Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 25.04.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не съм удобна на някого,  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано12.08.15 09:40



и бях изгонена.
Ако някой иска, можем да пишем тук.
И без това клубът е за "Животът, вселената, и всичко останало".



Тема Re: Не съм удобна на някого, [re: Rosemary]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано12.08.15 16:05



Аз не съм я чел таа книга.Нали за "Галактическия стопаджия" иде реч ?

Обаче написах разказ за галактически таксиметров шофьор.






Такси

Уморен съм!
Вече не се и ядосвам когато пак ме попитат дали съм срещал прословутия галактически стопаджия.Не съм !Така или иначе стопаджиите са си или авантаджии ,или каторжници на които срока току-що е изтекъл,и гледат по най бързия начин да се запилеят някъде по периферията където контрола е по слаб.И в двата случая не махат на такси,така че нито съм го срещал,нито пък ми и трябва да го срещам.Не знам защо все питат за него,и в началото се ядосвах,и обяснявах надълго и нашироко какви странни създания и неприятни изненади дебнат всеки неразумно решил да спре в някоя отбивка за да се разсее от дългия път.Обичам като пътувам да си мълча,да се любувам на мълчанието и понякога да го разреждам тук там с някоя мисъл.Нооо клиента винаги бил прав,-не мога да ги понасям!Разни бърбориви дето не им млъква устата през целия път,и колкото и уклончиво да отговаряш на въпросите,не се досещат да се облегнат,да си подремнат,да ядат,да дъвчат нещо!-дъвка!,бамбук!автомобилна гума!-Но да мълчат!!Не мога за Бога да остана насаме със собствените си мисли.Ами големите семейства? пътуващи към новата си планета? помъкнали всичката покъщина ,баби,дядовци,деца,кучета и котки......После не мога по една седмица да напусна пречиствателната станция ,и почти винаги ми налагат двойна карантина.
Не е лесно!Определено не е лесна нашата професия ,понякога вътре в душата си направо плача.Изсмуква ни този живот,така е измислено всичко ,че все викаш :а още малко,а стисни още малко зъби,дай този заем да оправя,дай онзи....и така системата те притиска.Обсебва ти времето,мислите ,обсебва теб,ставаш болтче,гайка,шплент,троха...Абее-ставаш нищо!И когато те изплюе ,разбираш че са те изплюли защото и без това вече за нищо не ставаш.....
Тоя пътник е мълчалив,мога да си позволя да ми е симпатичен.Не ми прилича да пътува по служба,а и багажа му е малко ако се мести окончателно.Мълчалив е,обичам тишината.Не се заглеждам по звездите,даже координатите не следя,така да ми е втръснало пътуването и този еднообразен пейзаж.Броячът на твърди частици сигнализира че има вятър,вероятно е полъх от отдавна изгърмяла Свръхнова ,но ехото продължава да се отразява ту в един ту в друг звезден куп.Този край на Галактиката уж на пръв поглед не изглежда различен ,а е в пъти по слабо заселен.Гледам котировките на борсата на недвижими имоти за този сектор-планети които другаде биха стрували почти колкото три прераждания,тук са около четири пъти по евтини.И то планети,ама планети!Чисто нови ,консервирани в начален стадий на биосферата-настанявай се и дърпай шалтера!Иначе рециклираните са по евтини навсякъде,или пък ако сам си я рециклираш е почти без пари,но взима време ,средства за дезинфекция,поръчваш нов проект,чакаш,плащаш,и пак чакаш....Сиромашка работа!И не се знае знае ли се.Така един приятел се набута с такава планета,и направо му се взе здравето от разправии.Новичкото си е новичко.Аз моята си я харесвам!Нищо че жена ми я избра.Всъщност харесвам я въпреки че жена ми я избра.Но така е,когато избираш от каталог на най класна фирма е така.То евтиното винаги излиза по скъпо,пък и нека завиждат комшиите.Не мога да ги понасям с тяхното дребнаво любопитство....................................................



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: tirtirlin]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано14.08.15 01:53



ба, и аз не съм я чела.
може евентуално, ако не ме домързи.
със сигурност ще ме домързи.

отначало не схванах, че е цитат, като видях името на клуба, реших че е нещо романтично празно и викам - тук да пишем.

разказът ми харесва.


Малиииииий, ив романтичните не мога да пиша


.

Е наистина е време за геноцид.

Редактирано от Rosemary на 14.08.15 01:59.



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: Rosemary]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано15.08.15 10:39



Ти,ся ? по принцип неприятна ли си ? Щом та нищат,може пък неприятна да си ?



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: tirtirlin]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано16.08.15 00:14



А,....и т.н., и т.н....

Не съм неприятна.
Напротив.



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано16.08.15 11:16



Не си само ти... целия клуб се пръсна на съставните му части... Явно това е дето иска админа.



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: Rosemary]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано16.08.15 13:03



Ти май каза, че ще ходиш да пишеш в други форуми извън дира, както Финтрол, и според мен, мисля че заради това.



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: Rosemary]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.08.15 15:34



Модераторката на Споделено ми наложи БАН преди клубчето да стане ВИП. Самата тя беше наясно какво ще предизвика ВИП-а, но не направи нищо, за да го предотврати.

Всъщност, за мен целия форум е един клуб. Земята е дом на цялото човечество.

Пишете с уважение - към себе си и другите, грижете се за своето и чуждото достойнство, и всичко ще бъде наред. А светът ще стане едно по-красиво и спокойно място.



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: Rosemary]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано17.08.15 03:47



Ти сама се изгони, па неудобна била! Това на себе си ли искаш да кажеш?
Са, аз разбирам да си го искала, като някои хора -о.к., ама не го искаше, а така, щот толкова ти акъля....


- Споко, нема те оставят, те тези с толкова акъл дет са си ги прибират обратно. Но просто щото сама се издъни пред Киро и сега им е неудобно веднага да те поискат, требва малко да поизчакаш само...



Тема Re: Не съм удобна на някого,нови [re: lvony333]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано22.08.15 01:30



Я са нАври на кучето у гъза. Ти за моя акъл грижа на бери.


Ебати, докъде паднах - да ми пука от такъв като Киро и придружителите му.
В моя свят тези хора са аут. Не ям на една маса с тях.

Вие щом ядете, прав ви път.



Редактирано от Rosemary на 22.08.15 01:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.