Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 22.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Активистка Организация  
Авторeдин paзrнeвeн oт тълпaтa! (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 22:32



Прочетох тука в клуба че имало желание за такава организация, ами хайде де хайде да се съберем и да направим няква ундъргроунд организация за пазене на природата, ако не друго може да се организират протести, да се драска по стените, да ходим да чистиме горите и разни такива.

Вас дето сте заинтересовани кажете си мнението тука и кажете какво според вас може да се направи, а и какво трябва да се направи щото само с обсъждане тука в клуба нищо няма да стане, а ако се опитаме поне ще знаем че сме дали поне малко за да опитаме да оправим нещата(както видях че и други тук мислят).

Трябва да се съберем и да го обсъдим. Неразбирам много от организаций ама като всички кажат какво мислят може да си избере най доброто.

ТРЯБВА ДА СЕ ДЕЙСТВА!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Автор Циraнинa (Сапунче №1)
Публикувано25.03.02 14:00



напълно съм съгласен
бройте ме и мен

Не правете война а сапун!


Тема Активистка Организация Сеганови [re: Циraнинa]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано25.03.02 16:23



Това трябваше да стане и то отдавна!
И аз съм там!! Има само едно малко проблемче със
събирането - сигурно сме от различни градове и
ще е трудно. Но нищо хубаво не става лесно!
Може и да е по-добре - после ще имаме по-широк
поглед върху събитията от различните части на
България!!

Така че моля всеки който пише тук и е навит
да пише и от кой град е!

Аз например съм от Варна.

Е, вие какво ще кажете по въпроса??



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:52



Radvam se 4e ima jelae6ti.Za na4alo vseki da napi6e ot kude e i da se razbereme kude da se sre6tnem.Po dobre da ne pi6em v klyba planovete si za6toto vseki moje da gi pro4ete.Trqbva da se vnimava za6toto tyka sa zameseni golemi ikonomi4eski interesi.Sega sled sly4aq s pirin jitelite na vsqko planinsko seli6te iskat pista na tehna teritoriq.Ima i o6te mnogo problemi i ako ne se reagira do 5 godini ni6to za koeto da se borime nqma da ostane.Daite da se sre6neme i da deistvame 4e ot prikazki faida nema.Estestveno deistvieto trqbva da bude predpazlivo i dobre planirano.



Тема Re: Активистка Организация Сеганови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:29



Az sum ot Sofia



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
АвторAcho (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:45



I az se presuedinqvam , ot Dobrich sum. Pisete mi na RADILOV@pambler.bg



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 22:27



Az sam ot Kardjali i iskam da se vkliu4a v tazi organizacia(S VAS SAM)!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: maniaka]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано25.03.02 22:52



Знаех си, че ще има желаещи!!
Въпросът е как да се срещнем всички.
Чакам идеи...



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 23:00



6te mojem li da se sre6nem vsi4ki zaedno?Ne mi se vqrva mnogo-mnogo.Ne e li po-dobre da se deistva po grupi vav vseki otdelen grad?
Spored men problemat e dali 6te ima dostata4no jelae6ti navsqkade.
Po vaprosa za komunikaciqta-ne mojem li da si napravim ob6ta po6ta?



Тема Re: Активистка Организациянови [re: maniaka]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 00:09



Може значи да си направим страница в която да си имаме общ форум, чат и т.н. така че там да си споделяме плановете а не тука на всеослушание.
Незнам да каже който може да направи прилична страница, някои дето разбира ако има най добре
gogolino@yahoo.com mi e emaila значи и съм от София,

то се е видяло че всички няма да можем да се съберем на едно място, но може да организираме комитети във всеки град, тия комитети могат да търсят желаещи в околноста и да се занимават с локални акции, а всички можем да се срешаме в мрежата и да определяме най наложащите проблеми да събираме доброволци и да ДЕЙСТВАМЕ заедно! Трябва да изпипаме организацията!

Значи предлагам да се направи сайт в който да се регистрираме членовете или де да знам най добре всички кажете, и там може да се направо форум и чат в които да се обсъждат нещата.

