Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 07.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Любопитно треванови  
Автор malebogia (непознат)
Публикувано12.02.12 21:29



Здравейте , дали е градска легенда , че тревата я друсат с кетамин. Аз не вярвам много но все пак ми е любопитно ако сложа повече кетамин до какво ще довете нали се води халюцоген дали ще има трип ? Ако някой има инфо за ефекта и ако ефекта си струва и знае как се прави ще ми каже ли и дали може да надрусам 1-2 грама например? Благодаря предварително (Авантюрист)

priklu4enec


Тема Re: Любопитно треванови [re: malebogia]  
Автор sprtp (член)
Публикувано13.02.12 18:18



нямам идея, но мисля, че т'ва си е градска легенда от близките 10тина години. преди може и да са го правили, но в днешно време имаш такъв избор на марихуана от към сила и ефекти, че да си е крак-ваш допълнително ми се вижда безсмислено.



Тема Re: Любопитно треванови [re: malebogia]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано17.02.12 12:49



навремето я друсаха, да. ма тва беше сравнително кратък период, преди няколко години. дали баш с кетамин - не зная.
и наистина - за кво ти е въобще да друсаш тревата? по-добре си я пуши, както си е, пък като имаш мерак за халюцинации, има доста по-добри начини.



Тема Re: Любопитно треванови [re: Kaschey]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано17.02.12 13:18



И преди 14г някъде също е имало друсана трева, защото аз заради половин джойнт и малко алкохол съм с липса на почти два дни от живота си

, но не знам какво е било. Не виждам и защо са го направили. Бях стигнала до заключението, че е повече изключение или инцидент, отколкото нещо често срещано.



Тема Re: Любопитно треванови [re: acro]  
Автор Etiii ()
Публикувано20.02.12 11:26



По-възрастните сигурно помнят Драго от "Раковска".. Месеци наред си беше смешна и всичко си беше ок. Изведнъж, обаче, нещо и стана - беше влажна, лепкава, той не продаваше вече на грамаж, само направени цигари. Веднъж нямаше откъде да вземем и отидохме пак при Драго. Жена му ни даде такова нещо, от което сме халюцинирали цяла вечер, физически се чувствахме кошмарно, въобще тъпа работа. Чухме, че я варял с прясно мляко и Перкизан. Нито знам нещо със сигурност, нито имам компетентността да се изказвам възможно ли е и ще има ли ефект. Само знам, че онези джойнти, които взехме ни скапаха вечерта.. Повече не стъпихме при Драго..



Тема Re: Любопитно трева [re: Etiii]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано21.02.12 15:44



Аз го помня тоя субект,Драго,взимали сме си от него...
Между другото,не беше лоша.
Само веднъж съм си взимал друсана трева,но това за мен е по-скоро изключение,експеримент на дилъра,отколкото тенденция...
Никой няма сметка да докарва джойнта с още нещо...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.