Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 19.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Джънки в рекъвъри търси помощ  
Автор DopeQueen (непознат )
Публикувано17.11.16 02:43



След около 3 години опиятна зависимост от няколко месеца съм чиста, но имам нужда от някаква подкрепа - бензо, джойнт, халюцки, фармацевтика, каквото ще да е...Млада, руса и готина съм, ще измислим нещо. Не искам да правя релапс, предпочитам да се разсея и разнообразя, но нямам пари и връзки към момента.

Не разчитам особено на този умрял форум, но от тук започна всичко...Защо не?

Важно е да си помагаме.





Тема Re: Джънки в рекъвъри търси помощнови [re: DopeQueen]  
Автор lottoB1 (непознат )
Публикувано18.11.16 07:52



пиши на лични



Тема Re: Джънки в рекъвъри търси помощнови [re: DopeQueen]  
Автор SeoKungFu (новак)
Публикувано25.12.16 11:36



Чувал съм, че "русо гладно нема" ?!?

NinJah

Тема Re: Джънки в рекъвъри търси помощнови [re: DopeQueen]  
Автор toshi83-67307 (момец)
Публикувано16.01.17 00:51



Сега видях стар пост и с какво си имала проблем. Уф те опиатите са по зле и от стимулантите. Та дано си ОК сега. Поне мое мнение само гъбки и LSD и треваи най вече LSD ама с правилния човек покрай теб и може от 1-2 пъти много неша да си оправиш и не приемай LSD за някаква синтетика. Гъбките сред природа и някъде където си спокой също оправят. Въпроса е в настройката преди и по време на вземане. Хаха най се кефа на хора които се плашат от LSD а са пробвали всякакви лайна, ама повечето хора са яко ограничени. Да не говоря как може само с един фрам хашиш орално за 6 лева да изкараш 10 дни без да пушиш и да са ри червени очите и т.н. Та така. Спирам до тук. Както казах предложих безплатна помощ.



Тема Re: Джънки в рекъвъри търси помощнови [re: DopeQueen]  
Автор vaskotooo123@abv.bg (непознат )
Публикувано27.04.17 00:37



Не ти трябва нищо,пафкай си тревичката и да не ти пука



Тема Re: Джънки в рекъвъри търси помощнови [re: DopeQueen]  
Автор polytoxicomaria (непознат )
Публикувано10.05.17 22:00



пиши на лични :))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.