чао и давайте идеи относто това от къде трябва да започнем! Радвам се че има хора които се интересуват какво става около тях и не искат просто да стоят безучасти!!! :))) чао1



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 00:53



eto kak e po sveta - edin site na edna activistka organizaciq koiato deistva v cial sviat - http://www.moles.org



Тема Re: Активистка Организациянови [re: .]  
АвторAcho (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 14:32



Здравейте отново!
Аз съм Ангел от Добрич - a69@abv.bg
Да най добре е които има възможност да направи сайт, а ние от провинцията ще работим в дадените си райони.
Хбаво ще е да се прекрепим към някоя световна екологична организация, да можем поне да си плащаме разходите. Аз мога и за издавам малко вестниче, скромно, но все пак трябват и малко средства, а е необходимо за информираме и образоваме хората. За сега това е от мен.Чао! Ще чакам някой да ми пише!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Acho]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано26.03.02 21:59



Ето че има начини - просто трябва да ги измислим.
Аз зъ съжаление не познавам никой, който може да ни
направи страничка.Ако някой познава или той самия може -
да се обади.
Идеята да се прикрепим към световна организация е
страхотна, но струва ми се, че е все още далечна.
Първо трябва ние да организираме нашата организация,
да я изпипаме отвсякъде и да изпълним няколко важни
проекта на териториата на цялата страна и тогава вече
да се обърнем към някоя огранизацие с основатилните
претенции, че сме полезни на природата.
Трудно ще е да съберем хора от всички градове. Но само
трудно - не невъзможно - всичко е въпрос на добро
желание, амбиции и разбира се - действия.
Е, имаме идеите - да действаме!!

Значи на първо място стои изграждането на страничка.
Кой? Кой ще може??



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 22:28



Iskate li da si napravime kanal v IRC.Ili v nqkoi kanal na dir.bg hit.bg guivech.bg....(ne znam dali v tezi saitove mojeme da si napravime sobstveni kanali za 4at ili trqbva da polzvame ob6ti kanali s drygi hora.Nqkoi ako znae da kaje?)Nai dobre da si namerime samo na6e mestentze za 4at v realno vreme.Po tozi na4in planovete ni nqma da sa na pokaz postoqno kakto tova e tyk.Kato vlizate v IRC proverqvaite kanal eco taka moje da se zase4eme.Daite predlojenie i za 4at po saitovete,za6toto ne vsi4ki vlizat v IRC



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано27.03.02 14:35



Знаете ли, ако имате ICQ можем да се виждаме там по всяко време!
Направете си регистрация и да си кажем какви са ни номерата.
Ама не тук, а по пощите.
Аз ще пратя моя номер на тези на които имам адресите.
Направете и вие така.
Може да се окаже полезно!!!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
АвторAcho (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 15:35



Zdraveite pak!
da s ICQ e dobra ideq, az imam i go davam - 81842621
razbira se samo za seriozni!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Acho]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано27.03.02 17:30



Ми да все пак не правим нещо тайно, че да се крием.
Моят номер е 138755998. Пишете!!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 21:35



155207467.tyko 6to si go svalih.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:24



87052413 tova e moito ICQ



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано28.03.02 16:16



Аз във Вторник ще се срещна с една организация и може би там ще има много или поне няколко, които се занимават активно. Абе тя май цялата организация е доста сериозна - срещат се всеки вторник и си поставят задачки, ама докато не проверя не мога да гарантирам. Във всеки град има такива предполагам - няма да е зле да се ориентираме около тях - дори да станем част от съответните и после да ги слеем. Трябва да сме много за да постигнем голяма цел и това е един от начините....



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 00:02



да със сигурност трябва да има още хора които да се занимават, трябва да ги издирим, може и да има по градовете разни такива организаций, мисля че ако има всички трябва да се слеят, така ще може да действаме по ефективно, мисля че трябва организацията да има много членове че да може да успее, така че всеки трябва да издирва още доброволци,


И нека ако искате сериозно да се занимавате, ами хайде тогава, тъпо е само да кажеш и аз искам да се включа но да не действаш, ако не друго търсете още хора които да се занимават!!!

