Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 27.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Защо трябва да спрем войната срещу наркотицитенови  
Автор xutbp5bp-1911 (глу5с)
Публикувано20.11.14 10:13



Здравейте всички,

Преведох тази TED беседа и давам линк към нея, защото смятам, че е важна и представлява интерес. Ще ми е интересно да чуя мненията ви по изложената от лектора позиция.



Приятни минути!



Тема Re: Защо трябва да спрем войната срещу наркотиците [re: xutbp5bp-1911]  
Автор oxymoron (непознат)
Публикувано22.11.14 02:30



А дано, ама надали.

и не казвам "А, дано" защото имам известна слабост към наркотиците, а защото на мен, както и на останалите посещаващи форума ни е ясно защо това трябва да спре.

Това "надали" е защото 99.9% от т.нар. индивиди в нашата сбъркана държава не искат да погледнат по-далече от ракийката и салатката, когато се приберат от работа вкъщи. Дай им анелия и камелия, дай им да се завият комфортно в невежеството си и да плюят политиците, които са виновни за всичкото зло което им се изсипва на невинните главици.

Това трябва да се случи в белите страни първо, да минат евентуално още 50 години и тогава да узрее в кухите лейки на някои...и пак е съмнително, че сами ще вземат такова решение, освен ако не им спуснат някоя директива я от ЕС, я от ООН...не ми се говори.

Ако излезеш на улицата и питаш случайно срещнат човек - Защо наркотиците са опасни? - отговора ще е - Ми щото хората се пристрастяват, не им стигат парите и почват да правят обществено неприемвливи деяния - демек крадат, убиват, проституират....

и защо в такъв случай изобщо са забранени по дяволите, та да се стига до подобни положения...Не би ли било най разумно да се продава в аптеката бе мамка му...кеф ти морфин, кеф ти хероин, кеф ти метамфетамин, кеф ти кокаин. Ако искаш си се друсай цял живот, ако не ти пречи да си намериш работа, че и да я вършиш... На мен лично повече ми е пречела невъзможността да си набавя ш***ия хероин, от колкото да си върша работата "надрусан".

А в известна степен сегашната ми професия е следствие на "друсането" - никога не бих седнал да чета някои неща...както и да е

Everyday Normal Guy


Тема Re: Защо трябва да спрем войната срещу наркотицитенови [re: xutbp5bp-1911]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано06.12.20 05:49



Ами, да речем, защото забраненият плод е по-сладък.

антитерорист.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.