Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 23.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Btv actionнови  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано21.07.12 14:03



В момента дават предаването "Хрътките". Темата е "Лечение или бизнес са метадоновите програми"
Интересно имат ли нещо ново да кажат?!



Тема Re:Btv actionнови [re: Mortisha Adams]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано21.07.12 14:51



Пак някой,който е шеф на център за алтернативно на заместващите лечения,ще плюе метадона,и супата.То само защото,на него за знаини,и незнайни злоупотреби са му отказани съответните лицензи.Определено изложената гледна точка, ще е крайно обективна.

Предател в нужда се познава


Тема Re:Btv actionнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано21.07.12 15:43



Гост в студиото беше д-р Канчелов. А темета беше по-скоро за това, че в никоя друга европейска държава няма частни метадонови програми като при нас, че лечението трябва да е безплатно и че лекарите в частните програми са един вид бизнесмени :) А Канчелов беше в една по-скоро отбранителна позиция :)
Правиха и един социален експеримент, който според мен беше добре замислен, ама не добре реализиран, поне това, което показаха. Ставаше въпрос за това как хората приемат наркоман, който се приготвя да се уцели на публично място.



Тема Re:Re:Btv actionнови [re: Mortisha Adams]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано21.07.12 16:42



И как се приемаше целенето?

Предател в нужда се познава


Тема Re: Btv actionнови [re: Mortisha Adams]  
Автор sprtp (член)
Публикувано21.07.12 16:55



ми то това е повторение.. от преди.. половин/една година.



Тема Re:Re:Btv actionнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Headline (^,^)
Публикувано21.07.12 17:51



така



не съм Вечна безкрайностт

Тема Re: Btv actionнови [re: sprtp]  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано21.07.12 21:19



Ами да, сигурно е било повторение, но аз не го бях гледала и като чух в началото темата ми стана интересно и се загледах.
А експеримента с целенето го осъществиха по следния начин:
една журналистка, облечена със суичър с качулка и слънчеви очила, сяда на пейка в парка (не знам кой парк точно, не познавам добре София) и започва да си вади от чантата атрибутите - спринцовка, лъжица ... и явно беше, че чака някой да я забележи.
Казаха, че през първите 10-ина мин. никой не и обърнал внимание.
Първият човек, който я заговори беше наркоман и го включиха точно как и обяснява от кой магазин да си купила течен лимон :) Имаше и някакви мъже на съседната пейка, които я виждаха, но се превеха, че нищо не се случва.
После тя се премести в друг район на парка, до няколко майки с бебета и малки деца и там вече получи адекватния въпрос: "Как може да правиш това тук?" След т'ва изскочиха тея с камерите и почнаха да обясняват, че било социален експеримент и т.н.
Общо взето ми се стори, че не им се получи добре, щото много малко реакции включиха, пък и малко време дадоха на хората да говорят ... и някакси изкуствено изглеждаше всичкото, малко нагласено :)



Тема Re: Btv actionнови [re: Mortisha Adams]  
Автор Etiii ()
Публикувано23.07.12 10:56



Доста трябва да го мислим, ако искаме да го направим по-тъпо, честно казано..



Тема Re: Btv action [re: Etiii]  
Автор Mortisha Adams (special)
Публикувано23.07.12 19:08



Да, права си.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.