направих няква страничка в която има чат и форум, само дето кирилицата по някой път неще да я изкарва и трябва ако сте с експорер да цъкнете с мишката на view горе от менюто, после да изберете encoding и после да кликнете на кирилица - cyrillic

значи това е времена страница че да можем да се разбереме по точно

адреса е следния
www.fortunecity.com/underworld/video/312

предлагам на всички ви засега да пишете там в форума какво да се прави по нататък, има и чат значи може да се съберем някой път там да обсъдим всичко в реално време, да си направим среща, но за това всички проверете страницата и кажете да я оставям ли или не и какво да правя.

Между временно предлагам на всички ви да търсите още доброволци, аз вече намерих към 5 души от различни градове и момента търся още хора които са заинтересовани,

трябва да сме сериозни обаче за да стане, и също така от голяма необходимост е да сме единни, всички да знаем какво точно искаме!!!

сложил съм и формуляр в който могат да се записват нови членове, след като го попълни някой тогава аз ще получавам писмо, не се направи емайл на организацията

А!!! КАжете кой иска да направи емайл на организацията, и да го проверява, така който иска да се запише може да праща писмо на тоя емайл, а хубаво е също така всички членове да се регистрираме, имам предвид да си запишеме имената и емайлите на сайта ни че да знам кои сме, и да можем да се свързваме един с друг. Можем да сложим тая информация на място достъпно само с парола че тия които не са членове да не могат да виждат тая информация. Може и форума и чата да са само за членове

моля бъдете сериозни или въобще се откажете, щото ако не сте сериозни просто няма смисъл от тия неща!

чао



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано29.03.02 13:13



Много хубаво, че си направил страничка - аз
сега съм там и я разглеждам.
Е, предлагам вече да си пишем там.....
Малко проблеми с кирилицата наистина, ама нищо.
Какво да кажа : Благодаря че го направи!
А пък поща можем да си направим навсякъде,
ама първо трябва да измислим име.
Дайте идеи!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Автор cлънчeв@* ()
Публикувано29.03.02 15:44



бройте ме и мен!
за съжаление трябва да излизам ,а едва сега попаднах тук
но обещавам по-късно вечерта да вляза и да видя с какво мога да съм полезна
слънчеви усмивки



Тема Re: Активистка Организациянови [re: cлънчeв@*]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано29.03.02 16:19



Супер е че и ти си тук!
Ами прочети какво сме писали и
можеш да решиш!
Там някъде по-горе съ ми мейла и ICQ номера.
Пиши ми ако искаш.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 13:05



Purvo iskam da kaja bravo za stranicata.Edna moq priqtelka su6to 6te y4astva.Imam nqkolko problema-ne znam kak se raboti s ICQto i ne6to ne moga da se opravq s foryma v novata stranica.Ako mojete mi obqsnete nakratko.
Ve4e se subrahme okolo 20tina 4oveka i imame potencql.Trqbva samo da podobrime kymynikaciqta v chata 4e taka tyka ne mojeme da se razbereme.Imam edno predlojenie kato tova na mortisha-vseki da se zapi6e v nqkakva organizaciq za da moje da ni yvedomqvat navreme za problemite taka 4e da se vkliy4ime navreme a ne da razbereme v posledstvie ot televiziata kakvo se e sly4ilo bez dori da sme znaeli.Tqhnoto znanie v na4aloto 6te ni e mnogo neobhodimo sled kato sred nas nqma hora s vi6e po ekologia i nqma hora koito da poznavat dobre teritoriqta na bulgaria.To kato ne znaeme ne mojeme da deistvame.Znam 4e za pirin se yrejdat protesti,zavurzvane na hora za durveta i dr.6e naprava vsi4ko vuzmojno da razbera to4nite dati.Jelatelno e da ne si pi6ete imena adresi i telefoni.Tvurde e vuznojno da vi potursqt-tova ve4e e stavalo.Ima nqkolko medodi po koito mojeme da deistvame no nqma da gi obsujdame tyka.Pak povtarqm-subrahme se,sega ni trqbva po dobra komynikacia i koordinaciq.Tova nai dobre 6e stane 4rez chat.Sled tova obmislqme na burzo i deistvame.Tova e i nai trydnata i obemna po vreme 4ast.Otnosno imeto neka vseki da dade predlojenie i da glasyvame.Moeto predlojenie e "ЕкоСистема".Trqbva da ima na vsqka cena i drygi predlojeniq za da izbereme nai dobroto.No imeto ne e vajno,vajno e deistvieto.Lo6oto e 4e mnogo po4nahme da se povtarqme za tova deistvie.Gogo ako ima6 vuzmojnost napravi stranica vuv bulgarski domein za da e po burza vruzkata.No tova puk moge da ima otricatelni posledstvia za sigyrnostta.Koito razbira ot kompiytri da kaje koe e po dobre.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 00:55



