Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 12.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема последици от екстази  
Автор Tiamatte (непознат )
Публикувано01.04.15 20:30



Преди 2 месеца бях на едно парти където употребих няколко линии амфетамин и две половинки от различни хапчета: усмивка и бял хап... След първия не усетих нищо 2- 3 часа. След втората половина обаче усетих обичайното чувство с тази разлика, че беше доста по силно от обичайното.. Шматката аз се кефя като луда докато в един момент реших да изляза на въздух и ми причерня. Едвам стигнах до едни стълби и седнах. През цялото време мислех че ще припадна. Получих нещо като паник атака... умирах от страх всички хора ме гледаха ,плашеха ме и дразнеха исках да съм сама и на тихо... което никога не ми се беше случвало на бонбони. Това отвратително чувство продължи часове след партито... сигурно ме е държало към 5-6 часа. Мислех си , че съм си нанесла трайни щети и няма как да се върна в нормалното си състояние. 2-3 дни ми беше много зле след партито. Нямах никаква сила и мислех, че ще припадна във всеки един момент.
За съжаление това чувство остана 2 месеца... Внезапно чувство за нереалност все едно сънувам... точно както ми беше на партито и чувството че ще припадна и ще умра...
Въпросът ми е на някой случвало ли му се е нещо подобно... bad trip от екстази или дори не знам какво беше това..., как сте се оправили и всякакви съвети ще ми бъдат от голяма полза
Благодаря!



Тема Re: последици от екстазинови [re: Tiamatte]  
Автор screwdriver666 (непознат)
Публикувано02.04.15 06:48



съмнявам се ,че хаповете са съдържали МDMA.Вероятно соли за баня или подобни боклуци,а и амфетите дето се продават тук в по-голямата си част са пълен боклук.
keep safe



Тема Re: последици от екстазинови [re: screwdriver666]  
Автор Tiamatte (непознат )
Публикувано02.04.15 21:56



И аз така предполагам, но каквото и да съм взела ми причини доста трайна психоза защото 2 месеца живея с подобни панически пристъпи... Никога не съм се чувствала така след употреба на каквито и да е стимуланти. Единствено параноясвам от тревата, затова и не пуша.
Изпитвали ли сте нещо такова и как сте се оправили?



Тема Re: последици от екстазинови [re: Tiamatte]  
Автор screwdriver666 (непознат)
Публикувано03.04.15 06:53



не,не съм,но съм вземал амфети само няколко пъти(не ми харесват),а бонбони преди много години и бяха добри.такива паник атаки се получават от синтетични стимуланти и спайсове.не взимай такива лайна повече.за паник атаки ксанакса помага,но внимавай щото закача,ако се прекалява.и не св страхувай ще ти мине ,но се иска време-месеци може да минат преди да си ок.Peace on you





Тема Re: последици от екстазинови [re: Tiamatte]  
Автор JStyle ()
Публикувано03.04.15 13:13



Хах познато. Звучи точно като от предозинане с ефедрин "освен тва с 2-та месеца" спорен мен прекалено много внимание си му отдала. Често става като съоношението ефедрин/амфетамин е много към малко и се взима повече да се усети някъв ефект от амфетамина. На много хора се случва но просто don't give a fuck нищо страшно кръвното варира малко си откачалка за 2ч. и минава кофти действието.
Може да е било друго, но квото и да е просто не го мислиш повече. Няма от какво да се притесняваш и трайни щети се нанасят с Много трайна употреба, не сме толкова лесни





Тема Re: последици от екстазинови [re: Tiamatte]  
Автор kristiqn_yooo@abv.bg (непознат )
Публикувано09.12.15 10:36



Kирилицата е задължителна!

Редактирано от hladnika на 10.12.15 09:43.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.