Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 04.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Нека дадем началото на ....нови  
Авторcaesar (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 18:35



Колкото и да е зле просветено човечеството по повод на глобалното затопляне замърсяването , изчезването на растителни и животински видове , в другите страни поне има организации които се опитват да " обясняват " това онова на непросветените . България може да е малк държава но тя има голям принос за замърсяването на природата. Имаме си АЕЦ , два уранови рудника, Соди Девня, Химко Враца, Хефтохим Бургас и около три милиона автомобила , 70 % от които са далеч под световното ниво за екологично чисти , което и без това е доста ниско. Аз имам няколко добри идеи за начина по които трябва да се подходи по въпроса с " просветляването " на народа , но те са доста трудно осъществими при липсата на поне една сериозна екозащитна организация.
Аз съм студент 1 курс в Биологичвския факултет към СУ и съм ужасен от свинщината в която сме превърнали наща иначе красива България , не че и другия свят е по добре , но нека започне с наще си проблеми. Колкото и налудничаво да ви звучи в това време нба " Преход " трябва да се замислим не само за нас а и за бъдещите поколения , защото ни живеем на заем , нашит заем е от децата ни , които един ден трябва да живеят ж една пълна с отрови Планета, Трябва сериозно да се замислим , кои сме ние та да лишаваме бъдещите си поколение и всички живи същества на тази плането , от нормален живот.
Нека Всеки които е съгласен с моето мнение или поне от части възгледите му съвпадат с моите , да помогне да организираме един Виртуален , а кои знае в бъдеще може и реален клуб за защита на природата.

П.П
Искрено пожелавм на себе си и на всички други приятели на природата да успеем и да организираме по - добре работеща екозащитна организация в България !!!




Тема Re: Нека дадем началото на .... [re: caesar]  
Автор temuchin ([4o])
Публикувано27.06.01 13:02



caesar много време се опитвам да направя организация за защита на природата.Искам да видим какви документи ще трябват за саздаването на нешто подобно.
Виждам че си сериозен и искаш да направиш нешто така че дай да направим нешто аз съм сигурен че ще има и още като нас.
Чакам отговор!



Тема Re: Нека дадем началото на ...Aide de!.нови [re: caesar]  
Автор fairfff (f)
Публикувано28.06.01 16:30



..az lichno sum sus vas vupreki ,che e malko kusno .Zashtoto ot mnogo godini veche si jiveem na zaem ,i veche se oseshta ......
......triabva da se promeni misleneto(mantaliteta) na bulgarite ,,Moeto si e moe ,a cujdoto e obshto ,,....kak shte stane tazi transformacia e vuprosa ?????


All we need is love!


Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: temuchin]  
Авторcaesar (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 10:20



разбира се че съм сериозен , то с важните работи човек трябва да се отнася сериозно , радвам се , че има и други хора , които мислят като мен.
Според мен , като начало трябва да проверим в министерство на околната среда и водите , ако там не стане , поне ще ни обяснят каква е процедурата и къде да отидем.
Аз живея на 100 м от него и още тези дни ще отида да проверя.
О.К ?



Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: temuchin]  
Авторcaesar (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 22:13



Трябва да се допитаме и до някой адвокат, тои със сигурност ще знае какви документи са нужни и къде трябва да се отиде за да се регистрира такава организация.



Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: caesar]  
АвторLolly (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 15:57



Аз с удоволствие бих се включила!



Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: caesar]  
Автор temuchin ([4o])
Публикувано02.07.01 10:40



caesar chakam da mi kajesh kakvo e stanalo ako iskash dai mi telefona si da darjim vryska moq telefon e 36 70 62 tyrsi ceco.



Тема fairfffнови [re: fairfff]  
Автор temuchin ([4o])
Публикувано02.07.01 10:49



Ne trqbva da gubin nadejda v horata.I zapomni che nikoga nqma da e prekaleno kysno za neshto takova.Iskam da vidim kolko seriozni hora shte vzemat uchastie i da se sreshnem nqkade da reshim kakvo da pravim.



Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: Lolly]  
Автор temuchin ([4o])
Публикувано02.07.01 16:05



Lolly shte ni trqbvat seriozni hora kolkoto se moje poveche hora za da moje da stane tova za koeto govorim nqma da e losho da kaJesh na kolkoto se moje poveche poznati .Chal za sega shte dyrjim vryska.



Тема Re: Нека дадем началото на ....нови [re: caesar]  
АвторAzzy (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 23:08



Ami da zapo4nem wikam, puk koi ste go swurshi we4e neznam ;)
Az sum ZA !
I wi podkrepiam izcialo , mom4eta i dewoiki ;)
Triabwa si edna takawa organizacia ;)
Hei pi4 , neznam koi si , ama ot teb me prihwana edin entusiazum,
oste ot utre zapo4wam s opzawaneto na prirodata ;)
Kat na4lo ste zapo4na sus staiata si, puk posle ...abe znam li ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.