Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 27.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е?нови  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.12 23:08



Възможно ли е след като съм употребявала 2-3 г почти редовно стимуланти от рода на амфетамините да изпитвам някакви абстинентни симптоми при положение че вече от девет месеца съм напълно чиста?Искам само да отбележа за тези които смятат че към амфети и пико няма физическа зависимост има и то самата аз съм я преживяла но имам чувството че понякога пак се връщат тези симптоми подяволите кажете ми въжможно ли е?



Тема Re: Възможно ли е? [re: Aнoнuмнa]  
АвторJ-Style (Нерегистриран)
Публикувано15.11.12 02:24



Ми възможно е и след 2г... Ако бъркаш "желанието" със абстиненция.

Сичко ти е в главата май...

Кво разбираш под физ. абст.? Умора, трудно ставане сутрин и депресия има ,но тва незнам доколко може да се нарече физ. зависимост.



Тема Re: Възможно ли е? [re: J-Style]  
АвторJ-Style (Нерегистриран)
Публикувано15.11.12 02:31



В ранните ми тийн години издрусах цифра от тоя шит за 9 месеца без почивен ден.

Като спрях освен депресия друго не усетих.



Тема Re: Възможно ли е? [re: J-Style]  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.12 09:30



Има разлика все пак 3г е повечко време а пък ти незнам предиколко време си бил тинейджър и тогава имало ли е това което аз съм взимала но това което чувствам донякъде е същото което ти написа но има и друго на което още се чудя защо е така но краката ми почти всеки ден ги усещам като омекнали от колената надолу и като вървя лакатуша леко наляво надясно като пияна

много ми е кофти имам чувството че и другите хора го забелязват и немога да върша много работа защото крайниците ми стават като кашкавалки освен това имам някаква много кофти параноя ама не ми се смейте абе имам чувството че когато отивам някъде всички хора гледат мен и си говорят за мен лоши неща и ми се присмиват и вървя като някое подплашено зайче и не се чувствам нормално сякаш нещо в мен умира дали съм луда ?



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.11.12 09:34



Проблема при теб най вероятно е психологически,2-3 години редовна употреба с тези напълно синтетични наркотици си е направо злоупотреба,която действа пагубно върху целия организъм и мозъка,причиняват цялостно физическо изтощаване, износване и остаряване на органите като сърцето, черният дроб и бъбреците но най вече мозъка които се увреждат директно и безвъзвратно,точно поради тези причини си изпитала физическа зависимост която не е идентична с опиатните симптоми на отнемане.ще ти трябва минимум толкова време колкото си употребявала за да възвърнеш отново добра психологическа и физическа кондиция.Дизайнерската дрога аналог на амфетамините е още по пагубна за организма по разбираеми причини,не рядко завършва с летален изход.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: joell]  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.12 09:42



Оооуу значи искаш да кажеш че съм луда и ми трябва още толкова време да се оправя колкото време съм взимала

ужас ами желанието да започна отново всеки ден не ми излиза от главата каквото и правя където и да съм тези кристалчета и прахчета са ми в главата



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано15.11.12 09:56



Време е да си дадеш почивка,достатъчно сериозни симптоми описваш.
Моят съвет е да се обърнеш към квалифицирано медицинско лице за помощ,а не да продължаваш да се смазваш.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор sprtp (член)
Публикувано16.11.12 18:20



възможно е, възможно е. и аз 2-3 години се извисявах с двудневни трипчета за добро утро и тридневни като награда от време на време. сега, 5 години след това, през това време съм спрял рязко и сигурно, още не мога да се оправя. изнервеност и депресия под формата на всекидневие, мисли за самоубийство от време на време. но, на всеки му действа различно и последиците са индивидуални.

ама това е ужасно увраждащ наркотик и нищо не бива да те учудва. а за желанието ти да се надрусаш още веднъж... това е нормално. в началото и при мен беше така, но след известно време изградих някакво отвръщение към амфетамините и тотално не са ми кик вече.

ама аз минах периода в който половин грам (2007-ма год) ми действаше приспивателно. също така по това време бях 50кг. имайки едно на ум, че 2007-ма амфетамина нямаше нищо общо в този, който по-късно тръгна, да не говорим и за цената му.

ама, наркотика е много сериозен и най-добре да започнеш да обмисляш сериозно да се консултираш със специалист/и, ако смяташ, че имаш нужда.

защото нещата се подобряват с времето ама не особено осезателно без подкрепа...

абе шибания е, ама трябва да живееш с нея, така че, направи си я възможно най-плодотворна за теб.
защото депресията и изолирането ти дават време, което можеш да вложиш в нещо любопитно за теб. lol

Редактирано от sprtp на 16.11.12 18:21.



Тема Re: Възможно ли е? [re: sprtp]  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.12 17:17



И аз стигнах до периода в който започна да ми действа като преспивателно в смисъл че преди да се надрусам неможех да заспя нормално а след това вместо да не ми се спи напротиф по лесно заспивах и се отпусках



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор sprtp (член)
Публикувано21.11.12 00:48



ужасен наркОтик. ама как шмулехме преди. и по партитата на сутринта вдървени и измръзнали, замръзнали в някакъв луд кик. за 3 дена отслабнали с 5 кг. нищо не яли за 2 дни, благодарение на безумна фикция и параноя.
афтърите... само хубави спомени. хаха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.