Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 20.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вече нема наркомани  
Автор DAfaq (наивняк)
Публикувано20.06.14 23:23



Ебаси, искам да се възмутя. Вече сички са яко сириъс,,, никой вече не друса ама всички са в програми "ооо аз не барам" ама си трескам медчето или супата... пък и не дай си боже да предложиш на на някой Х... гледа те като изтребител... и с кво Х-а е по-лош от меда или супата...???? На мед и на супа може да си до живот без шанс ама се води елитарно, оправен си... Ма айде заеби, че нема с кой да изпушиш едно фолио и да разлафиш, всички са сериозни хора или спат по къщите си, щото сигурноста на програмката ги прави лениви. Иначе поне щъкаха разни хора по улиците , имаше екшън... Сега всичко е слоу мошън... сигурната програмка и дрямка. Ебаси скуката..нема такава скука в БГ ъндърграунда и никога не е имало. Всички са ебати роботите....
Ма аре заебете хероина, опасен бил... ми амфите,,, всеки тайно друса амфи и не си признава и ако го питаш за задружно надрусване се праи на ни лук ял ни лук мирисал...Ясно е че спретнатите работихолички, дето сутрин са на работа, жечер изчистват къщата, играят с детето, кипят от безрезервна овча радост и спат по 3 часа,,, то или са на предписани амфита с фармацевтично име, или зимат улични такива... Ооо ето едни хапченца за концетрацийка,,, ооо аз не друсам, правя го за да работя,,,, какво по дяволите стана с друсането за кеф а ? Пулна скука,,, извинете за спама... Не се въздържах...

От един стар потрепител с меланхолични весели спомени за времето когато имаше наркомани, а спящи апатици и работохолици с пластик смайл.

ПС: И държа да подчертая, че това го пиша в абсолютно чисто състояние от квото и да било, освен часа пиклива бира.... Щото ако бях хай, немаше да ми пука и да ги мисля тия неща... Май по-добре да съм си хай, и да се усмихвам учтиво,,,че иначе само хейт се лее .. :))

Редактирано от DAfaq на 20.06.14 23:29.



Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: DAfaq]  
Автор DAfaq (наивняк)
Публикувано20.06.14 23:26



А и забравих да добавя,,,тревоманите да го духат... Нема по спрели копелета... аи кво вече сички юпита станаха тревомани,,, гледам некви костюмари 3 часа си уреждат тревка и умират от кеф колко са куул пред женките,, ,, Баси,,, ундърграунда е мъртав! Да живее ъндърграунда!



Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: DAfaq]  
Автор 4598 (квантов обект)
Публикувано23.06.14 10:22



Къде се затри, отдавна се каня да те питам нещо,но на лични ще е по добре.



Предател в нужда се познава

Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: DAfaq]  
Автор SeoKungFu (непознат)
Публикувано25.06.14 09:53



Да, супер скучно е...наистина...И не, не съм от вашите среди, но не е като да не съм близък с Улицата хаха...

Много е замряло и скучновато тук, виж в Прагияна сити ( Прага де, така Я наричам, лично ) underground-а е изцяло booming :D Ще (си) ходя скоро пак там, да живна :)

А и нещо генерализираш май много за тревокозърите, bitch ?!?



NinJah

Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: DAfaq]  
Автор JStyle ()
Публикувано01.07.14 02:08



мда меда го направи тва мъртвило, скоро тва си мислих че преди имаше цифра хора дет мога се обадя в 3 сутринта да изпушиме ена 20-ка а са даже нема денонощни телефони. Са поне хубаното че има много матерял, нема групировки и много хора купуват и го дават евтино.
Нема ядове некой път ше изпушиме едно фолио ;)



Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: SeoKungFu]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано04.07.14 19:42



и в софия, и в прага и в нета има книжки, литература, курсове, лекции, workshops, игри, форуми, дискусии, събития, постановки, филми, доброволческа работа и програми, кръчми, барове и 'специални пости' и не на последно място наркОтици.
хероина си е там където си е бил винаги - вчера, днеска и утре.
и... не разбирам от кво ревете тука - скука... скуката е страничен ефект от други работи, никое от които не говори хубаво за вас. :)

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: JStyle]  
Автор bodnostrokulum (minawasht)
Публикувано13.07.14 09:32



Айде бе мой , кога ?





Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: bodnostrokulum]  
Автор DAfaq (наивняк)
Публикувано27.07.14 22:47



ахах колко странно, очаквах мощна храна след този пост :))) явно има и други изтрещели, ама той и форума умре и заскуча, та го проверявам веднъж на високосна :РР



Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: SeoKungFu]  
Автор DAfaq (наивняк)
Публикувано27.07.14 22:49



Прав си генерализирам ги, не съм там хич наясно :)) много общи и далечни погледи имам хахха



Тема Re: Вече нема наркоманинови [re: DAfaq]  
Автор malebogia (новак)
Публикувано31.08.14 20:59



И аз това си мислех , много скоро че отодавна не съм се завъртвал в нарко авантюра

priklu4enec



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.