Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 27.09.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: Sash]  
Авторzelka (Нерегистриран)
Публикувано30.12.01 18:57



ABE VRIEKLIOVZI,NEMA LI DA SE SETITE ZA KVO STAA DUMA!?-MI SRE6TU VAS SA NAI GOLEMITE GADOVE S NAI MNOGOTO PARI BRE!I KVO MISLITE 4E SE SLU4VA V NA6ETO EKOMIN-VO,A?SPOMENA SE 4E DAJE EKOORGANZACII SE BILI DARJALI NEADEKVATNO I STRANNO.....SHTO SPORED VAS TOVA MIN-VO NE PISNE PONE SRE6TU COCA-COLA NAPRIMER!?ILI MISLITE 4E NEMA ZA KVO!?TOVA E SAMO MALKA GATANKA ZA RAZMISAL!
ILI MOJE BI TVA E KLUBA NA ZEMNITE ANGELI,A?!I AKO VI TRESNE NEKOI PO KRATUNATA S PA4KITE ILI S TOIAGATA I SHE STE NEUIAZVIMI,A?!


partizan za boi se stiaga s\u COCA-COLA.....



Тема Re: Заклеймиха смърта на 20 хиляди дек. гори на Пирин!нови [re: NoLogo]  
АвторBrother_A (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 13:24



Ей,NoLogo,копеленце гадно!!!:):)
Не стига че си отмъкнал ника на другарчето си,ами и риташ срещу най-ценната придобивка на българската демокрация-демократичните мутрета и техните демократични и законни мераченца.:))Освен това си скапан уеб-дизайнер(с изключение на онази страница,която още не е видяла бял нет,разбира се).На всичко отгоре си слаб на NFS i Serious,така че обръщението Велики...ти си знаеш какво,направо ще ти залепне за устата.
Айде и да се сещаш по-често за другарчетата си.
Много целувки по челцето.LOL



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: zelka]  
АвторBrother_A (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 13:34



Зелке,зелке!Мила лелке!Тръпкопобих се целия при вида не само на съвършения ти правопис,ами и на изумителното чувство за реализъм,лъхащо от всяка една твоя дума,е или поне от тези,които можах да разбера.Много си права,ще знаеш.Както казваха едни космически мутри"СЪПРОТИВАТА Е ИЗЛИШНА",и няма абсолютно никакъв смисъл да се защитава каквато и да била природа,било пиринска,централнобалканска или родопска.Даже така се трогнах от метафората с пачката и тоягата(осъвременен вариант на тоягата и моркова мисля аз),че реших лично да изсека поне 2000 декара,където ми око види.Така де,може пък да се окаже прав Вонегът като твърди че защитата на природата е небогоугодна и следователно,тутакси да бъде инкриминирана.
Айде със здраве и пожелавам най-големия кочан в това полукълбо



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: Brother_A]  
Авторzelka (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 17:00



TsHANK YOU BRITO-A,EBALA TI PRAIM ZA GDETO ME IZNAALIZIRA TOLKO BRJE!
I 4NG DE,DA UTEPASH ZAMARSITELO BAREM U VAZE AKO NE PO PLANETATA!
SHTEH DA SE MALKO UDOVLETVORIM MORALNO AKO BE NA GATANKATA OTGOVORIL,PLUS BARZATA TI ZELENA REAKCIA,AMA NEISSE,KU TA FATI PAK MORALNO OBSHTESTVENATA TRUPKA,OPITAI PAK.AE SAS ZDRAVE I 4ISTI DROBOVE,SMELOST I OTGOVORNOST DA TE NE UPUSHTAT!




partizan za boi se stega s\u.....PEPSI COLA



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: zelka]  
Авторcaш (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 17:47



след това лирично отклонение искам да разбера има ли изобщо някой в този клуб, който смята че има смисъл да се прави нещо?



Тема Re:IMAнови [re: caш]  
Авторzelka (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 17:19



IMA,no ne kato izmisliame novi i novi EKO-....
SAMOSTOIATELNIA IGRA4 moje da bade mnogo silen!
organizacii i dvijenia-bol
puskai INFORMACIA i nabliudavai reakciata!TURSI NEISTOVO takava!
PARTIZANSKATA VOINA e edinstveno pe4eliv6a ZA SEGA!
OTSRE6TA E SAMIA AD!



partizan za boi se stiaga s\u.........VIDACHIM



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: caш]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано06.01.02 11:33



Тъжно е да се гледа как се чепкате за неща,които при други обстоятелства щянха да ви обединяват.Земята погива и всеки от вас разбира това.Нещата ще бъдат тъжни не в нашите а в очите на нашите деца.Тяхната тъга ще е без отговор.



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: zelka]  
АвторBrother_A (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:54



Ako sledva6tiq pyt se prestra6i6 i napi6e6 ne6to na 4ist bylgarski,nqma da se u4udq ako mejdu nas se zarodi edno krasivo priqtelstvo.LOL
Moje bi ne sym vnimaval dostaty4no v 4as po literatura,oba4e tova severozapadnite dialekti nikak,ama nikak ne im vdqvam.

I da se pazi6 ot zajci,a predloveniqta za syvmestna salata s morkovi otbqgvaj otdale4.



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: Brother_A]  
Авторzelka (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 19:45



britoA,ideata e planetarna.Mnoo jalim,ma nema ti sa predstviam 6toto te taka,6ube ma e ot goli oliuvi.I 6e si pi6a planetarno,s nekoi znatszi,popularni.Pa ti 4eti ako saka6.Ili predloji club garamatika ...





Partizan za boi se stega s\u........PETROLO



Тема Re: MONEY,MONEY.....FOR YOUR SOULнови [re: zelka]  
АвторBrother_A (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 12:15



Не за пръв път усилията ми да образовам поредния китен селянин удрят на камък.Какво да се прави такъв е живота.Явно нищо не може да се вкара насила в зелка,колкото и дебел врат да я крепи на кочана.
Случая очевАдно плаче за лоботомия.
Бъди здрава доколкото можеш.Знам че няма да ти е лесно,но поне опитай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.