оправих и форума



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 01:23



ytre v deset ve4erta elate v chata na saita.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано31.03.02 09:18



Абе аз като вляза в чата
и след малко ми дава някаква
грешка и ми рестартира РС-то.
При вас става ли така?



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 22:23



moq e nared



Тема За регистрация.нови [re: zyko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 23:22



Който сериозно е решил да се занимава, то моля той/тя да се регистрира в възможно най кратък срок на ecobg_2002@yahoo.com , ако има въпроси то моля ползвайте пак същата поща. Регистрацията може и да стане на сайта, чрез попълване на формуляра там. Адреса на страницата е:

http://get-me.to/ecobg



Тема Re: За регистрация.нови [re: gogo]  
Автор STRASBOURG (sin SLIVEN)
Публикувано03.04.02 15:22



Eh za6to ne sam si v BG i az 6tqh da se vklu4a,no ako se razviqt dobre ne6tata i se sformira nqkakva organizatziq kato si doida lqtoto 6te vi potarsq.Moqt e-mail e:misacho_bg@yahoo.com.Ina4e sam ot SLIVEN.

Редактирано от STRASBOURG на 03.04.02 15:23.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторAnti-Fa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 16:50



Хора, няма нужда от никакви сайтове и "организации" - важното е да се ДЕЙСТВА! Вместо да си губим времето в безсмислени разговори - да действаме. Хубаво е да се запознаем, но няма смисъл от друго освен от действие.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Anti-Fa]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 20:41



Ima6 pravo.No purvo trqbva da se sre6neme.Po otdelno ni6to nqma da napravime.Az imam nqkoi idei za deistvie a i vie sigyrno imate.Ako iskate kajete kade da se sre6neme i koga.Tui kato sme ot razli4ni gradove nqma da mojeme da se subereme na edno mqsto zatova trqbva da se subereme pootdelno v malki grypi4ki.Pri vsi4ki polojeniq trqbva da se vidime i da deistvame v grypa ili grypi4ki.Ako ne yspeeme da se vidime nadqvam se 4e za protestite v Pirin 6te doide koito moje.6e naprava vsi4ko vuzmojno da razbera koga 6e se sustoqt.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: zyko]  
АвторAnti-Fa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 12:54



Абсълютно съм съгласен с тебе. Това което се опитвах да кажа одеве е, не че не трябва да се запознаем и да се видим, а че е безсмислено създаването на "организация".



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Anti-Fa]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 00:00



Може би си прав, но как бихме могли да се организираме иначе. Все пак всички трябва да знаем какво искаме и трябва да сме на едно мнение, щото иначе как мислиш ще станат нещата? Дали ще има организация или не е все едно, важното е да има резултати, а за това трябва да се действа организирано, иначе как ще стане?



