Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 25.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Ибогаин-бгнови  
Автор TripSeeker (Учащ се)
Публикувано13.03.14 13:40



Здравейте, някои от вас вече знаят - аз съм зависим към хероин/метадон. Изчетох интернет и от всичко сякаш най-голяма надежда за спиране ми вдъхва Ибогаина. Да, ама не. Естествено, живеем в БГ! (даже има и рима :) ) Та... някой има ли инфо в България има ли място, където човек може да проведе лечение с Ибога, или поне да си набави такава (евентоално за домашно лечение...) ???

Всичко е поток от електрони


Тема Re: Ибогаин-бгнови [re: TripSeeker]  
Автор mgHertz (непознат)
Публикувано14.03.14 10:13



Към хероин или към метадон?Защото има значение особенно ако ще се подлагаш на ибога.Ако си на метадон трябва да минеш на опиат с по-къс полу живот и чак след това ибогата.Иначе в нета има много доставчици.Свържи се с някоя ибога асоциация и те ще ти съдействат,но да знаеш,че е скъпа билка.



Тема Re: Ибогаин-бгнови [re: mgHertz]  
Автор TripSeeker (Учащ се)
Публикувано15.03.14 14:35



Ами на метадон съм сега от 3 месеца пак иначе преди бях пак на програма отдавна и пак на хероин и сега пак на метадон... на 9 кубика на ден съм. Мерси за инфото ами освен да си мина пак на херц като намеря начин да се подложа на ибога

Иначе за колко време горе долу трябва да съм заместил метадона с материал за да мога да взема ибога?

Всичко е поток от електрони

Тема Re: Ибогаин-бгнови [re: TripSeeker]  
Автор JStyle ()
Публикувано19.03.14 01:21



Ако си го взимал 3 месеца а преди тва си бил чист от него(меда) - 10-14 дни+.
При над година, на висока доза(50/60мг+) месец+.

Има значение как си го взимал, ако си го целил тия 3 месеца, много по бързо ще го изчистиш отколкото ако си го пил.


Аз скоро направих отнемане от материал, за сваляне на доза преди отнемането взимах оптимална доза сутрин(съм ок 6-8ч.), медицинска доза след-обяд или рано вечер и с 2мг клоназепам преди лягане (за спокоен сън/покриване на началните симптоми) За 5 или 6 дни по схемата свалих толеранса в пъти, буквално всяка сутрин се усеща колко по малко е нужно за (оптималната доза)
Метода бачка идеално за човек на който му е нужно да е ок за през деня и в същото време да сваля (което става докато спи)



Тема Re: Ибогаин-бгнови [re: TripSeeker]  
Автор xexo (beast)
Публикувано24.03.14 21:14



Поръчваш от чужбина, за 6 дена ще ти дойде по пощата. Някои места приемат и плащане с банков трансфер, paypal, итн, whatever you like.



Ибога-та не е класифицарана в България (все още). Побързай докато някой идиот в МЗ не реши да я нареди редом с хероина, както направиха с кратома.

Shit happens

Редактирано от xexo на 24.03.14 21:15.



Тема Re: Ибогаин-бгнови [re: xexo]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано27.03.14 12:08



сигурен ли си за ибогата?
шот на мен някой ми каза, че отдавна е в списъците, в БГ.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Ибогаин-бг [re: diamorph]  
Автор xexo (beast)
Публикувано02.04.14 23:42



Не, не е, проверих специално преди да си получа пратките. Все още я няма в списъка, но кратома е нареден на ред с хероина в първата група.

Абсолютна простащина, за съжаление аз съм си виновен - не трябваше да пускам толкова информация в тоя форум, ако си спомняш имаше една патка Милена, от корпорациите които легално разпространяват морфин, метадон и бупренорфин - предполагам че или тя или някой от подобна организация го е направил. В крайна сметка, целта на тези програми е да трупат възможно най-много клиенти и да ги задържат за възможно най-дълго време !

Това е една от причините да отеба да пускам информация за каквото и да е ново вещество тук - нови вещества има колкото си пожелае човек, при това интересни такива, но повече не пускам никаква информация ...

Ситуацията в България е патетична - след забраната на личната доза се озовахме на първо място в ЕС по консомация на нелегални вещества, на първо място сме по смъртност от предозиране и последици от консумация, държавната ни политика е точно на 180 градуса с официалната политика на ЕС - декриминализация и harm reduction ...

Приятелите от МВР са замесени до гуша в производство, трафик и покровителстване, докато едновременно тия забрани им позволяват да отчитат високо ниво на ефективност - колко му е да заловиш някой нещастник с еднократна доза и да го отчетеш все едно си заловил дилър - закона разлика не прави.

Но ако хора като нас не се мръднат да направят нищо - промяна няма да има. Лично аз се чудя дали да не направя една асоциация която да лобира за декриминализация. Идеята ми е да се създадат връзки с подобни организации в ЕС и България, за да се стигне до някаква критична маса. При всички положения, ако не се пробва човек - няма как да знае !

Редактирано от xexo на 02.04.14 23:52.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.