Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 25.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема как ю;да поръчваме наркОтици  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано07.01.12 21:16



начи, макар да не ми пука особено за 90% от вас, колкото и надменно да звучи, но ме кефи да се заяждам с 'властта', подавам следното инфо.

вече пратки от изтока не минават.

може да имате късмет само с fedex (т.е. с тях още минават, но не си пробвайте късмета повече от 1-2 до 3 пъти).

говорим си за неща от сивата зона до straight out illegal, китайците са кофти капиталисти под чадъра на комунизма, всичко минава (след един business deal с някоя лаборатория, даже хероин ще ви сентизират custom, и пратят, но оттам оправяйте се).

СПЕЦИАЛНО пратки от китай, има една т.нар. операция "киборг" (как им хрумват тия найменувания, не знам), от новооткрития отдел на МВР на митниците дето следи химий от китай.

ако случайно поръчаш оттам, и пратката се забави с повече от 2 дена, и ти дойде на вратата или получиш обаждане (на собствения си телефон у вас или GSM, нали, ако си достатъчно тъп), НЕ СЕ подписвайте и казвате, че е грешка и не знаете за какво иде реч.

правилото: реален адрес, не ваш, и фалшиво име.

ако се забави, count your losses and move on.

вече всичко минава през държава посредник, откакто станахме тотално полицейска държава.

и ако пратката дойде и трябва да ходите да си я взимате от митницата....
някои познати го направиха, с подкуп от скромните 50лв за по 2кг, но други, отивайки, имайки легитимен бизнес със хранителни добавки им сложиха белезниците, та consider that.

между другото, че споменах в предишен thread, готов съм да инвестирам в похищаването на бойко.



тия копеленца са готови да фалшифицират доказателства и въобще да ви го набутат по всички възможни наични отзад (заклевам се, в мафията има повече етика), така че правило - с полицията никога, НИКОГА„ не говорете. мълчиш като пукел и си посиш една визитка на адвокат. препоръчително тоя на ПРОМЕНА. и имате парите да му платите, нали. те нямат право, реално, да правят едно 70% от нещата които правят, и никога не забравяите, че те преди всичко са бюрократи.

казвам го, за да не стане при някои като с един приятел от гимназията с който седях на един чин, който го хванаха с хероин и си изпя всико и всички, после стоеше сам на чин, не говореше с никой и веднага като завършихме избяга за германия.... кофти.

знайте си правата и винаги носете визитка на адвокат в портфейла.

ченгетата дори не подозират до каква степен може да им го набутате отзад, ако си играете картите както трябва..

Редактирано от diamorph на 07.01.12 21:27.



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: diamorph]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано08.01.12 15:02



и ето 2 поучителни истории:





he who packs your capsules controls your destiny.

Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: diamorph]  
АвторГeнaguй (Нерегистриран)
Публикувано08.01.12 19:25



Да мрът!!!!
Запомнете никой няма право да ви обискира на улицата! Никой няма право да ви рови по джобовете раниците и т.н.
Това може да се случи само в районното управление, по пътя изхвърлете боклука и после среден пръст за кирливите влстимащи плъхове!



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: Гeнaguй]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано09.01.12 11:24



Запомнете никой няма право да ви обискира на улицата! Никой няма право да ви рови по джобовете раниците и т.н.
......................

Да, но гледай какво става:
Отиваш някъде, бързаш, спират те ушави, проверка по радиостанцията, ала-бала, и се установява, че докато си бил десетокласник 1997 година си бил хванат с 0,2гр. марихуана.

Ахааа! си казват доволно ушатите и те питат дали имаш нещо против да те обискират. Ако кажеш, че имаш нещо против, те водят до районно, което може да е на майната си, и там да те бавят над два часа. Ако им позволиш да те унижат на улицата, и ако си сигурен, че нямаш нищо или е добре скрито, цялата работа минава за има-няма 20 минути. Така че и това трябва да се има предвид.

