Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хора...нови  
АвторVladi (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 23:24



Що се убивате?



Тема Отг: Хора...нови [re: Vladi]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 15:53



ne mojesh da razberesh



Тема az ne namiram nito edna dostatuchno osnovatelna...нови [re: lili]  
Авторtweety (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 17:16



prichina da se drusash. daje da si sam na toia sviat, da niamash s kogo da spodelish bolkata i mukata si, pak ne e opravdanie da se drogirash. che to t`va si e bavno samoubiistvo! po-dobre skochi ot balkona kato ti e omruznal jivota, ama bavno da se samounishtojavash...
i da iskash da spresh posle, no da ne mojash...
mnogo e gadno...



Тема Отг: Are mluknete......нови [re: tweety]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 23:12



s vashte prostotiii.bavno smooubiistvo-tva v koi vestnik go prochete.niamate li c kvo drugo da si cheshite ezika?"sto go pravite?"az pitam li te sto vsiaka ve4er masturbirash.



Тема Отг: Хора...нови [re: Vladi]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 03:35



Za da mogat posle da ni sajiviat



Тема Отг: az ne namiram nito edna dostatuchno osnovatelna...нови [re: tweety]  
Авторbio (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 18:10



ne ne si prav kogato ima6 osnovanie da sko4i6 ot balkona ti nqma6 kakvo pove4e da gubi6 opredeleno e taka i togava predi da doide smirtta re6ava6 da opita6 pone malko ot udovostviqta v skapaniq jivot v mnogo skapaniq jivot mnogo mnogo mnogo skapanoiq jivot.I taka ponqkoga stava opravdano da se napie6 da se nadrusa6 da ubie6 nqkoi prosto ei taka za ediniq kef ideqta da sko4i6 otvisoko za posledno si6to e mnogo mnogo dobra napravo gotina i mnogo mnogo logi4na.tova e taka no samo za nqkoi no mladite koito se drusat za ediniq kef nastina sa mnogo mnog0o prosti i typi i daje 6te priemat provokaziqta da sporqt s men za edna predvaritelno zagubena i re6ena zada4a daje i kato znaqt 4e tova e provokaciq.AI SKAPANI NAREKOMANI PI6A VI S GOLEMI BUKVI ZA6TOTO ZNAM 4E KATO SE NADRUSATE NE VIJDATE DOBRE.



Тема Влади,нови [re: Vladi]  
АвторDeny (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 11:02



... защото искат.
Предполагам, че почти на всеки се случва понякога да иска да умре, да изчезне, да се махне ... и ако си има удобен начин до до себе си...
И тогава се случва... нещо!!!
Не е никак лесно да се каже!
Познавам само един единствен човек, който сам, по собствена воля е решил, че иска и че трябва да пробва, да усети "що е то хероин". Във всички останали случаи са били накарани, "навити".

Не зная какво е да живееш с такъв човек - да го обичаш - с абстиненциите му, с лъжите, с кражбите, със злобата му, с насилието му над теб, с непрестанните опити ДА РАЗБЕРЕШ, от което ти експлоадира главата...

Не зная какво е и това да умрат твои приятели от свръх доза, да се страхуваш, че и с теб ще стане така. Не зная какъв точно е този страх, но той не може да те накара да спреш.

Не зная защо след като си бил чист 6 месеца пак го правиш!

Не зная дали има поне една свястна клиника в България и каква трябва да е тя за да е свястна!

Объркани и противоречиви са думите ми - такива са и мислите ми, и чувствата ми.
Чувствам се отчаяна, че никой нищо не може да направи!!!!!




Тема Отг: az ne namiram nito edna dostatuchno osnovatelna...нови [re: tweety]  
АвторPolicia (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 20:21



Ti piesh li?



Тема stoto ni e kef [re: Vladi]  
АвторNickolette (Нерегистриран)
Публикувано28.10.00 16:35



eiiii toq nobody mnogo me kefi.toi pone e v 4as.

malko sa horata,koito se drusat zaradi nqkakvi problemi i malko sa tezi koito iskat da umrat.dori naprotiv:te jiveqt.4udq se samo dali ne zavijdate stoto ne vi stiska,stoto se iztykani ot predrazsydyci,strahove....



Тема Zashtoto sa tapiнови [re: Vladi]  
АвторMAXAFFEY (Нерегистриран)
Публикувано29.10.00 08:49



Те са толова зле, вече ниамат мозък да мислиат трезво, толкова са изпаднали, че скоро ще им изнасяме 40 дни!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.