Тема SRE6TA!?нови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 12:32



kajete mqsto i 4as v koito da se sre6neme.Vseki da kaje 6te diode ili nqma.Ako se subereme po-malko ot dvama 4oveka predlagam da zabravime za ekologiqta i za bulgarskata priroda.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
АвторOceania (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 18:56



hi
ideqta za sre6ta i organiziranost e super , no problema s razli4nite gradove ostava...
az sam s vas nqmam ICQ , no ako iskate pi6ete mi na oceansoul@abv.bg...
ne e li po-dobre postepenno da se organizirame v smisal- pyrvo da se vidi koi ot koi grad e(az-plovdiv) primerno da se saberem horata ot gradovete i posle da opredelim grad v koito pone edin predstavitel 6te ide?



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Oceania]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 21:58



Stava.Ima oba4e idin problem.Pove4eto ot horata koito pi6at tyka sa nepostoqnni.Ako trebva da ygovarqme ob6ta sre6ta v toq klyb 6e ni otneme okolo mesec i pak nqma da se razbereme napulno.Pove4eto pi6at edno entysiqzirano iskazvane ot roda na "tova e mnogo hybavo broite me i mene" i pove4e ne gi interesyva ni6to,ne vlizat dori da vidat kakvo se pi6e(nadqvam se 4e ti ne si ot tqh).Pri tova polojenie kaji kak da se organizirame.Ve4e ot edin mesec si govorime prazni prikazki.Zatova iskam da probam da organiziram edna sre6ta za tiq deto sme ot sofia.Ako tyka(kudeto sme nai mnogo)ne se subereme to i po drygite mesta nqma da stane rabotata.6E SE SRE6NENE LI NAI NAKRAQ?TYKA NI6TO NE PRAIME.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
АвторOceania (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 23:14



ami napravo pitai koi e ot sf postavi im edin adres i 4as i da idvat ina4e ...6e pi6em otsystviq ...postavi primerno kato tema sre6ta v sofiq i tva e posle da se zapi6at i da vidim ko 6e stane...i koii 6te doide , az se izvinqvam 4e ne bih mogla da doida ama imam malko tirani4ni roditeli:P ako ne stane taka ... vsi4ki si davame adresite kakto napraiha nqkoi i po4vame da se tormozim:)



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Oceania]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 01:06



Това за срещата е добро, аз съм от София, хайде всички които сме от софия да се срещнем примерно в понеделник, следобяд. ок?



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: gogo]  
АвторOceania (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 21:26



ima li nqkoi ot pld ei ne se kriite:)



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Oceania]  
Авторgogolino (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 23:43



Предлагам на вкички заинтересовани, да потърсят още хора които биха могли да помогнат. Примерно по чатове, или да питат познати и приятели,

може да разлепим обяви, и примерно всеки заинтересован да се обади, какво ще кажете.

Да разлепим обява на която да пише емайл, какво искаме да правим или нещо такова?



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: gogolino]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 00:13



Navit sum.Za sre6tata mi e ydobno ponedelnik no tui kato se vkly4vam kusno i nqma kak da se razbereme predlagam vtornik sledobqd naprimer v edin(i drygi 4asove sa mi ydobni)Az predlagam da si izbereme orlov most,luvov most ili NDK.4akam da mi kajete.To mai samo az i gogo 6e se vidime.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Zyko]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 00:30



Koito ne moje da diode na sre6ta neka vliza v chata na adresa :http://www.fortunecity.com/underworld/video/312/id18.htm.Poneje ne vinagi toi raboti vlizaite ako mojete v kanal #eko na mIRC.PURVOTO KOETO TRQBVA DA NAPRAVIME E SRE6TA(po internet ili na jivo)NA VSI4KI ZAINTERESOVANI.Predlagam vtornik za sre6ta na jivo a srqda ot 22 do 23 sre6ta po internet(v mIRC i na gorespomenatiq adres).Akaynta mi e dosta skapan taka 4e ne moga da kaja sus sigyrnost dali 6e me svurje no mislq 4e 6e yspee.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано08.04.02 22:42



Блазя ви че сте толкова много от там и ще се срещнете.
Е, аз ще направя от тук каквото мога!