А това, че можеш да изхвърлиш нещо, докато те водят към районното, е пълна глупост. Дори куките не са толкова тъпи и слепи.



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: ARlZE]  
АвторГeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.12 14:09



Всичко е въпрос на ситуация. Аз визирам тази в която проблема ти не е добре скрит и знаеш, че ще го намерят. Има шансове плъховете да не им се разкарва до дупката им и да те пуснат. Има и шансове да го метнеш по пътя... Не бива да се отхвърлят възможностите колкото и малки да са !



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: Гeнaтa]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано15.01.12 15:48



еееееей страшни разбирачи бееееее..... аре, кажи ми, че не се сещам кой, ако е с една-две двайски в джоба, ще започне да се ежи на ушатите. ще им обяснява какви са им правомощията и как се прави обиск по устав. ти сигурно винаги така правиш? И те си казват: "ей, нема да го закачаме тоя, щото явно е сериозна работата...", нали? аз просто съм сигурен, че винаги ако се еправиш, те карат в районното. И там вече нема мърдане. А да хвърляш по пътя... :))))) може да го пуснеш в патрулката и после да кажеш, че не е твое, най-вероятно е на полицаите, това как е???
много проблеми съм имал, но с сдухани полицайчета най-ефективното е да се правиш на луд, на глупав и на неразбиращ. малко селски шегички, глупави въпроси, проява на тъпо чувство за хумор и тогава може да се размине. ако не изцяло да те джобят, то поне да не се престарават.
и стискаш палци да не ти го намерят.
ако в последните 5-6-7 години в София са те спряли и ти се е разминало с обяснения за права и лични свободи... просто не мога да повярвам, че е истина. Иначе в другите градове не знам как е.



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: abv]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано15.01.12 20:15



много мразят такива дето са по-умни от тях, така че често е добре найстина да се правиш на тъп.

като те джобят, просто make sure да си държиш една визитка на адвокат в портфейла, и не да се "правиш", а просто да се държиш и реагираш в резон с конституционните ти права.

просто спокойно, хладнокръвно и учтиво отказваш да те джобят, защото това е твоето лично пространство и е унизително да се гаврят по подобен начин, на улицата.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: diamorph]  
Автор БГ_нapkoмaнka! (вечно спираща)
Публикувано18.01.12 02:43



Абсолютно съм съгласна,че е много по-добре да се правиш на луд,от това да им обясняваш, какви права имаш.Изпитвала съм на гърба си, последствията от "гЪзарията " на едно приятелче.Спират ни на улицата с него двама полицаи.Поискаха ни лични карти и ни направиха справка.След като по радиостанцията казаха,че сме контингент и сме регистрирани и двамата за наркотици,куките решиха да ни бъркат.Пича извади една листче на "Български Хелзински Комитет" и започна да им чете от него,обяснявайки им, какви права имал той и как нямали право мен да ме обискират мъже,защото аз съм момиче и трябвало да викнат патрулка с жена полицай.Разбира се, те извикаха жена и резултата от умната му постъпка беше:24-сов престой в районното,заради една капачка и едно пакетче с лимонтозу и доста здрав мариз заради осведомеността му относно правата ни на граждани.

Така че моето мнение е, че те, ако са решили да те ровят,ще го направят, независимо доколко си знаеш правата.И е много по-добре да се направиш на луд,отколкото да се перчиш.А относно това,че ще го хвърлиш по пътя,номера от години не минава.Просто нямаш възможност да го направиш.Ако има момент в който не ме гледат и дебнат,много по-добре е да го глътна,отколкото да го хвърлям.



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: diamorph]  
Автор makarovv (непознат )
Публикувано06.02.17 18:40



някой порачвал ли е от европейските вендори. винаги ли трябва да се ходи до пощата или може и на адрес :)



Тема Re: как ю;да поръчваме наркОтицинови [re: diamorph]  
Автор makarovv (непознат )
Публикувано10.02.17 18:28



Попиляхте форума




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.