Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 19.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към Вас  
АвторKalia (Нерегистриран)
Публикувано09.11.12 19:02



Здравейте, отдавна Ви чета и ме сърбяха ръцете да ви пиша. Не знам дали мнението ми ще е от някакво значение за вас, но пък си имам своите подбуди да си го напиша :) Много пъти съм попадала на мнения и теми които са откровенно агресивни и злобни към вас, повечето хора не биха се замислили да оплюят това което не харесват и то по най-грозния начин, показваме си лошотията при всеки удобен случай, а аз бих искала да направя обратното... Не съм зависима и нямам близък с подобен проблем, но искам да знаете, че помагате не само на тези хора които искат да преборят със своята зависимост, но и на такива като мен които се опитват да вникнат в този проблем. Сред вас има изключително умни, забавни и интересни хора, благодарение на които научих доста неща и навярно ще ги приложа в по-далено бъдеще на децата си ( като информация, превантивно). Желая ви да сте здрави и все така упорити в борбата със зависимостта ви!
Твърде ценни сте, за да ви няма!!!



Тема Re: Към Васнови [re: Kalia]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано11.11.12 18:39



ми, мерси!

то като се загледаш в момента в клуба повечето сме кой спрял, кой на програма, кой с мераци да спира... направо сме представителна дружинка.

хубави хора само.



Тема Re: Към Васнови [re: Trickster]  
АвторKalia (Нерегистриран)
Публикувано11.11.12 21:15



Екстра сте си, важното е, че всеки си търси своя начин за спиране... Успех!





Тема Re: Към Васнови [re: Kalia]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано12.11.12 11:06



Твърде ценни сте, за да ви няма!!!
........................

Аз също не съм бил и не съм зависим, но така, както "познавам" хората тук, ако можеха да върнат времето назад, тогава съм сигурен, че щяха да изберат "да ги няма". В смисъл - в ролята им на бивши и настоящи наркомани.

Но след като така и така белята е станала, наистина е добре, че споделят опит.
Да са ни живи и здрави, много готини хора.

Success is the sole earthly
judge of right and wrong.


Тема Re: Към Васнови [re: Kalia]  
Автор Etiii ()
Публикувано12.11.12 12:02



Малко се профанизира често темата - не е толкова просто: ".. борбата със .."
Хубаво ще е хората да живеят и СЪС зависимостите си! С цялата отговорност и последствия, без да са засегнати околните. Като се замислиш доста хора отделят по 5-10 лв на ден за цигари и съществува аналогичната елементария: ".. тези десет лева ... за децата..."



Тема Re: Към Васнови [re: Etiii]  
Автор joell (Papaver )
Публикувано12.11.12 14:34



Хубаво ще е хората да живеят и СЪС зависимостите си! С цялата отговорност и последствия, без да са засегнати околните.

Прекрасно изказване.

Аз съм направил доста отдавна своя избор в живота си,не бягам от него и не се срамувам,макар и понякога да се прикривам поради дълбоката ми слятост в обществото и различията в него,старая се да не прескачам бариерата,по скоро допринасям с каквото мога,застанал съм твърдо пред пороците си и съм наясно с последиците,като си изтърпявам наказанието което не подминава никой в даден момент,но важното е аз се чувствам добре,помага ми да съм това което съм и ме прави щастлив,без да преча на никой макар че някой понякога ми пречат.
Друг е въпроса когато някой отвори вратата,и се озове на място в което целият свят се стоварва върху него,то тогава той трябва да се бори да възвърне нормалното си съществуване.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от joell на 12.11.12 14:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от joell на 12.11.12 14:56.



Тема Re: Към Васнови [re: ARlZE]  
АвторKalia (Нерегистриран)
Публикувано12.11.12 18:48



Съгласна съм напълно с теб Арайз. Имах предвид, че въпреки горчивият опит който имат тези хора, и най-вероятно желанието на някои да са имали възможността да го избегнат, в крайна сметка са запазили всичките си качества - умствен потенциал, добронамереност, човечност ( много ценни). А, съгласна съм и с другото мнение на човека отговорил след теб, че въпреки изборите или зависимостите ни ( и аз си имам своите), човек трябва да застава твърдо зад тях, без срам и оправдания. На мнение съм, че всеки опит е полезен






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.