Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 26.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Легална дрога  
Автор kirat (непознат)
Публикувано08.05.16 15:46



Здравейте,
бих искал да попитам как точно става поръчката на така наречената "легална друга". От известно време се чудя как точно се доставя и т.н. Също така повечето химикали вече са забранени от закона( http://www.drugsinfo-bg.org/uploads/files/Naredba%20klasificirane_11092015_1.doc ). Някой поръчвал ли си е и има ли някакъв опит? Не искам тази тема да става задължително "Как да си купя интернет дрога легално и да се друсам всеки ден", а по скоро нещо от типа на информативна и конструктивна тема, която да обобщава и съчетава информация за всякакви видове синтетични наркотици.



Тема Re: Легална дроганови [re: kirat]  
Автор kirat (непознат)
Публикувано08.05.16 15:49



Като начало бих искал да попитам дали някой знае добър сайт и как точно става доставката. Има ли шанс да те арестуват за поръчката и т.н. като цяло.



Тема Re: Легална дроганови [re: kirat]  
Автор hladnikaМодератор (brujo)
Публикувано09.05.16 11:11



за съжаление, "легалните" дроги са много по-опасни от вече забранените такива, т.е. не бих ти препоръчал да рискуваш с нещо което все още не е попаднало в забранения списък.

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re: Легална дроганови [re: hladnika]  
Автор kirat (непознат)
Публикувано09.05.16 16:14



Наясно съм с този риск, но повечето пъти преди да пробвам нещо се консултирам със сайтове като PsychoNautWiki и други. Друг е въпросът, че няма откъде да знам до колко се припокриват с информацията дадена от сайта(примерно аналогът 1P-LSD или AL-LAD на някой места ги продават грам за 8$, което е немислимо поради скъпото синтезиране). Има много хора из нета, които обяснят трип-ове в немислими дози, но са оцелели. Разбира се има и риск. Исках да питам дали някой си е поръчвал и т.н...

(бтв също така си търся и Салвия, понеже някой ми открадна тази дето засадих. Ще съм благодарен ако някой ми изпрати на Л.С. информация откъде мога да взема)



Тема Re: Легална дроганови [re: kirat]  
Автор Bambuk (непознат )
Публикувано23.05.16 14:08



Ако ти трябва аналог на LSD, бих ти препоръчал да си поръчаш семки от hawaiian baby woodrose. Продават се легално, органични са и не биха били толкова опасни, колкото някои синтетични боклуци.



Тема Re: Легална дроганови [re: kirat]  
Автор toshi83-67307 (момец)
Публикувано24.05.16 10:47



Ако знаете какво е тор браузъра, то там има една камара огромни маркети, в които се продава всичко, което съществува в света. Плаща се с биткойн и нещата идват с писма по обикновената поща с куриер, ама важното е че винаги идват и каквото и да съм поръчвал е било винаги абсолютно чистото вещество. Реално маркерите като Silk Road, Dream Market и други работят перфектно. Там има рейтинги на продавачите, фебек от всеки закупил, форуми. А, съм в Германия и съм поръчвал няколко пъти от Германия и Холандия и не е имало никакви проблеми с доставката, грамажа, качеството. В тези маркети има абсолютно всичко със супер качество на много ниски цени. Аз не съм наркоман, дори никога не съм пушил цигара, трева алкохол, просто съм пробвал различни вещества от чисто любопитство. Иначе ето едно легално нещо, за човека, който търси LSD. От magictruffel.com съвсем легално може да си поръчаш магически трюфел. Те имат псилобацин и последния път от една доза за 9 евра в Амстердам мога да кажа че мирисах цветове, като слушах музика със затворени очи въбще се въртяха едни неонови светлини межу които направо плуваш. Жива лудница и при това все пак можех да ходя, запомних почти всичко в подробности и след 4-5 часа всичко свърши главата си ми беше абсолютно чиста и нямаше никакъв краш. Изобщо мисля че природата добре си го е измислила тоя псилобацин, та той има един атом разлика от ДМТ. От този сайт който дадох млже да се поръчат трюфели, те се продават и в много кофи шипове в Амстердам, така че купувате нещо безопасно. Ако някой иска повече инфо да пише на лични, с радост ще обясня и помогна. Има и още два големи холандски сайта от които може да се поръчат доста неща и те са от големи производители. Има много неща, които са легални, но свръхсилни.
www.zamnesia.com
http://azarius.net
От там много неща няма да ви ги пратят, защото знаят кое е забранено в България. Относно тези семена с LSA, то бох казал че са доста по рискови от трюфелите и гъбите. Има разни вещества освен халюциногенната съставка от които ви е лошо некомфортно и т.н.



Тема Re: Легална дроганови [re: toshi83-67307]  
Автор screwdriver666 (непознат)
Публикувано25.05.16 18:23



и да си в Германия пич и на Марс да си си оставаш неграмотен.Какъв е този "псилобацин"кое туй няшто ба???Вие книги не четете ли бе?Или поне в уикито да видите преди да се друсате бах ти тъпотията......





Тема Re: Легална дроганови [re: screwdriver666]  
Автор toshi83-67307 (момец)
Публикувано26.05.16 12:46



Голяма работа, че не било Псилобацин , а псилоцибин. Има и друго вещество псилоцин. Трюфелите имат различни съотношения и от двете вещества. Ми чета в няколко немски и английски форума. Едно време имаше една българка енциклопедия на наркотиците, от нея съм почнал преди Интернет да има. Стига с това друсане. Пушенето на цигари е друсане, не вземането на трюфели в правилната дозировка. Да се напиш в дискотеката и това е друсане.
Сега пак да обясня. С инсталирането на торент браузъра, всеки човек може в няколко огромни маркети да си купи ама всяко едно съществуващо вещество.
Иначе като препоръка, наистина не виждам смисъл някой да си купува LSD, DMT и всякакви други халюциногени. Природата си е измислила много добре тия трюфели и гъби. Псилоцин е 4-HO-DMT или един вид чисто орално природно ДМТ. Трюфели може да се поръчат от този сайт
http://www.magictruffles.com същите се продават в различни магазини в Амстердам. Има и по ниски цени и други сайтове, но това, което посочвам е поне проверено.



Тема Re: Легална дроганови [re: toshi83-67307]  
Автор screwdriver666 (непознат)
Публикувано26.05.16 16:49



малчуган





Тема Re: Легална дроганови [re: screwdriver666]  
Автор toshi83-67307 (момец)
Публикувано27.05.16 03:08



Къв си ти бе, аре бегай мушмурок такъв






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.