Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 06.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спиране на субститол?нови  
АвторJustMe (Нерегистриран)
Публикувано21.03.12 13:25



От 2 години съм на субститол венозно, преди това бях почти 2год. на материал
Един хап го варя и разделям в 3 помпи - сутрин, обед и вечер, а напоследък
почнах и по-повечко...Искам да го спра, но са ми казвали , че било 100 пъти по гадно от материаловите кризи


Та въпроса ми е , има ли някой спрял и как ?
Кризите по-кофти ли са (не съм се оставяла повече от няколко часа
в субститолови кризи) ?
Лекарства за спиране (цената няма значение)
Е, благодаря ако някой ми отговори
Хубав и усмихнат ден на всички !!!



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: JustMe]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано21.03.12 19:54



като начало можеш да почнеш да го пиеш.
спира се с плавно намаляване и без особени проблеми или неприятни изживявания. виждал съм, че става. приятелката ми миналото лято го спря така. помага и ако си някъде в планината или поне - извън софия. но не е голяма драма спирането по тоя начин.
предполагам, че можеш да намаляваш и както си на помпа. направи си схема и опитай. но сигурно ще е по-трудно, отколкото като го пиеш. ти сама казваш, че напоследък си вдигнала дозата, вместо да намалиш.
за кризите и аз съм чувал от хора, които се шият, че са по-лоши от тези на матеряла. и нищо чудно. все пак това си е чист морфин. демек - по-силно е отколкото уличния стаф. нормално е и кризите да са по-силни. но еда ли са чак 100 пъти по-зле.
знам, че когато го пиеш и намалиш толкова, че вече е трудно да делиш хапчетата, можеш да минеш на мст, за да излезеш по-лесно. или да ползваш някакви бензота за седмица-две. или кратом, например. тука има хора, дето са наясно с кратома, можеш да питаш тях.
а сигурно най-добрия вариант е ибогата. само дето пича, който се занимаваше с тва вече не е в бг.
но като цяло, не ти трябва нищо друго, за да намалиш и спреш. той самия субститол си е за това.



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: JustMe]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.12 22:29



спирал съм го тоя шит от доза 2оо-3оо мг ,като половината го стрелях,а другата я пиех.кризите се по-дълги от материала,но предполагам по-кратки от тези на меда.спрях го и двата пъти от раз на студена пуйка без никакви хапове,нищто ама съвсем нищо.втория път бех у комунка,а първия на село.острите физи4ески симптоми минават за около 2 седмици,безсънието и депресията за около месец.първите 5 дена са ад.(при кафевото са 3).бех на тоя шит около 4-5месеца.на никой не препоръ4вам да се задържа в програма било на мед,супа или квото там дават за пове4е от месец.желая ви здраве на вси4ки и успех на тези решили веднаж завинаги да спрат.за ибогата само добро см 4увал и бих я тествал ако имам средства.но борбата е безмилостно жестока.но си струва мамка му,си4ко си струва само и само да си свободен от нарконужди и да пътуваш и да живееш окрилен.peace and love.keep on fightin and farewell



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: JustMe]  
АвторJustMe (Нерегистриран)
Публикувано22.03.12 10:13



Много благодаря за отговорите


Аз бях в Турция миналата година за 10 дни,
нямаше как да го шия, там инструменти не дават така.
И от помпа почнах изведнъж да го пия, но взимах и ДХЦ едновременно
със супата, и някакси, ами почувствах се много по-свободна, въпреки че
просто смених начина на прием
Слънчев и усмихнат ден на всички



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: JustMe]  
АвторД/p Koй (Нерегистриран)
Публикувано23.03.12 17:02



Ъ-ъ-ъ-ъ ... Ъм-м-м-м - таковата ...

Редактирано от hladnika на 26.03.12 09:27.



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: Д/p Koй]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано24.03.12 10:34



Ти па ако си мислиш, че някой ще ти чете дълбокомислената шльокавица...



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: ARlZE]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано24.03.12 20:43



аз май я прочетох,,,, ама

[image]http://imageshack.us/f/18/m3720076heroinaddictsho.jpg/[/image]


Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: Ko3yHak]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано24.03.12 20:44



Най-вероято всичко се спира трудно,,, ама нали идва края на света, за кво се притеснявате



Тема Re: Спиране на субститол? [re: Ko3yHak]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано24.03.12 22:38



някакси бях сигурен, че ако някой ще изчете цялата простотия на латиница, тва ще си точно ти :)
и ква е тая снимка, ебаси?!

а колкото до спирането на квото и да е, никой не може да прави генерални обобщения. тва, че някой е успял да спре по някакъв си начин, не значи, че и другия ще успее (и обратното :) нали). всеки спира, както може. на всички филмите са толкова индивидуални и различни, колкото историята е една и съща.



Тема Re: Спиране на субститол?нови [re: Kaschey]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано25.03.12 13:52



за мене Sid Vicious е най-големият. каквото и да си говорим, музиката нямаше да е същата без него. верно, и той знае само два акорда, ама... някак си чрез тях казва всичко. няма такава енергия, такова настроение, такава агресия. просто те хваща за ушите и ти разказва играта. само с едно парче. кофти е че такива хора умират млади. но от друга страна, не мога да си го представя примерно на 50. да обикаля по всички телевизии, да обяснява какви бунтари да били през 70-те и да прави дуети с дженифър лопес. ега ти. за мене той си е голям. ноо като се замисля няма по грозна и жалка гледка от възрастен наркоман. така че поне типчето остана вечно младия гъзар. ми това е. punk's not dead




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.