Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 30.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Колко са "велики" наркоманите  
Автор Chasa (непознат )
Публикувано20.12.12 16:42



От няколко години около моето жилище има метадонов център. На улицата пред нас се събира групичка наркомани всеки ден и шумът е непоносим. Заслушвал съм се за какво толкова си говорят. Обикновено разговорът няма смисъл, но тонът им казва "Виж ме колко съм велик". Отделно позите и маниерите им са предизвикателни и надменни. Явно вземането на наркотици те прави да се мислиш за някой особено важен, ценен, силен, умен и т.н. Държането им си е на абсолютни дегенерати. Съседите ми едва издържат от "съжителството" с тях. Другият момент е самият им вид на наркоманите - изцъклени очи, хлътнали бузи, тъмни сенки под очите, сива кожа...



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано20.12.12 17:10



А теб какво те е** кой за кво си говори и как изглежда.



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор Li2i (непознат)
Публикувано20.12.12 20:38



Какво г-н Chasа или кое име предпочиташ г-н ivan0vbg

!?...не ти ли стига шума на наркоманите от улицата, че си дошъл в този форум да четеш безмислиците на някви си наркомани!?? интересно ми е дори, какво изобщо те е накарало да споделяш мислите си точно тук? Или пък проблема е, че изобщо нямаш с кого да споделяш, нито пък има пред кого да се правиш на умен и на велик?!!

мисълта е действие

Редактирано от Li2i на 20.12.12 20:39.



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор JStyle ()
Публикувано21.12.12 00:41



Фани кажи къв ти е проблема със злоупотребяващите, вместо чат пат да пускаш тия постове ...



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор Etiii ()
Публикувано21.12.12 11:01



Пред нас пък има магазин и доставчиците форсират от шест сутрин и направо не се издържа.. При нашите пък има около триста бездомни котки, направо като Хичкок е станало.. Да видиш пък в бачкането ми трамваят как трака..



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Etiii]  
Автор Chasa (непознат )
Публикувано21.12.12 14:32



Гледката и шума на полуделите от дрога на наркоманите са отвратителни. Има с кого да го споделя, всички съседи са на това мнение. Тук пък го споделям и с наркомани. Интересно ми е да го правя. А за форсиращите коли пред магазина и 300-те котки може да пишете в някой форум за "магазини" и за "котки".



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор Li2i (непознат)
Публикувано21.12.12 15:43



Аха, съседи значи!.......сигурно и тях подслушваш като отварят входните врати търчиш да зяпаш през шпионката, защото си дебел, озлобял и побелял самотник.

Не струваш за това и повече няма да се знимавам с твоите теми бълвай отрови колкото си искаш и си ги яж сам

мисълта е действие

Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Li2i]  
Автор Etiii ()
Публикувано27.12.12 11:19



Не е дебел и побелял.. Тук комплексите не са от външен вид, положението е далеч по-сериозно.. Обърни внимание на изречението: "Интересно ми е.."..



Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано28.12.12 11:52



http://easterrabbit.cosmopolitan.bg/blogpost_13409_0.html

Суетата е смъртен грях. Като нищо ще ме умори някой ден.


Тема Re: Колко са "велики" наркоманитенови [re: Chasa]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано28.12.12 14:21



Не знам дали са велики или не, но напълно те разбирам, че не искаш под прозореца ти или пред входа ти да се събират подобни хора. Нищо лично но наркоманите са рискова група от криминална и здравна гледна точка.

science is about doubt



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.