Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 21.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За регистрация.нови [re: gogo]  
Автор STRASBOURG (sin SLIVEN)
Публикувано03.04.02 15:22



Eh za6to ne sam si v BG i az 6tqh da se vklu4a,no ako se razviqt dobre ne6tata i se sformira nqkakva organizatziq kato si doida lqtoto 6te vi potarsq.Moqt e-mail e:misacho_bg@yahoo.com.Ina4e sam ot SLIVEN.

Редактирано от STRASBOURG на 03.04.02 15:23.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторAnti-Fa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 16:50



Хора, няма нужда от никакви сайтове и "организации" - важното е да се ДЕЙСТВА! Вместо да си губим времето в безсмислени разговори - да действаме. Хубаво е да се запознаем, но няма смисъл от друго освен от действие.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Anti-Fa]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 20:41



Ima6 pravo.No purvo trqbva da se sre6neme.Po otdelno ni6to nqma da napravime.Az imam nqkoi idei za deistvie a i vie sigyrno imate.Ako iskate kajete kade da se sre6neme i koga.Tui kato sme ot razli4ni gradove nqma da mojeme da se subereme na edno mqsto zatova trqbva da se subereme pootdelno v malki grypi4ki.Pri vsi4ki polojeniq trqbva da se vidime i da deistvame v grypa ili grypi4ki.Ako ne yspeeme da se vidime nadqvam se 4e za protestite v Pirin 6te doide koito moje.6e naprava vsi4ko vuzmojno da razbera koga 6e se sustoqt.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: zyko]  
АвторAnti-Fa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 12:54



Абсълютно съм съгласен с тебе. Това което се опитвах да кажа одеве е, не че не трябва да се запознаем и да се видим, а че е безсмислено създаването на "организация".



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Anti-Fa]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 00:00



Може би си прав, но как бихме могли да се организираме иначе. Все пак всички трябва да знаем какво искаме и трябва да сме на едно мнение, щото иначе как мислиш ще станат нещата? Дали ще има организация или не е все едно, важното е да има резултати, а за това трябва да се действа организирано, иначе как ще стане?



Тема SRE6TA!?нови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 12:32



kajete mqsto i 4as v koito da se sre6neme.Vseki da kaje 6te diode ili nqma.Ako se subereme po-malko ot dvama 4oveka predlagam da zabravime za ekologiqta i za bulgarskata priroda.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
АвторOceania (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 18:56



hi
ideqta za sre6ta i organiziranost e super , no problema s razli4nite gradove ostava...
az sam s vas nqmam ICQ , no ako iskate pi6ete mi na oceansoul@abv.bg...
ne e li po-dobre postepenno da se organizirame v smisal- pyrvo da se vidi koi ot koi grad e(az-plovdiv) primerno da se saberem horata ot gradovete i posle da opredelim grad v koito pone edin predstavitel 6te ide?



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Oceania]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 21:58



Stava.Ima oba4e idin problem.Pove4eto ot horata koito pi6at tyka sa nepostoqnni.Ako trebva da ygovarqme ob6ta sre6ta v toq klyb 6e ni otneme okolo mesec i pak nqma da se razbereme napulno.Pove4eto pi6at edno entysiqzirano iskazvane ot roda na "tova e mnogo hybavo broite me i mene" i pove4e ne gi interesyva ni6to,ne vlizat dori da vidat kakvo se pi6e(nadqvam se 4e ti ne si ot tqh).Pri tova polojenie kaji kak da se organizirame.Ve4e ot edin mesec si govorime prazni prikazki.Zatova iskam da probam da organiziram edna sre6ta za tiq deto sme ot sofia.Ako tyka(kudeto sme nai mnogo)ne se subereme to i po drygite mesta nqma da stane rabotata.6E SE SRE6NENE LI NAI NAKRAQ?TYKA NI6TO NE PRAIME.



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: zyko]  
АвторOceania (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 23:14



ami napravo pitai koi e ot sf postavi im edin adres i 4as i da idvat ina4e ...6e pi6em otsystviq ...postavi primerno kato tema sre6ta v sofiq i tva e posle da se zapi6at i da vidim ko 6e stane...i koii 6te doide , az se izvinqvam 4e ne bih mogla da doida ama imam malko tirani4ni roditeli:P ako ne stane taka ... vsi4ki si davame adresite kakto napraiha nqkoi i po4vame da se tormozim:)



Тема Re: SRE6TA!?нови [re: Oceania]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 01:06



Това за срещата е добро, аз съм от София, хайде всички които сме от софия да се срещнем примерно в понеделник, следобяд. ок?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.