Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 20.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 00:02



да със сигурност трябва да има още хора които да се занимават, трябва да ги издирим, може и да има по градовете разни такива организаций, мисля че ако има всички трябва да се слеят, така ще може да действаме по ефективно, мисля че трябва организацията да има много членове че да може да успее, така че всеки трябва да издирва още доброволци,


И нека ако искате сериозно да се занимавате, ами хайде тогава, тъпо е само да кажеш и аз искам да се включа но да не действаш, ако не друго търсете още хора които да се занимават!!!

направих няква страничка в която има чат и форум, само дето кирилицата по някой път неще да я изкарва и трябва ако сте с експорер да цъкнете с мишката на view горе от менюто, после да изберете encoding и после да кликнете на кирилица - cyrillic

значи това е времена страница че да можем да се разбереме по точно

адреса е следния
www.fortunecity.com/underworld/video/312

предлагам на всички ви засега да пишете там в форума какво да се прави по нататък, има и чат значи може да се съберем някой път там да обсъдим всичко в реално време, да си направим среща, но за това всички проверете страницата и кажете да я оставям ли или не и какво да правя.

Между временно предлагам на всички ви да търсите още доброволци, аз вече намерих към 5 души от различни градове и момента търся още хора които са заинтересовани,

трябва да сме сериозни обаче за да стане, и също така от голяма необходимост е да сме единни, всички да знаем какво точно искаме!!!

сложил съм и формуляр в който могат да се записват нови членове, след като го попълни някой тогава аз ще получавам писмо, не се направи емайл на организацията

А!!! КАжете кой иска да направи емайл на организацията, и да го проверява, така който иска да се запише може да праща писмо на тоя емайл, а хубаво е също така всички членове да се регистрираме, имам предвид да си запишеме имената и емайлите на сайта ни че да знам кои сме, и да можем да се свързваме един с друг. Можем да сложим тая информация на място достъпно само с парола че тия които не са членове да не могат да виждат тая информация. Може и форума и чата да са само за членове

моля бъдете сериозни или въобще се откажете, щото ако не сте сериозни просто няма смисъл от тия неща!

чао



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано29.03.02 13:13



Много хубаво, че си направил страничка - аз
сега съм там и я разглеждам.
Е, предлагам вече да си пишем там.....
Малко проблеми с кирилицата наистина, ама нищо.
Какво да кажа : Благодаря че го направи!
А пък поща можем да си направим навсякъде,
ама първо трябва да измислим име.
Дайте идеи!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Автор cлънчeв@* ()
Публикувано29.03.02 15:44



бройте ме и мен!
за съжаление трябва да излизам ,а едва сега попаднах тук
но обещавам по-късно вечерта да вляза и да видя с какво мога да съм полезна
слънчеви усмивки



Тема Re: Активистка Организациянови [re: cлънчeв@*]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано29.03.02 16:19



Супер е че и ти си тук!
Ами прочети какво сме писали и
можеш да решиш!
Там някъде по-горе съ ми мейла и ICQ номера.
Пиши ми ако искаш.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 13:05



Purvo iskam da kaja bravo za stranicata.Edna moq priqtelka su6to 6te y4astva.Imam nqkolko problema-ne znam kak se raboti s ICQto i ne6to ne moga da se opravq s foryma v novata stranica.Ako mojete mi obqsnete nakratko.
Ve4e se subrahme okolo 20tina 4oveka i imame potencql.Trqbva samo da podobrime kymynikaciqta v chata 4e taka tyka ne mojeme da se razbereme.Imam edno predlojenie kato tova na mortisha-vseki da se zapi6e v nqkakva organizaciq za da moje da ni yvedomqvat navreme za problemite taka 4e da se vkliy4ime navreme a ne da razbereme v posledstvie ot televiziata kakvo se e sly4ilo bez dori da sme znaeli.Tqhnoto znanie v na4aloto 6te ni e mnogo neobhodimo sled kato sred nas nqma hora s vi6e po ekologia i nqma hora koito da poznavat dobre teritoriqta na bulgaria.To kato ne znaeme ne mojeme da deistvame.Znam 4e za pirin se yrejdat protesti,zavurzvane na hora za durveta i dr.6e naprava vsi4ko vuzmojno da razbera to4nite dati.Jelatelno e da ne si pi6ete imena adresi i telefoni.Tvurde e vuznojno da vi potursqt-tova ve4e e stavalo.Ima nqkolko medodi po koito mojeme da deistvame no nqma da gi obsujdame tyka.Pak povtarqm-subrahme se,sega ni trqbva po dobra komynikacia i koordinaciq.Tova nai dobre 6e stane 4rez chat.Sled tova obmislqme na burzo i deistvame.Tova e i nai trydnata i obemna po vreme 4ast.Otnosno imeto neka vseki da dade predlojenie i da glasyvame.Moeto predlojenie e "ЕкоСистема".Trqbva da ima na vsqka cena i drygi predlojeniq za da izbereme nai dobroto.No imeto ne e vajno,vajno e deistvieto.Lo6oto e 4e mnogo po4nahme da se povtarqme za tova deistvie.Gogo ako ima6 vuzmojnost napravi stranica vuv bulgarski domein za da e po burza vruzkata.No tova puk moge da ima otricatelni posledstvia za sigyrnostta.Koito razbira ot kompiytri da kaje koe e po dobre.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 00:55



оправих и форума



Тема Re: Активистка Организациянови [re: gogo]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 01:23



ytre v deset ve4erta elate v chata na saita.



Тема Re: Активистка Организациянови [re: zyko]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано31.03.02 09:18



Абе аз като вляза в чата
и след малко ми дава някаква
грешка и ми рестартира РС-то.
При вас става ли така?



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 22:23



moq e nared



Тема За регистрация.нови [re: zyko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 23:22



Който сериозно е решил да се занимава, то моля той/тя да се регистрира в възможно най кратък срок на ecobg_2002@yahoo.com , ако има въпроси то моля ползвайте пак същата поща. Регистрацията може и да стане на сайта, чрез попълване на формуляра там. Адреса на страницата е:

http://get-me.to/ecobg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.