Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: OhMy]  
Авторsuicidal tendency (Нерегистриран)
Публикувано27.01.12 17:51



Ми, батка, кво...Аз па имам нужда от жена, верно ако ме обича и ме подкрепя мога да издържа абстата, ще се гърча, ще умра, но поне да има за кво. Любов...не съм педал, имах най-добър приятел, той кво направи - самоуби се, на всичкото отгоре това, което не е смешно, предизвика точно такъв смях у някои хора, които трябваше да страдат, какъвто предизвиква у вас, докато четете това. Разбирате ли, единственият, който няма да се смее, ще е моята любима, за съжаление не я познавам и може би никога няма да я срещна. Да си такъв тъп романтик като мен е ужасно, такива трябва да се изтребват още при първите симптоми с 5 кубика инжексион чисто херо 100 %, за да не тормозят другите с жалкото си съществуване. Я си помислете колко по-яко е да си "играч", курва или е'такива от сорта. Много по-привлекателно е.



Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: OhMy]  
Авторarc-en-ciel (Нерегистриран)
Публикувано27.01.12 18:06



Чак не ми се вярва що за изумителна глупост си написал...



Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: suicidal tendency]  
Автор Kвaнтoв oбekт (КлякаБезДаАка)
Публикувано28.01.12 17:53



Човек ти майтапиш ли се ?



Когато двама се карат, посления се смее най добре

Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: Eti..-202339]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано29.01.12 00:42



хахахахахаха!
колкото и забавно да е това, повярвай ми, нищо не е по-гадмо от това да караш абст сам.

ВСЯКАКВА компания би облекчила нещатра много...

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: Eti..-202339]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано29.01.12 01:01



между другото, пртивино на ницше, тва дет не те убива, не те прави по-силен.
по-скоро тва дет не те убива те прави по-подтиснат, е по адекватната перафраза.
поздраз за ARIZE.
sorry, в чения съм вече.
изкарах 1 ден в софия, и исках да ти се обадя, ама не ми остави телефон. :)

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: Accolade]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано29.01.12 01:09



редовно свивам от фасове, за ужас на майка ми.
то кво ли не за ужас на майка ми т.е....
да ти не дава алах момче...
още по-малко да ти не дава момче с интерес към биология и химия.
но както и да е, ровил съм в кофата за фасове в 3 през нощта, със специфичната интонация на майка ми, или сестра ми "кво правиш?!"

да, гледам да живея с жемна покрай мен дет да ми ходи след гъза, проблем?
надявам се сестра ми да не чете тоя форум.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано29.01.12 10:09



Моя грешка.
Успех в Чехия.



Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: Caшo Жokepa]  
Авторвgrфgr (Нерегистриран)
Публикувано03.02.12 16:54



готина история





Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: OhMy]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано08.02.12 15:55



аз много рядко съм имал абстинентни преживявания, понеже още от първите пъти, като видях кво е и някакси вътрешно си реших да не се докарвам до подобно състояние.
имам разни откъслечни спомени от дни, в които съм се будил прекалено късно, след яко друсане предната вечер. спал съм до 2-3 часа след обяд и като съм се събудил, кризата вече ме е ударила. навличам нещо, скачам в колата и към дилъра. карам на автопилот, подут и подпухнал, виждам некви светли петна. стигам на срещата и се оказва, че зареждат или нещо друго. чакане. час, два. по три часа съм висял. ей това ми е било най-ужасното. отвратителното чакане в абстиненция. усещаш с всяка минута как тялото ти се скапва все повече, а времето се забавя и спира. не ще да върви.
как да не е относително понятие, тва - времето?!
много пъти ми е минавало през ума, че ако нещо ще ме откаже, тва ще е точно отвратителното чакане по срещите. все закъсняват, аз - все абстинентен. все студ и пот. часове, загубени в чакане. или обикаляне. сякаш не им давам по една торба пари на месец на тия шибаняци, та не могат да си изчислят времето, зареждането или каквото е там и да ми предоставят някаква що-годе свястна услуга. а с парите никога не е имало проблеми. винаги съм работел и винаги съм си ги изкарвал. винаги съм бил точен, много рядко съм висял с пари, още по-рядко съм завличал някого.
никога не съм предполагал, че ще влезна в програма именно защото матеряла ще свърши.
че ще дойде момент, в който няма да може да разчиташ на доза, дори, когато имаш парите. или ще се набутваш сума пари за абсолютни шитове.
ма както и да е. тва че съм в програмата още повече отдалечава възможността и спомена за абстиненцията...
един-единствен път опитах да спра на чисто и като видях какъв кошмар е, просто разбрах, че тва не е моят начин.
тъмна, студена и сива сутрин след цяла нощ болезнен унес. едвам се измъквам от леглото и се завличам в банята. водата в началото е като киселина. настръхвам от горещината й (?!) но в последствие става малко по-добре. усещам, че ми е зле на корема, но няма начин да изляза от банята и да изшляпам в ледения студ до кенефа. викам си - кво и без тва сигурно ще е само вода, ще свърша работата върху сифона в банята. и така и стана. минути по-късно осъзнах картинката и се почувствах като някакво животно.
някакси се облякох и се замъкнах на работа, само за да кажа че съм болен и ми трябва аванс за лекарства.

около година по-късно редовните пари нещо се бяха забавили и вече висях на дилъра, та реших, че ще изкарам два дни на чисто.
къде ти?
към 10-11 часа на втората вечер вече бях навлякал всички черни дрехи, които имах и изрязвах дупки в една шапка. бях решил да ходя да тараша някой магазин или да "дърпам чанти".
излезнах и обикалях близо два часа без да мога да си избера подходяща жертва. все ми ставаше жал за бабките или лелките, замръкнали толкова късно навън.
и се насочих към един нон-стоп.
пообиколих отпред, огледах за камери, подготвих се психически и тъкмо да нахълтам, отпред спря полицейски джип и двама униформени се намъкнаха вътре. реших, че тва е знак и се прибрах окаян и нещастен.
на следващата сутрин се обадих на майка ми да ми прати спешно пари и едвам ги дочаках до към 10 сутринта.

обикновено абстинентните преживявания са едни от най-жалките и нещастни моменти в живота на всеки зависим...
няма друго такова съчетание от душевна и физическа болка, пълно отчаяние и мизерия, обикновено без възможност за разбиране и помощ отникъде.



Тема Re: Най-гадното абстиненто изживяване?нови [re: OhMy]  
Автор mhumzz (ГДИН)
Публикувано12.03.12 13:26



Моето най-гадно абстинентно изживяване беше съвсем скоро на 29.12.2011г. ме заклучват 24-ка в трето и после Следствения арест за нова година ...
Яки кризи на МАйор Векилски - 2 и след тва ОЗ Сливен ... на тва се вика в кризи и да няма кой да ти помогне ,така че алтернативата да ти е само да се примириш и да чакаш всичко да премине !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.