Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 16.04.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За Живота, Вселената...нови  
Автор Firefox (sardonic)
Публикувано09.09.03 20:57



... но не непременно за поредицата.
Просто един цитат за размисъл:

"Ако знаехте, че скоро ще умрете и имахте право на един единствен телефонен разговор, на кого бихте се обадили, и какво бихте казали? И защо още не сте го направили?"
Стивън Ливайн


---

На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесъл със себе си.


Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: Firefox]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано10.09.03 00:04



бих набрала произволен номер, с произволен код, дори и международен и бих казала - "Здравей!"
и нищо повече

~Искам да бъда това, което бях тогава, когато исках да бъда това, което съм сега.~


Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: agartha]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано10.09.03 08:34



Да бе, тука излъга малко, ми се струва...



Тема звучи чудесно...нови [re: agartha]  
Автор Firefox (sardonic)
Публикувано10.09.03 10:49



... ако си на конкурс за Мис Америка.
А сега, дай нещо по-сериозно, че описаното си е жив телефонен тероризъм, без съпътстващото го удоволствие. Дручко си е да награбиш указателя и да звъннеш на произволен номер с въпроса "Тук ли е "Дом на Покойника"? " или "Имате ли гнило задушено?" (и сега не знам какъв смисъл сме влагали с брат ми, но още ми е смешно :))) )

На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесъл със себе си.


Тема За телефона, нета и смърттанови [re: Firefox]  
Автор lkew (hand)
Публикувано10.09.03 12:10



не бих се обадил по телефона на никого - не им знам номерата. Но за нета.... От някъде година и половина имам един списък с неща, които искам да кажа на разни хора, ако се гътна случайно и се превърна в Духът на нета.

По мое мнение този файл дори сега е твърде тлъст.

Но ако мога да пратя само на ЕДИН от хората това, което имам да им кажа, най-вероятно нагло ще се изгъбаркам - примерно пращам съобщение "А ти никога няма да разбереш..:(" (баси чувството за хумор вадя) или пък : "проверявай си мейла редовно" или пък "ако знаеш колко е красиво отвъд..." като последното ще се опитам да го пробтам като месидж пост фактум :)
Нека ви е гадно. Когато поставяте условия на смъртта, как да не я възприемам като игра?

п.п.
Мисълтта, която цитираш, е гениална с последното си изречение :)
Уви, отговорът е очевиден, но това не прави въпроса по-малко красив :)
Благодаря за нея.

....пръст от моята длан...


Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: Firefox]  
АвторCлънчeвo зaйчe (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 15:08



имаше и една друга мъдротийка, която гласеше, че ако оставаха часове до свършека на света телефонните линии щяха да прегреят от хората, обаждащи се да кажат на някого, колко много го обичат :-)

да де...това е и моя отговор
друг е въпросът, защо трябва да се чака края на нещо, за да...
както и да е :-)
Важното е да сме щастливи!



Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: Firefox]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано10.09.03 15:31



Тоя Стивън Ливайн да не е оня мумифициран дедок, дето пробутва некви магнитни наколенници?



Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: Firefox]  
Автор Trillian ()
Публикувано10.09.03 15:37



Страхотно последно изречение! Отивам да го изпълня :))))

Shine On


Тема :))))))))))))нови [re: Dedo Uluk]  
Автор Firefox (sardonic)
Публикувано10.09.03 17:55



надявам се не :))))))))

На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесъл със себе си.


Тема Re: За Живота, Вселената...нови [re: Dedo Uluk]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано10.09.03 21:22



не съм излъгала. ти например ако трябваше да избираш да се обадиш на майка си, на баща си или на някой друг скъп човек, кого щеше да предпочетеш?

~Искам да бъда това, което бях тогава, когато исках да бъда това, което съм сега.~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.