Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 21.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема MDMA или?нови  
Автор minkos76@abv.bg (непознат )
Публикувано19.01.14 03:24



Приятели взех на скоро едно хапче уж MDMA, и понеже нямам опит с тия неща до сега някой по компетентен може ли да каже на каква основа е било според вас?
Първите ефекти ги усетих след час и половина, даже два.. Смях без причина, а в следващите часове леко приповдигнато настроение, както и леки халюцинации през цялата вечер, който на няколко пъти ставаха по интензивни.. а повечето със затворени очи. През цялото време определено не бях аз :D и се чуствах по доста ненормален начин.. И така от около 02:00-02:30 до 5-6 сутринта при което тези ефекти почти приключиха. А след това се чуствах доста свежо все едно съм на доста хубави амфети и имах супер много енергия целия ден, почна да ми се доспива чак след обяд към 3-4..

Това представляваше хапчето оранжаво на цвят. Ако е пробвал някой друг такива нека сподели



Тема Re: MDMA или?нови [re: minkos76@abv.bg]  
Автор bodnostrokulum (minawasht)
Публикувано20.01.14 12:16



Приятел първо си качил снимка oт pillreports, значи очевидно знаеш че хапа се казва orange transformer или orange autobot. Най-пресния репорт е от 2012 и доколкото четох са американски бач, тъй че не знам как ще ти попадне точно такова ...

Халюцинации трудно биха ти дошли (не е невъзможно) от мдма, 1,5 -2 часа come up също е нехарактерно, да те държи до на другия ден следобед е нацяло абсурдно.

Това което описваш като ефект, наподобява 2C-B.

тук има доста тествани трансформъри http://www.ecstasydata.org/results.php?start=0&search_field=all&s=+transformer
сякви бъркочи



Тема Re: MDMA или?нови [re: minkos76@abv.bg]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано27.01.14 21:54



Това е някакъв шит,който си взел.Истинското MDMA ще те изпляска с цунами от щастие и емпатия.След него никой не пита какво е взел.Единствените думи са:" ТОВА Е"!.



Тема Re: MDMA или?нови [re: Sarfa]  
Автор bodnostrokulum (minawasht)
Публикувано03.02.14 15:35



Леко полека с цунамитата, това лято пробвах сигурно 10 вида мдма и не съм впечатлен особенно.



Тема Re: MDMA или?нови [re: bodnostrokulum]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано04.02.14 17:00



Е да де,за това говоря.Истинското е взривяващо.



Тема Re: MDMA или?нови [re: Sarfa]  
Автор MM13 ( lonesome)
Публикувано04.02.14 22:22



Кви лайна има в еди бонбони - червено-розови мерцедеси?
Ядах от тях, усещането си беше ок, ама след 1 ден ми стана мн гадно, отпаднало и ужасно изнервено. Не знам дали е от бонбоните, нямам опит с тея химии, ама май ще е от тях...



Тема Re: MDMA или?нови [re: Sarfa]  
Автор bodnostrokulum (minawasht)
Публикувано05.02.14 10:26



Надали има по-истинско от това което имах . Единия бач, след ацетон уош показа близо 90 % чистота .
Просто не ми дава кеф това в-во.
И прословутия кендифлипинг (LSD +MDMA) правих на два пъти, нищо особенно също.

Speedball-а е взривяващ, не тея замаляващите истории. Отварително ми е това замазване отначало (puke), а после като се разгърне ставам супер емо шматчица, не мерси ....
Дори чистия meth ми харесва повече.



Тема Re: MDMA или?нови [re: bodnostrokulum]  
Автор xexo (beast)
Публикувано24.03.14 21:18



Мани ти тая работа, пробвай 250мг+, preload с L-Tryptophan + Piracetam, после кажи дали няма халюцинации. Говоря за чисто МДМА - на кристали.

Цяла нощ ми се привиждаха хора, не можех да разпознавам лицата, не ебавах и дума от това дето ми се говори.



Shit happens

Тема Re: MDMA или?нови [re: Sarfa]  
Автор xexo (beast)
Публикувано24.03.14 21:21



Така е, ма зависи от дозата. Повечето хапчета са +-100мг , което не е взривяващо. За нормален мъж - 150мг трябват за да усети това чувство за което говориш, и 125мг за 50кг жена да речем ...

В момента в България е пълно с качествено МДМА, и на кристали, и хапчета, само трябва да знаеш към кой да се обърнеш.



Shit happens

Тема Re: MDMA или?нови [re: MM13]  
Автор xexo (beast)
Публикувано24.03.14 21:23



Точно тия мерцедеси мога да потвърдя че са поне 120мг МДМА.

Отпадналост + лека депресия е нормално след МДМА. Третирай ги с L-Tryptophan или 5-HTP, приети по време на слизането (като започне да ти става студено). Повтори след 1 ден, така си връщаш серотонина на нормални нива.

Shit happens



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.