Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Magazin Nirvana v Sofia?нови  
АвторJacky (Нерегистриран)
Публикувано09.10.10 09:40



Nqkoi ima li predstava kude v Sofia sa otkrili magazin kato tezi v Slunchev briag? Znam sus sigurnost, che ima nqkude v centura, no ne znam kude tochno :)



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: Jacky]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано09.10.10 11:55



lololol.

чудя се, кога ли ще вкарат и тука закона за аналозите...

цялата работа с тия синтетични THC аналози в БГ тръгна от мен btw. :)

накисваш 8мг JWH018 към още толкова JWH250 за грам материал (сиреч жмел, дивак, ако щеш и мащерка..) и получаваш най-големия чук който някога си пушил, чак граничи с психеделията.



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: Jacky]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано09.10.10 11:58



малко любопитна фактология леко off-topic.
HU-210 is a synthetic cannabinoid that was first synthesized in 1988 from (1R,5S)-Myrtenol[3] by the group led by Professor Raphael Mechoulam at the Hebrew University.[4][5][6] HU-210 is 100 to 800 times more potent than natural THC from cannabis and has an extended duration of action.[7] HU-210 is the (–)-1,1-dimethylheptyl analog of 11-hydroxy- Δ8- tetrahydrocannabinol, in some references it is called 1,1-dimethylheptyl- 11-hydroxytetrahydrocannabinol. The abbreviation HU stands for Hebrew University.

сиреч към 800 пъти по-силно от рафинираното чисто THC, и с "продължително действие" (което предполагам означава към 12 часа).

и за човека който го е синтезирал за пръв път:
Raphael Mechoulam was born in Sofia, Bulgaria on November 5, 1930.

български еврейн :)

това специално е достатъчно ПРОСТО да си го запалиш като тамянче в стаята.
единствения канабиноид с LD50 - сиреч може да умреш от него/свръхдозираш.

Редактирано от diamorph на 09.10.10 12:00.



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: diamorph]  
Автор psychedelica (Bodhisattva)
Публикувано09.10.10 12:23



бяхме в слънчев бряг много кратно лятото с компанията,аз по принцип съм човек,който не пуши друго освен цигари и бяла вдовица(само тя ми понася),та те аверите стабилни пушачи,стаж имат от 6 клас,така,че едно 17 години в бранша имат,обаче какво станаааааа...взимат те от този материал,пушат,пушат и единия на 2рата 120ка половината вика НЕ,значи хора,които са способни да пушат по 12-13 марихуанки на ден се видяха в чудо с това,обаче разбираш ли единия авер вика "абе аре бе,дай и другата 120ка(тя беше 4тата последна) кво толкова,ще ни стане" и такава греда удариха хаха,че не знаеха къде се намират,единия вика абе момчета,дайте да си стоим тука и ние що бе ? еми аз усещам,че не мога да се мръдна и със сантиметър,направо е stoned работата,обаче ги гледам аз отстрани няколко часа стана тъмно,викам по-добре ли сте да си ходим,а те едните двамата стоят с гръб един-друг,единия стои и се ослушва другия ко му приказва,обаче вика,някакъв не познат глас ми говори,а тоя къде говори вика "Коле брат ми...много съм зле,толкова зле не съм бил през целия ми живот",ама той яко блед,пожълтял целия...направо голем филм е туй

Редактирано от psychedelica на 09.10.10 12:24.



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: diamorph]  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано10.10.10 03:08



В отговор на:

цялата работа с тия синтетични THC аналози в БГ тръгна от мен btw. :)







Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: Jacky]  
Автор pi4aga87 (непознат )
Публикувано11.10.10 13:13



в краина сметка кое е по добре нормалната марихуана или JWH250 . и колко струва това JWH250 , не сам чувал никои да продава . възможно ли е да се опитата да ни измамят и колко нелегално е JWH250



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: pi4aga87]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано11.10.10 14:08



легално е, по-добро е от канабиса и естествено, че може да се опитат да те 'измамят'.

а даже и да не те, става ли на въпрос за дрога, ти като краен потребител по default си преебан/изгърбен.



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: Jacky]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано11.10.10 15:39



вчера го мернах съвсем случайно. на бул. витоша от аптека нагоре в посока НДК, от страната на магазина на palmers. 50-100 метра и си там. smartshop nirvana.



Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: Trickster]  
Авторdizzy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.10 16:23



аре всички с купоните и на опашка





Тема Re: Magazin Nirvana v Sofia?нови [re: dizzy]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано11.10.10 16:36



lol, ако знаете само как ви дерат кожите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.