Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 15.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нещо не му става.....нови  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 18:37



Здравейте на всички

Ще започна направо без заобиколки тоест на приятелят ми когато шмъркаме някакво пико половият му член или не му става въобще, или когато му стане и му пада за няколко минутки!Еее хора кажете нещо по този въпрос, защо се получава така много ще се радвам ако някой знае и ми помогне с едно съветче



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: xexo]  
АвторAнoнuмнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.12 21:08



Извинявай но ти май не прочете добре само когато гаджето ми е взел пико само тогава се появява този проблем

иначе всичко е нормално и затова съм написала темата възможно ли е да е от пикото



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор xexo (beast)
Публикувано10.02.12 05:33



Много добре те прочетох, за това написах и "вазоконстрикция".



Shit happens

Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: Aнoнuмнa]  
Автор SK0RP10N (непознат )
Публикувано10.02.12 08:54



Нормално... все пак това свива кръвоносните съдове, респективно и тези на члена (corpus cavernosum, който отговаря за ерекцията) и работата отива на пишкова поза "кокиче"



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: SK0RP10N]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано03.03.12 18:14



за вас не знам, но аз най-готиното чукане през живота си съм го правил на хероин. приятелката ми направо ме побъркваше. постоянно бях възбуден. и надрусан. по принцип херото и секса не се вързват много, и при мене беше така, но това момиче не знам какво ми правеше, но постоянно исках да се чукаме. и тя никога не ми отказваше. знаете, с материала свършването е почти невъзможно. чукахме се по цяла нощ. буквално. почивните дни нищо друго не правихме. ставам, друсам се, пием кафе и се почваме. до вечерта - с мъъънички почивки за по цигара. направо луда работа. и много яко, грубо, мръсно... всичките ми фантазии ми се случваха наяве:) и най-важното - усещах се толкова възбуден, чувствах така, сякаш оная ми работа направо ще експлодира. цялата ми кръв долу - супер изпънат, супер възбуден...
правил съм секс по 6 часа, честно. после ставам, отивам да се къпя, целя се, тръгвам към леглото супер разбит и само като я видя гола и отново ми става...
а с другите момичета въобще не мислех за секс. не ми се занимаваше, не можех да го вдигна, въобще - наркоманска история :)
само с нея, ега ти.



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: Aнoнuмнa]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.12 08:17



oт Пикото е естествено.подобен проблем се полу4ава от всекъв вид спиид.а като цяло и от всякаква дрога



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: koko]  
Автор xexo (beast)
Публикувано04.03.12 09:20



В отговор на:

.а като цяло и от всякаква дрога




Мне, не се получава така от "всякаква дрога" ами предимно при стимуланти и психеделици.

От опияти не се получава, от GHB oще по-малко ...

Shit happens

Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: xexo]  
Автор kвaнтoв oбekт (КлякаБезДаАка)
Публикувано04.03.12 15:02



А на мен, от всичко ми става, само дето не мога да извлеча дивиденти от факта.



лай, куче да те храни

Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: xexo]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.12 16:27



зависи колко време взема6 опиати и на каква доза си.и от опиати се полу4ава и от алкохол и от даунъри.само коза не пре4и на оная работа да ба4ка добре



Тема Re: Нещо не му става.....нови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.12 16:30



идеята ми е ,4е опиятите намаляват вле4ението,а не 4е толкова се отразяват на самото изпълнение.но все пак е относително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.