Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 01.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Метадон по куриернови  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано22.07.12 09:38



Някой пращал ли е,или да е получавал?По стечение на курортните обстоятелства се намирам на 450 км. От наличния мед.за да е пълна иронията се снабдих(след недоразумение в синтаксиса,и лексиката) с пита пчелен мед,ама пресен.

Предател в нужда се познава


Тема Re: Метадон по куриернови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Etiii ()
Публикувано23.07.12 10:53



Над 10 пъти, идеално опаковано и т.н., два-пет лева на шофьора на автобуса, тел. на колегите там да си го чакат и винаги всичко е било перфектно. Сега, обаче, след този атентат, подобно нещо ще е възможно само по куриер. Трябва ИДЕАЛНО да се опакова, защото как мятат пратките, нямаш идея.. Един път го обявихме за парфюм, опаковахме го перфектно и кашончето е стигнало цялото намачкано и утъпкано, но здраво..



Тема Re:Re: Метадон по куриернови [re: Etiii]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано23.07.12 12:01



Ебати и мъките, и почивката.Първите дни дежурните стомашно-чревни проблеми, последните без мет. Обаче в Сф имам. Трябваше да ми го пратят, но уви не се получи. Тук пък се сдобих (ама сериозно) с пчелен мед.

Предател в нужда се познава


Тема Re:Re: Метадон по куриернови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Etiii ()
Публикувано23.07.12 13:51



7 лв струваше куриерската услуга, сутринта го изпратиха, вечерта в 19 ч. беше в адресанта - организирай го, това наистина ще е почивка без мед... Ужас..



Тема Re:Re:Re: Метадон по куриер [re: Etiii]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано23.07.12 14:45



Късно е, в момента се прибирам.

Предател в нужда се познава


Тема Re: Метадон по куриер [re: kвaнтoв oбekт]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано23.07.12 18:56







Тема Re: Метадон по куриер [re: Trickster]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано26.07.12 21:13



То един път ще ми трябва мед по куриер, и тия тогава ще правят атентати. пп. Е това е типично наркоманска гледна точка.Имам в предвид последния си коментар, ама човек се простира според навиците си.



Предател в нужда се познава

Тема Re: Метадон по куриер [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Etiii ()
Публикувано27.07.12 10:22



Като гледам нищо не се е променило - вчера пуснах три пратки, бях оставила незапечатано всичко, за да ги види куриерът като дойде - той вика, че не го интересува, казали са им от фирмата, че то можело експлозив да се направи между три листа хартия, не е нужно да е обемисто, въобще никаква промяна.. Питах го, покрай твоя случай, може ли шишенце с парфюм, той вика, ако ще си плащаме, и компоти може





Тема Re: Метадон по куриер [re: Etiii]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано28.07.12 14:37



Благодаря ти за инфото, ще ми е от полза за в бъдеще.



Предател в нужда се познава

Тема Re: Метадон по куриер [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор FrvPUNKfrvJUNK (наивняк)
Публикувано28.07.12 14:39



хахахсхс олеее нее е смешно ама верно ли са ти пратили мед пчелен или се ебаваш ...аахаххахахаха нееее не мога




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.