Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 21.05.24 
Природни науки
   >> Екология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано31.03.01 11:13



САЩ отказва да изпълни условията от договора Киото

Обединеното кралство и Австралия се присъединиха към безпокойството на Япония относно решението на САЩ да се дистанцира от подпосания през 1998 година договор Киото, засягащ проблема за глобалното затопляне. Те поискаха от Белия дом да преразгледа позицията си, след като говорител съобщи, че Щатите отказват да се съобразят с подписаните условия. Според правителството на страната условията не били съобразени по най-добрия начин с икономиката на Щатите. Бившият президент Бил Клинтън подписа договора, но сената все още не го е ратифицирал. 30% от отделените газове опасни за атмосферата идват от САЩ. Страната притежава и най-добрата екипировка за борба с глобалното затопляне. Австралийският министър на околната страна Робърт Хил казва, че Щатите не може така лесно да се отказват от задълженията, поети след подписването на договора Киото. Клаузите приети в него няма да могат да бъдат изпълнени без участието на САЩ.
Mili moi sygrajdani nikoi ot nas ne moje da napravi nishto po tozi vypros...no vseki ot nas po4uvstva bolkata ot na6ata bezobrazna civilizaciq.
Neka izkajem nashite mneniq i da ne se syrdqt Amerikancite za tova ,che pravqt nai globalnata si greshka v istoriqta si!

............тишина....................


Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Дyx]  
Автор Nanini (позната)
Публикувано31.03.01 13:19



Eto zaradi tova USA she potine purva v dulbinite na okeana


Shegata na strana, polojenieto e mnogo seriozno ,no neznam dali i edni %ot
zemnite jiteli vsushnost se zamislita na tova kakvi shte budat rezultatite ot tova taka burzo zatopliane na klimata.
Nali znaete ,che zloto she doide ot zapad ,e kak iskate togava USA da se priseedini kum dogovora.
A tozi lud,lud,Bush toi dori i ne e naiasno kakvo pishe vutre .Sigurna sum!Toi samo izpulniava porachniata na industrialnite Boosove!

Its rainy day,love me now and again

Редактирано от Nanini на 31.03.01 13:20.



Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Nanini]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано01.04.01 22:21



Ne mi se govori za politika...zashtoto beshe qsno,che Bush e kapitalist ot klasa koito mi prilicha poveche na Biznesmen ot kolkoto na syznatelen politikan,kakyvto beshe Bil Klintan(koito mnogo uvajavam i cenq kato lichnost na moeto vreme)

............тишина....................


Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Дyx]  
Автор izit (минаващ)
Публикувано06.04.01 00:26



За ДеБИЛ Клинтън ли става дума.....и той беше от черен по-черен,но не ми се говори..



Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: izit]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано06.04.01 11:38



Ne e 4ak tolkova debil....prosto e istinski politik....a za tova se iska mnogo samojertvi i dori zalagane(promqna) na lichnoto s obshtestveno lice.Edva li nqkoi moje da si predstavi kakvo e da nosish otgovornost za takava golqma i mogyshta dyrjava(drug e vyprosa kolko e humanna(osnoven dovod-otkaza ot ekologichniq dogovor nomer 1 v bydeshtata politika na sveta)

............тишина....................


Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: izit]  
Автор Rona (непознат )
Публикувано10.04.01 14:49



Дали има някакъв начин за спасение на планетата? Незнам, но смятам, че ще има единици хора, които ще успеят да се спасят поединично (докато и те умрат), а след тях потоп..........То си е описано и в библиятя



Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Дyx]  
Автор izit (член)
Публикувано11.04.01 23:34



не ми се обсъжда Клинтън,но все пак си мисля,че е от Черната ложа...колкото и пресилено да звучи..



Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: izit]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано12.04.01 13:12



Vse pak za men ostana edin dostoen Politik i Prezident.Uvajavam go za tova koeto uspq da kaje ......i napravi nai veche.

............тишина....................


Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Rona]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано12.04.01 13:15



Ami da ti kaja chesno Rona ako vsichki se uspokoim,che v Bibliata e napisano kakvo shte stane..i tyi kato to i bez tova shte si stane..po dobre da si "Jivurkame" do de stane v kraina smetka.Obache neshtata en sa takiva .Vsichko se svejda do tova,che dori predskazanieto za smyrta na papata(v posledstvie) ne se zbydna.Taka mila mi Rona mi se iska da kaja na teb i na vsichki nas,che trqbva da stanem ot kofchezite si i da zapochnem da razbotim,jiveem i opazvame prirodata si kato JIVI Syshtestva s DUH i SYZNANIE.

............тишина....................


Тема Re: USA-BEZOBRAZIETO NA EDNA PLANETA!!нови [re: Дyx]  
АвторMAMA (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 10:38



A eto edin adres na koito ima dokazatelstva za tova che cialoto industrialno zamursiavane proizvedeno d USA se izsipva v/u Evropa (v chastnost i Bulgaria).



Bezobrazieto na edna nacia ot prestupnici i avanturisti produlzava! Sled kato s izbiraneto na Jr. Bush voenno promishlenia kompleks doide na vlast v USA vuzmoznostite za spasiavane na Planetata stavat ravni na 0.

P.S. Na kraia na statiata ima edin maluk abzac za tova koeto govoria.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.