Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 07.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема plant personalities  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано25.04.13 13:52



Sick Boy: Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality...

все повече ми прави впечатление, че растенията имат character... изкушаваш се да кажеш personality направо... че на моменти дори имам чувството, че си имат и собствена agenda.

където расте тютюн, изсмуква всичко от почвата - нищо друго не може да расте там...
няма и паразити по него, понеже никтона е естествен пестицид.
тия гени дето сме ги наблъскали в тютюна, дали всъщност растението не ни е trick-нало да го модифицираме с гени от риби за да е по-студоустойчиво? дали пък кокошката не е просто механизъм на яйцето да прави още яйца?

в амазонските джунгли шаманите целенасочено се ''закачват'' на тютюн, интегрират присъствието му.... често шамана дава отвара от тютюн на ученика си и го оставя да повръща кръв, сам в джунглата, с дни, на ръба на смъртта...

мака - архетипното лекарство и демона на зависимостта, опиума е бил с нас от зората на човечеството, империи и цивилизации са изгрявали и са се срутвали край него (вкл. почти е затрил най-древната империя с опиумните войни..)

опиума е и особено sexual растение...
често малко след като извадиш иглата, се обажда една ерекция.
както в тежки абстиненции те мъчат болезнени еякулации.
почти всички бивши наркомани които познавам притежават един специфичен sexual charm... освен че можем да се надушим като че ли от километри, нищо, че може от години да сме спрели.

мака ми е спасил живота също колкото ибогата.

ако се измъкнеш, ако го разбереш, ако го научиш... дава ти повече отколкото ти взима.

дава ти определен имунитет (наркоманите не се разболяват, нали? ендо-опиоидната система има много силен feedback с имунната...) - psychologically and spiritually, освен физически. също така изключително остър bullshit detector и неподатливост към seduction.

по същия начин както когато изядеш достатъчно пейот, след известно време започваш да се чувстваш кактус, губиш собствената си илюзорна идентичност и виждаш света като кактус, получаваш достъп до неговата памет...

гъбите са измежду безброй много присъствията които не са оттук.

последната година ми се случиха ужасно много неща, видях какво ли не, beyond any stretch of imagination.... и съвсем отговорно мога да заявя, че западната цивилизация е цивилизация на паразитизъм, медицината е част от злото, и едно от малкото неща на които винаги можеш да имаш доверие са растенията (в момента забраняват из цяла европа билките, щото не били безопасни моля ти се... след хиляди години употреба, изведнъж рафинираната химия/отрова е safe... да живее стерилитета и цивилизацията!)

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: plant personalitiesнови [re: diamorph]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано26.04.13 07:16



Хах! Ако взимаш Маккена на сериозно, гъбите са некви извънземни астронафти :)

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: plant personalities [re: diamorph]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано26.04.13 09:47



Я здрасти, ти се образува отново. Това за флората, има нещо, и аз все повече се чувствам като фикус. А и на външен пейзаж го докарвам, щом редовно ме препикават песовете, докато пускам филизи из градинките.Щерката редовно се катери по мен, сега иска да си върже люлка на носа ми. По коледа ме кипрят с герлянди, и поради отсъствието на камина, с чорапи. Не е за разправяне, в неделя тамън си фотосинтезирах медеца в южния, и некъв с каска и ел. резачка ентусиаст, искаше да ме кастри. Бил съм маркиран за отсичане, а марката е от жената, да ме различава сред другите широколистни. Е хайде, че ще се ашладисвам с комшииката.



Предател в нужда се познава

Тема Re: plant personalitiesнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор bodnostrokulum (непознат )
Публикувано26.04.13 10:45



хаххахах много сте остроумни и забавни





Тема Re: plant personalitiesнови [re: Accolade]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано26.04.13 11:30



бе не знам за mckenna, аз за себе си знам, че не са оттук... и нищо повече. :)

не се разбирам много с гъбите, аз специално.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: plant personalitiesнови [re: bodnostrokulum]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано26.04.13 11:30



Абе не е толкоова забавно, кастрирано чихуахуа да те наторява, докато некъв си чертае инициялите по теб с ножче-отварачка, а ти позираш като вишня на изложение за овошки.



Предател в нужда се познава

Тема Re: plant personalitiesнови [re: diamorph]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано26.04.13 11:33



Още ли си в Чехия?



Предател в нужда се познава

Тема Re: plant personalitiesнови [re: diamorph]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано26.04.13 11:44



Оф теорията му е перфектна ако не леко луда:

Спорите на гъбите са почти неразрушаеми, леки са така че да стигнат високите слоеве на атмосферата и достатъчно сложни така че да се заселят където и да било... А да... анаеробни, свой собствен клас и кралство в Биологията ииии... способността им да "комуникират" с висши същества като бозайниците



REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: plant personalitiesнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано26.04.13 12:23



амстердам.
понеделника обратно в чехия.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: plant personalitiesнови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано26.04.13 14:07



по същия начин както когато изядеш достатъчно пейот, след известно време започваш да се чувстваш кактус, губиш собствената си илюзорна идентичност и виждаш света като кактус
.....................

Umm... WHAT??



Success is the sole earthly
judge of right and wrong.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.