Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 15.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мъжът ми се друса!!!нови  
Автор lorena_es (непознат )
Публикувано15.12.12 03:03



Здравейте! Имам спешна нужда от помощ ,тъй като нищо не разбирам от наркотици.Мъжът ми ми призна ,че от 4 месеца пуши хероин.Каза че непрекъснато му се пуши иска да спре, но не успява.Ние почти от 1 година живеем в Испания.Работим ,но нямаме трудови договори което ще рече, че нямаме и здравни осигуровки.Знам че тука има комуни, но и с испанският език все още не сме добре, а там трябва да се говори с психолози.Няма как да се върнем в БГ ,тъй като тука ни е работата и живота, така че трябва да се справим с проблема тук и то спешно.Той е много нервен и раздразнителен ,така че моля Ви помогнете с съвети какво да правим.За 4 месеца пушене на хероин много ли е затънал,всяко мнение ще ми е от помощ.

Редактирано от lorena_es на 15.12.12 03:05.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: lorena_es]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.12 08:31



не е толкова 4 месеца,но е необходимо да вземе спе6ни мерки.има безплатни комуни в Испания,колкото иска6.,а езика 6те го нау4и много бързо-Бетел,РЕто,Ремар,нуева фронтиера, и др.имат къ6ти във всеки по-голям испански град-безплатни са и биха му свър6или работа



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: koko]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.12.12 09:39



за 4 месеца пушене ще хвърляте човека в комуни, за тоя период е налице по скоро желанието,не вярвам да е развил тежки симптоми на отнемане,прогресивно намаляване на дозата за около седмица и малко усилия от негова страна ще го избавят от проблема,изолационни места и пълненето на главите с глупости колко прекрасен е живота без едикво си в повечето случаи задълбава проблема,друг и важен е въпроса какво е неговото желание,ако той не иска да спира не може да се направи много,тук сега психолозите ще кажат той е болен не може да решава,
но истината е че грешите.

Редактирано от joell на 15.12.12 09:46.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: joell]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано15.12.12 10:41



Ама ти нали не мислиш, че това му е първият досег с хероина?


Той ще емигрира с жена си в Испания и изведнъж ще се присети "бе я да го пробвам тоя хероин кво представлява."?

Човекът си има проблем от преди. Вероятно доста стар проблем, който той е крил и погребал някъде в себе си и сега, когато е в нова среда, когато работи за жълти стотинки без трудов договор в една полу-фалирала страна и когато му е дошло нанагорно, се е сетил за стария отдушник. Това е случаят, според мен.

Стресът от новата среда и новите правила е огромен. Вкъщи и стените помагат, обаче там си сам... Така че релапсът е напълно, как да кажа..., закономерен.

Success is the sole earthly
judge of right and wrong.

Редактирано от ARlZE на 15.12.12 10:42.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: ARlZE]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.12.12 11:10



недоказаните факти са просто предположения, зависимостта от опяти не може да остане скрита дълго.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: lorena_es]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано15.12.12 11:11



Направете си Европейски Здравни Карти, ето

има формуляри. По-добре са от нищо дори има лекари (знам за Германия защото един познат с такава карта си ходи на лекари и очевидно няма проблеми) при които ще можете да ходите с нея. Иначе успех с проблема ти, няма нужда да ти казвам, че ситуацията е много много сериозна.

science is about doubt

Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: joell]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.12 11:12



няма да му навреди за малко в комунка.хем 6те нау4и и испански бързо..ако иска да спира.,а мое и с намаляване и на студена пуика.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: ya2011]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.12.12 11:23



за издаването на такава карта е нужен трудов договор,или регистрация в социалните служби ако се вади от Испания,с едногодишен престой там формата по горе не върши работа защото има прекъсване.

Редактирано от joell на 15.12.12 11:29.



Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: joell]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано15.12.12 11:29



Нужно е да са си платили здравните осигуровки в България нищо повече...

science is about doubt


Тема Re: Мъжът ми се друса!!!нови [re: ya2011]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.12.12 11:35



нужно е да се регистрират като безработни и ще се сдобият с такива карти там,без да плащат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.