Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 08.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Може ли да пуша трева с лула?  
Авторnananana (Нерегистриран)
Публикувано04.05.13 21:42



не с бонг, а с лула? подариха ми лула и ако натъпkам вътре джойнта нали няма проблем?знам
че е супер тъп въпрос ама да ви питам все пак..сериозен ми е въпроса..кажете моля ви



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Автор Blixa (непознат )
Публикувано05.05.13 00:41



начи, това е сериозен въпрос по принцип... можеш, но требва да измиеш 1во тревата на водна баня и да я алкализираш с слабо хидролизиран ендо-9,2-THC-ethyl-компот, демек стигаш до CH3CH2CH(CH3)CH2CH(CH3)NH2. DMAA

на уличен език му викаме "лулита"... сещаш се що.

как става - виж в гугъл.

задълже!!!! мешай с тютюн или черен (или друг, но само не зелен!) чай!

и ползвай кибрит, да не се самозапалиш м/увременннно!

успех!

ПП ти сериозно ли?

Редактирано от Blixa на 05.05.13 00:43.



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 01:01



Да! Можеш да го пушиш с лула, можеш да го пушиш и с чибук, а може и да не го пушиш ами да го ядеш, да го препържваш в масълце, да си го мажеш с чубрица на филийка или да го отлежаваш в старо вино или качествен коняк


Отговора над мен кърти!

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано06.05.13 08:41



Виж приятел те лулите хубаво нещо са,но приеми един приятелски съвет от мен използвай си старото добро листче и картонче и няма да сгрешиш,предполагам че запознатите се сещат защо,а лулата използвай за качествен тютюн + хашиш.



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула? [re: joell]  
Авторnananana (Нерегистриран)
Публикувано06.05.13 23:11



приятелю точно затва питах.......... ти казваш - запознатите знаят защо хартийката и картончето са по-добри от лула за трева..аз не знам и затва питах защото не съм запознат и защото имам лула....не казваш що хартията и картончето са по-добре,ми кажи,..защо трябва да има отговори тип "бъзик" или отговори тип"запознатите знаят"...оф..



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула? [re: nananana]  
Автор JStyle ()
Публикувано07.05.13 00:36



е как... контрол над горенето, контрол над количеството дим който инхалираш, дава най малко фира, да не кажа никва фира, при тънка цигара.



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано07.05.13 05:44



Брато, задаваш дебилен въпрос



Лула или листче и картонче... ми честно казано все тая :)

Обикновена лула за тютюн не би била много подходяща защото ще хартисаш доста джойнт в самата лула (твърде голяма ще е), но пак става.

Има едни малки железни които събират колкото един джойнт примерно (има един магазин под бившата Ялта надолу по улицата за попа, 420shop ли нещо такова.

Вземи си една за 16 лева, изцяло стругована от метал с дръжка радиатор, без никакви елементи. Мисля че е червеничка...

С такава лулица не ти трябва джойнт, даже е по пестелива от джойнта защото не излиза излишно навън и можеш с пръст да я запушиш и угасиш докато държиш в дробчетата тоз сладък димец...

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано07.05.13 09:38



Защото с изчерпателния си отговор ще лиша запознатите от коментар,а те във форума не са никак малко.Мисля че JStyle е обяснил защо,естествено всеки има право да изкаже мнение различно от това.



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: joell]  
Автор bodnostrokulum (непознат )
Публикувано07.05.13 13:12



мое и в електрическа крушка да я изпариш

мноо ше ти е

харно



Тема Re: Може ли да пуша трева с лула?нови [re: nananana]  
Авторsprtp (Нерегистриран)
Публикувано07.05.13 16:33



просто пробвай и си направи изводите за себе си. ако не сега, то ще дойде момент, в който ще имаш всичко, освен листче. тогава пробвай с лулата, то и избор няма да ти остане кой-знае-какъв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.