Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 04.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема дали точно наркоманите са "боклуци"?!  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано01.02.01 16:57



или някои други хора, много повечко от тях на брой? говоря за цялата армия, разпростряла пипала по света, заета с производството и разпространението на наркотици.
и за да не ставам многословна - ще ви спестя изброяването на наркобароните от Латинска Америка, Средна Азия пр....
НО - огледайте се около вас, хора!
вижте цялата пасмина нарковносители, дистрибутори, дилъри - цялата паплач мутри, които от това си вадят хляба /и то немалък/... а копелетата митничари, които си затварят очите, известно срещу какво.... а корумпираните полицаи?... а копелетата политици, опъващи чадър над подобен род бизнес?
вие какво - слепи ли сте? наистина ли не ги виждате?
това са истинските БОКЛУЦИ !
а вие изразходвате болката и емоциите си на дребно, удряйки едни болни физически и душевно хора, жертви на истинската сган БОКЛУЦИ (((

и друго: не сте ли се замисляли, че немалко от тези момчета и момичета са имали - ПРЕДИ да станат зависими от дрогата - сериозни семейни, психологически и прочие проблеми - и в шибаното ни общество, и в шибаното училище, и в маса шибани БГ семейства - не само не е имало кой да им помогне, а дори не са ги забелязали??? всеки, който отминава с безразличие един млад човек, разкъсван от проблеми, с които не знае как да се справи, не е ли също вид боклук?

но най-лесно ви е да заклеймите нещастните жертви....

дерзайте ((((




IMAGINE...


Тема Re: дали точно наркоманите са "боклуци"?!нови [re: Джeйн]  
Авторkalikanzar (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 14:45



Abe prav si kvo da kaja
makar che ................... sve pak




Тема nishto neznaesh...нови [re: Джeйн]  
Автор MiB (новак)
Публикувано02.02.01 18:12



prava si ...
no poveche paradirash s tova ...
otkolkoto da derzaesh
ili pyk paradirash s derzanieto si
ili pyk...
derzai ...

prestavam da otgovarqm na tvoi postingi osven ako ne izrusish nqkoq unikalna glupost

Keep Walking


Тема Re: nishto neznaesh...нови [re: MiB]  
Автор purist realist (новак)
Публикувано02.02.01 23:48



toi napravo si te svalia :)

smelo napred s provokativni derzaeshti postingi

"...a plague rages in all our hearts..."
Napalm Death


Тема Re: nishto neznaesh...нови [re: MiB]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.01 22:50



Що бе?

Човека все пак казва нещо вярно.
Не че му е тук мястото, ама пък е по темата

За статистиката:
въпрос?
Дали блондинките са по-податливи към наркотиците???



Тема тъп си. аз работех и сега продължавам....нови [re: MiB]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано04.02.01 02:16



......да работя против това. и мисля, че съм направила много повече, отколкото такива като тебе с всичките ти високопарности. карай, давай....

знам, че си върша работата, макар да е неблагодарна.... една пратка да успея да спра - - а имам , и то какви :) - е нещо - дяволите да те вземат, умнико

...а ти продължавай да дрънкаш.... радвам ти се :)

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 04.02.01 02:19.



Тема Re: тъп си. аз работех и сега продължавам....нови [re: Джeйн]  
Автор purist realist (новак)
Публикувано04.02.01 04:31



Абе то трябва хората да спрат да искат. Ама това трудно ще стане. Ако обществото измисли някакви по-приемливи начини за бягство които да заместят дрогата може и да има някакво подобрение.

може да звучи брутално и абсурдно, ама психо абстиненцията от
стафа u LSD-to си я оправях с counter-strike
(помага и при тежка форма на ергенство и кинтонемия)

но ако някога реша пак да продрусам (обещал съм си за 60-тия рожден ден една помпа) ще си спретна една лабораторийка и ще си произвеждам лайната сам за себе си. В никакъв случай няма да си давам парите на дилъри. Те са истинските боклуци, и въпреки някои мои приятели станаха такива, бих ги пратил в някой турски зандан при манафите. А на големите риби които не друсат а си изкарват пари за мерцдеси и газовата камера им е леко наказание.

"...a plague rages in all our hearts..."
Napalm Death


Тема Re: тъп си. аз работех и сега продължавам....нови [re: Джeйн]  
Авторqqqq (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 17:58



Djein , mnogo bih islal da se zapoznaem, ne te swalqm spoko :)



Тема Re: тъп си. аз работех и сега продължавам....нови [re: qqqq]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано14.02.01 12:50



координатите ми ги има - мейл, кю - в профила ми. влез там и ги виж....споко съм)))) нетсвалките отдавна не ме вълнуват ))

IMAGINE...


Тема Дали...нови [re: Джeйн]  
Автор efir (ветеран)
Публикувано18.02.01 17:10



ти не се правиш на света вода ненапита, а?

В коя медия се пробваш да гугукаш, много ми е интересно, баси джурналистическия постен стил... Не, май си от адвокатурата... Милосърдието ти ми звучи двусмислено, като пледоария на фалшива шотландска гайда.
Всеки сам си прави своя избор - и не ми разправяй врели-некипели, че наркоманите са жертви. Що тогава всички не почнат да се дрогират? А?
Верно, жертви са, но на своя избор. И могат да направят усилието да го променят.


Аз съм против наркотиците, но от такива морализатори като тебе някои почват да се дрогират, сто на сто...

Та така и не ми ясно какво всъщност е посланието ти?
Май си твърдо ЗА каузата на дрогиращите се, леле, колко си жалостива...

Аре, и хич не ми отговаряй - щото не ми се чете словоблудие.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.