Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кой,какво,как,и защо  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано05.05.13 15:26



Аз,херо,последните 8 години мед, вена, сега предимно орално.Защо, е интересния въпрос , щото света явно без дрога трудно се асимилира.Ако не зашематя 99,9 процента от кортекса си, се чувствам като единствения забравил гъбките си, на гъбено парти.



Предател в нужда се познава

Тема Re: кой,какво,как,и защонови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано06.05.13 08:21



Оксикодон,Опиум,Морфин и много рядко Хероин по разбираеми причини.
В определени случаи -Диприван (propofol)+Мидазолам.
Начин на приемане-интравенозно,орално,пушене,смъркане.
На въпроса защо ще отговоря ясно и просто,правя това от години защото ми харесва начинът по който ме кара да се чувствам. Спра ли,спира и моето съществуване.



Тема Re: кой,какво,как,и защонови [re: joell]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано06.05.13 15:27



Има ли още морфин? Говорим за старите 2 процентови ампули, сега само за супа чувам. А и опиума си го тача. Няма да забравя лексо+котки, и глутетимид, или тардил. С това последното ставаше ебати и комбинацията. То освен глутет съдържаше и амобарбитал, ако се не лъжа. Пия 3-4 лексита, чакам да ме отпуснат 30-40 минути, люспим 20 към 5 в полза на котките(с кодтерпин щото кодеина е пурум, а не фосфат като в кодеина) и ебати удара. Тогава бяха развалили материала, иначе херото е един път. Бях попаднал на един чисто бял материал, от Гърция ми го донесоха, ама чист само с вода се разтваряше, без лимон, май беше лятото на 93 та.Добре че ни предупредиха, иначе сега щяхме да си комуникираме чрез екстрасенси.



Предател в нужда се познава

Тема Re: кой,какво,как,и защонови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано07.05.13 09:22



Морфина винаги си е бил хубав

в момент взимам от македонския на Алкалоид,но нашия на Софарма не отстъпва по нищо.За барбитуратните комбинации какво да кажа, черно-бели филми от ерата на цветното кино .Без да прозвучи че се оплаквам,изпитвам известни притеснения от зависимостта ми единствено от оксикодон.



Тема Re: кой,какво,как,и защонови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор SK0RP10N (непознат )
Публикувано11.05.13 18:25



9. клас - алкохол. Първо петък и събота вечерите, с приятели се правехме на нищожества. В един момент почна това да не ми стига и да сядам сам да пия и през останалите дни, каквото имаше у нас - бира, вино, ракия... Стана ми ежедневие тогава, което прерастна в лека форма на зависимост, която търпях 9 месеца и после я избих.
В 10. клас - трева, в 11. - амфети, хероин (веднъж), както и някакви дизайнерски дивотии, които така и не разбрах, какво точно бяха (май jwh-018 да беше, ама един Господ знае). После имах период на затишие и сега (за протокола, на 21 години съм) отново алкохол + трева.
Дядо ми, Бог да го прости, имаше проблеми с алкохола (но го отказа - шапка му свалям) и това ми се е предало на мен






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.