Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 11.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Codeine/dose/toleranceнови  
АвторJ-Style (Нерегистриран)
Публикувано17.11.12 21:39



Здравейте, искам да попитам колко мг. кодеин мога изпия. За последните 4 месеца съм пушил 5-6 пъти хероин и свалил толеранса до толкова, че от 12-ка драйфам.

До сега гледах разни таблици във wiki, но не мога да си пресметна дозата, нз уличния хероин с каква чистота е бил, морфин също не съм взимал и нямам база за сравнение:(

Кодеина е от ацефеин и не ми се занимава да правя процедурата няколко пъти и да пия по малко докато намеря оптималната доза.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: J-Style]  
АвторJ-Style (Нерегистриран)
Публикувано17.11.12 22:01



Ако някой има опит с кодеин/морфин и може да даде гооре доло някакъв еквилент за 12-ка у.материал



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: J-Style]  
АвторJ-Style (Нерегистриран)
Публикувано17.11.12 23:58



Криво ляво направих няква сметка ако уличния е 8% еквивалента на 12-ка идва 640-800мг. кодеин. Незнам дали нещо обърках сметката, но ми се стори доста затова реших да пробвам с много по малко.

15 хапа(150мг кодеин) разтрорих в 20мл вода (неможах да разбера 1мл на хап ли се слага или смята колко мг кодеин разтваряш? ) от които получих 12мл чист разтвор.Преди 20мин пих ,засега съвсем леко отпускане.

Също, за кофеина, как мога да знам от каква част от него съм се отървал, понеже е доста, по 50мг на хап.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: J-Style]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано18.11.12 11:18



За да изпиташ някаква еуфория от кодеин са нужни над 100 мл,кодеин доза от 150 мг е еквивалент на 10 мг морфин,стойности от порядъка 640-800мг могат да имат летален изход за хора без толеранс към опиати,за съжаление химията не е силната ми страна,и не съм наясно по някакъв начин отделяш кодеина от останалите вещества,но мисля че само с вода крайния продукт ще бъде доста замърсен.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: joell]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано18.11.12 17:11



квото и да правиш можеш да поемеш до 400 мг. кодеин за един ден. отаам нататък няма смисъл.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: Trickster]  
Авторjoell (Нерегистриран)
Публикувано18.11.12 21:44



Кодеина сам по себе си не представлява интерес за мен,защото няма потенциал, но +анти-депресанти инхибитори на CYP2D6(Zoloft,Prozac,Seroxat,Celexa,Paxil,metharbital и легендарния Doriden) потенциращи го вещества отговорни за превръщането в морфин, нещата си идват на мястото,но чист кодеин се намира изключително рядко а заместителите му като кодтерпин и димекс-ко не облетворява напълно моите желания.Преди половин година имах достъп до малко количество на прах и не пропуснах възможността да миксирам с Венлафаксин.



Тема Re: Codeine/dose/tolerance [re: joell]  
Авторjoell (Нерегистриран)
Публикувано18.11.12 22:05



Забравих да вметна че сок от бял грейпфрут инхибира CYP3A4,може да потенцира повечето кодеин да се метаболизира до CYP2D6 ензим,което е доста безопасна процедура за експерименти.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: joell]  
Автор J-Style (непознат )
Публикувано19.11.12 01:54



Бе то аз за еуфориа не съм си и помислял, релапса ми беше в кърпа вързан и търсех доза колкото да съм спокоен. От тая гледна точно успех имаше, обаче...

Ефекта беше леко смазващ и по скоро неприятен, повече наподобяваше алкохол а не опият, след 4-тия час рязко ме пусна и още 4-5 часа инсомниа.

От 15-те хапа отделих около 80-100мг кодеин като разтвора беше напълно кристален, но повече не бих го направил без да съм сигурен че съм се отървал и от кофеина.

А за метода и изчника ми бяха erowid и youtube като го дават до над 90% чистова в крайния продукт.



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: Trickster]  
Автор J-Style (непознат )
Публикувано19.11.12 01:57



Хех що бе:) Не сме ли и тука колкото повече толкова повече ...



Тема Re: Codeine/dose/toleranceнови [re: joell]  
Автор JStyle (непознат)
Публикувано19.11.12 02:10



С други неща не съм комбинирал, тва за грейпфрута го прочетох също но нямах, и го изпих разтвора с два портокала и един лимон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.