Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 29.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема kratom  
Автор xexo (beast)
Публикувано18.10.12 12:00



Благодарение (предполагам) на Миленчето дето писа преди година във форума, кратома е класифициран клас I в България - наред с хероина.

Предлагам да се изтрие темата за кратома тъй като вече няма да е от помощ за никой.

Аз лично занапред ще избягвам да споделям всякакви "тайни" в този форум. Колкото и да ми е тъпо ...

Патетично е.

Shit happens


Тема Re: kratom [re: xexo]  
Автор sprtp (член)
Публикувано18.10.12 17:21



e, може ли... ние да не се проявим. в цял свят е легално, но във велика българия, не.

ебати...

искам да се евкуирам от тук, колкото може по-скоро.

Редактирано от sprtp на 18.10.12 17:36.



Тема Re: kratom [re: sprtp]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано18.10.12 18:55



Сакън да не намалеят постъпленията към програмите. Между другото в нашата програма има обява за желаещи да започнат лечение с buprenorphine . Нали Хехо беше отворил тема с лични наблюдения, и се питаше защо го няма като практика в родните програми. Е за радост, или не вече явно е факт.

П.П. Така и не можах, за огромно мое съжаление, да опитам кратом. Благодаря на МЗ за което.

Предател в нужда се познава

Тема Re: kratom [re: xexo]  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано18.10.12 21:54



Mога ли да ви помоля за мнения реално ли е да спра метадона от 3 кубика на ден без кратом, без ибогаин, без мст и всякакви такива - на чисто, с обикновени хапчета и витамини от аптеката и чайчета от български билки като жълт кантарион например???
Помогнете ми с някакъв съвет, защото наистина е време да спра да взимам метадон, а не знам какво да направя - навсякъде чета за страшни кризи от меда! Наистина ли човек не може да се справи на чисто, както с хероина "студена пуйка"?!?



Тема Re: kratom [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор xexo (beast)
Публикувано19.10.12 09:45



Е точно сега ми трябват 4-8мг бупренорфин ...

Значи бупренорфина ще го пускат по програмите, не по GP-тата ?



Класифициран е Клас III в България, което значи че всяко GP може да го предпише (бензотата са в същия клас). Но предполагам че програмите няма да изпуснат шанса да направят някой лев от горе ...

Ще чакам докато се появи на улицата.

Shit happens

Тема Re: kratom [re: Mortisha Adams]  
Автор xexo (beast)
Публикувано19.10.12 09:47



То и от 200мг може. Индивидуално е.

Зависи какъв ти е прага на болка най-вече.

Shit happens


Тема Re: kratom [re: sprtp]  
Автор xexo (beast)
Публикувано19.10.12 09:50



В доста държави е забранен. За Полша съм сигурен, май и в Дания.

Нали трябва да сме примерници в ЕС.



Търся Евроскептична партия за да и дам гласа си.

Shit happens

Тема Re: kratom [re: xexo]  
Автор sprtp (член)
Публикувано19.10.12 10:33



да, бе... вчера след като видях това, проверих за бързо и се оказа, че русия също са го забранили 10.2011г. поправката в нашия закон също е минала октомври месец 2011г. май сме преписали пак.

не, честно.. много са тъжни тея факти. с тая физкултурна празна кратуна, не знам докъде ще я докараме. ония не може 1 муха да убие, обаче престъплението ще решава. :(



Тема Re: kratom [re: Mortisha Adams]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано19.10.12 14:29



3 кубика метадон не са много и спокойно за една седмица-десет дни може да намалиш постепенно,ако те е толкова страх.Накрая ще си на някакви смешни деления,които просто ще са ти за "вкус" и може да ги спреш и без да разбереш...



Тема Re: kratom [re: xexo]  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано19.10.12 14:31



То за индивидуалното ясно, но все пак има и общо.
Аз питам, защото до сега не ми се е налагало да спирам метадон, за хероин ако говорим - там абстиненцията си я познавам като дланта на ръката си и нямам проблеми да я изкарам, но виж метадоновата... просто не знам какво е и ме е страх, понеже чета хора пишат за кризи 30-40 дена и т.н.
Мисля си, че и психическата нагласа оказва в голяма степен влияние!
Ако може някои така да ги нарека "общи положения" при метадона (по-скоро абстиненцията от метадона) да ми споделите, ще бъда много блкагодарна!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.