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
Автор cлънчeв@* ()
Публикувано09.04.02 03:59



привет!това,че не пиша не означава че не чета !
и тъй като в репликите за непостоянните мисля че си ме визирал-поне си разпознах думите, държа да ти кажа,че имам проблем със сайта-не ми се отваря-а дълго време тук никакви ви нямаше..но не искам да го обръщаме на препирни относно сериозност и несериозност
кажете една дата-ще дойда,но моля ви уговорете я навреме



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: cлънчeв@*]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 13:22



PETUK V 1 NA LUVOV MOST PRED KFC.Koito moje neka doide.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано10.04.02 22:09



Не е чесноооо искам и аз тааам.......:(((((((



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Mortisha]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 18:38



bqhme samo dvama.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано12.04.02 22:36



Резултат?



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
Автор cлънчeв@* ()
Публикувано13.04.02 10:27



пратиха ме в командировка;(



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Авторcaesar (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 22:52



DA ideiata za organizaciata beshe moia , no poradi red pri4ini se okaza 4e e nevuzmojno da se registrira po oficialnia kanal zastoto e mnogo skupo no ideiata ti e po - dobra ot nisto i az sum saglasen da pomogna s vsi4ko koeto e po silite mi pishete mi na e-mail :
ecoplanet@abv.bg



Тема Re: Активистка Организациянови [re: caesar]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 21:47



tvoita ideq be6e ako ne se luja za virtyalna organizaciq.na6ta ideq be6e za realna no i nie ne yspqhme.registraciq ne ni e neobhodima .nqma nyjda da sme edna ot 150te registrirani a da sme edna ot 5te deistva6ti.oba4e ne se poly4ava.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано15.04.02 09:05



Жалко наистина....



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторCвeтyл (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 12:59



Ако потърсиш, ще намериш действащи организации.Просто се огледай и ще прецениш като отидеш в някоя. Действащите организации имат сериозен глад за хора.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Cвeтyл]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано17.04.02 22:43



Кажи някоя!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Cвeтyл]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано25.04.02 18:52



Аз бях чувала за една варненска (в тамошното меи има специалност "Екология"), която за малко да се сформира, обаче май им се е разминало, така че вие ако се сформирате, аз съм много навита. Имам ICQ номер на профила си, живея в софия, ще се радвам много, ако стане нещо!

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Re: Активистка Организациянови [re: Victoria]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано26.04.02 22:37



Не бях чувала, ама може
да проверя...



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Автор Mopckи (вълк)
Публикувано19.05.02 16:39



Ако обадиш къде и кога се събират екофеновете във Варна и аз съм навит да дойда.

Поздрави от Моренцето


Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mopckи]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано20.05.02 23:05



Ми то няма особено много такива...
Ти ако познаваш?



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Автор Mopckи (вълк)
Публикувано21.05.02 14:39



Останах с впечатление от твой предишен постинг, че имаш контакти с такива хора които са се събирали във вторник някъде. Аз не знам къде е това място нито познавам хората които се събират. Така че ако имаш подобна информация и впечатления моля те да споделиш тук.

Поздрави от Моренцето


Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторsvetul (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 16:43



Просто не бях влизал от одавна.
Зелени Балкани в Пловдив са една такава организация. В София Балкани е действаща, но са предимно професионалисти. Друга такава е За Земята.
Има още. Има го този момент, че всяка е с нещо като специализация в дейностите си. На протести и акции, за съжеление, не винаги се събират и организациите и хората по отделно. Както и да е, зависи човек с какво иска да се занимава може да намери най-малкото информация и даже никой да не се е занимавал с това. Но определено може да се ползва опита на тези организации.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторГeoлora (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 23:24



Абе хора, много хубаво сте решили, просто изпадам във възторг, че така горещо убедено се опитвате да направите нещо за пасението на природата. Багодаря ви на всички.
Трябва да се действа, да.

Всеки един от вас има достатъчно източници на информация и комуникация, имаме Интернет. Лесно можете да забележите, че навсякъде съществуват екологични организации, техните имена са толкова много(друг е въпроса дали всички те са стойносни и дали наистина правят нещо). Повярвайте ми, всяка една от тях ще ви приеме с огромна радост. И ще имате много какво да направите. Всяка една от идеите ви ще бъде приета и изслушана, ще намери своите почитатели.

Основния проблем е колко сме готови да жертваме и каква част от времето си и силите си. Хубаво е да помислите и за това.

Честно казано създаването на една нова организация си е сериозно нещо, което изисква доста отдаденост, проби и грешки, учене на много нови уроци. Постепенно ще разберете, къде са проблемите и защо така изглежда, че еколозите не правят нищо. МИСЛЯ, ЧЕ Е ПО-ДОБРЕ ДА ПОТЪРСИТЕ НЯКОЯ РЕАЛНО СЪЩЕСТВУВАЩА ЕКОЛОГИЧНА ОРГАНИЗАЦИЯ. Там хората обикновено не са много и много бързо ще имате възможноста за поемате отговорности и инициативи. Ще намерите и различни видове подкрепа.

Аз ви препоръчвам да поровите тук-там, из Интернет, за да понаучите кои и какви организации са близо до вас идеино и като разстояние. Уверявам ви, че там ще се срещнете със същите хора, които са тук, във "Екология". В добър и лош смисъл - както знаете, живота е много разноцветен и никога не може да има само бяло и добро. Но щом имате желанието, това е най-лесния начин да го осъществявате. Има екстремисти, има и умерени, има рефеформатори и радикали. Просто търсете това, което ви харесва и удовлетврява.

Просто търсете и питайте. Мисля, че тръгнете ли по пътя (а всички сте тръгнали) няма начин да не намерите своето място и роля. Едно от основните неща към които всичко еко-организации се стремят е да подпомагат комуникацията и общуването на хората в полаза на природата. Ако членувате в различни организации определено няма да бъде причина да се раздалечите в Интернет пространството, напротив, темите които се обсъждат ще станат още по-общи. Всъщност наличието на толкова много организации има предимството че са близко до хората, до техните домове, до техните разнообразни интереси и виждания. Нещо, което една глобална организация подтиска малко или много.

Искам и да ви обърна внимание на едно много важно нещо. Тези, които пишат тук, са стойностни хора, които могат да бъдат приятели и да се чувстват добре заедно. Търсете това. Трябва да се стремите да намерите колектив в който да се чувствате добре, това е залог за да успявате в начинанията си.

Имайте предвид, че всеки от вас е значим по един или друг начин. Вие сте тези, които променят света. Най-важното от всичко е да ви пука какво става. Да имате отношение, да се интересувате. Това е оправяне на нещата - когато мислите какво правите и как го правите. Когато не се притеснявате да покажете това и на другите и да поискате от тях да мислят. Всеки път когато го правите вие спасявате частица природа.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Автор bst (~!~)
Публикувано29.05.02 19:18



Znaete li kakvo moje da napravite naistina. Ako niakoi ot vas e rabotil s nestoapnski organizacii ste znae che v BG se isipvat mnogo pari, koito triabva samo da se vzemat. Ako napichem edin proekt za informacionna web stranica na tema ekologia, garantiram vi che ste imate finansirane.

Za da si komunikirame po lesno moje da napravim edna grupa v yahoo, tova raboti zastoto sam go probval, stava vapros za mail-list koito da prasta pismata do vsichki, sled tova prowekta i sled nego idva finansiraneto, a sled tova veche ste ima rezultati.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Активистка Организациянови [re: bst]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 13:16



takuv BG eko portal ima:www.bluelink.net.Tam moje da namerite informaciq za organizacii i da pitate po maila kakvoto vi interesyva.6te vi posuvetvat i kum koq organizaciq da se zapi6ete.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторBoabab (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 19:51



Da be mnogo si prav-sedim si i si 4eshem ezizite s gluposti a na sresta nisto!!!
No vse si mislq 4e predi da se reshi kakvo da se pravi trqbva da se oto4ni to4no kakva cel se goni.Da se opitame da opazim prirodata e tvarde obsto.Az q opazvam i kato si hvarlqm bokluka ne v parka a v kofata-i kakvo ot tova!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.