Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 09.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: byzз]  
Автор Eti..-202339 ()
Публикувано27.12.11 10:55



Половината пост е в женски род, другата в мъжки.. Хихихих...



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: Eti..-202339]  
Авторбз (Нерегистриран)
Публикувано27.12.11 18:56



не съм решил/а още какво да бъда





Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: бз]  
Автор Eti..-202339 ()
Публикувано28.12.11 10:23



Нищо, това са детайли от задния план.. Важното е, че си решил/а мед или субститол, иначе мъж, жена, териерче.. излишна суета





Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: Ko3yHak]  
Автор Eti..-202339 ()
Публикувано28.12.11 10:28



Как си, козуначе? Сигурно по три пъти на ден се сещам за теб и си мисля.. Не мога да си представя как намираш сили - моите жалки абстинентни опити бяха вкъщи, сокчета, цигарки, кодеин по схема, под топлите одеалца и пред смешните канали по ТВ.. Това си мислех, че е голямата абстиненция.. След време няколко сутрини, в които бях допуснала огромната грешка да не си оставя, горко проумявах що са ужас би ме очаквал няколко дни и бързо-бързо си взимах.. Абстинентна да ходя някъде, да върша нещо - на всички добри сили се моля никога да не ми се случва..
Дано да си добре, много се надявам и ти стискам палци!



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: Eti..-202339]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.12.11 04:50



тука съм си. Бивам. Аз и по-горе нали писах , че не съм на сухо, просто много бързо ми се наложи да намалявам. Остават ми още около 60-70 мг супа. Ама си зациклих на тях вече 7 дена и не смея да мръдна надоло. След празниците евентуално. Сега поне се кефя че съм си вкъщи и съм ваканция. Не си показвам носа по замръзналите улици освен с такси до някъде . Весело изкарване на всички утре кой както , нали





Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор mhumzz (ГДИН)
Публикувано08.03.12 17:12



ммм Да ... 1993г славни времена ... Хемус,Палма,НДК и да тарамбуките имаха наистина добра манджа,а после попа и аптека .... и така до днес


Аз поне с ученето бях добре докато учех (средно) продавах,после наследих имоти и кинти и поради тази причина не ми се е налагало да се чудя от къде да намирам сухото за херца имала съм си време за учене .Дори висше завърших икономика-счетоводство и контрол и не само степен бакалавър -а дори магистратура защитих!
Дрогата не ми е пречила толкова на живота колкото нейното еднообразие ,но вече съм до такава степен привикнала към навика си че няма отказване и съм се примирила.
И не Техеран е столицата на дрогата - Хероин ами Кабул ... цял пазар си иамт за суров опиум!



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор kвaнтoв oбekт (серотропосер)
Публикувано26.04.13 11:22



Гледам модата на дългите ръкави се завръща. Жега, дълги ръкави, медитиращ взор, шахматна усмивка с кон на Г-8, симетрично разположени дупки за вентилация произведени от запалени цигари по конфекцията, а що е то? Или Вишван Ананд пременен с дрешки секънд хенд,готвещ се за среща с Топалов, или балканикус-наркоманикус.Бяха поизчезнали, но хубавото време ги извади отново, любими са ми.



Предател в нужда се познава

Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор JStyle ()
Публикувано28.04.13 04:47



Аха и на мен ми направи впечатление, и не само тва ми и аз пак на хорото, след 8-9 месечна ремисия от 3 седмици се наслаждавам на ниския си толяранс с приличното качество на материала и се чудя как да изляза от схемата с минимални симптоми на отнемане. Будя се в 2-ва през ноща с тръбата в уста, изгорял фас и дупка в новата ми завивка която тайно трябва утре да изхвърля. Събирам плюсове и минуси от опиатната злоупотреба като все гледам да дам няколко точки повече за плусовете, I fuck myself си викам, заради тва че го обичам, но пак дори да можех да върна времето моби бих променил други неща, но не и това въпреки че съм губил много заради него.

Сега чакам да прецакат материала и да платя с 3-дневни симптоми и послле още 5 "бе айде пак" чувството. През 8-те месеца ресимия може би израстнах "най вече в отнушението ми към опиатите" не изпитвам нужда да бъдат неотделима част от живота ми както преди и знам че занапред ще играят малка роля в него.Със сигорност ще ги има и моментите на релапс като този, но приятните моменти и хубави неща който ми се случиха докато живях като "нормален" човек без да се сещам за опиати когато се събуждам сутрин,съм в заведение,разхождам кудечето или просто пикая слагат на кантар нещата кой начин на живот е по хубав - изпълненият и разнообразен или опиатния който когато имаш достатъчно кинти след време става отекчително еднообразие в повечето дни, а когато нямаш, за сметка на еднообразието получаваш дебел портфейл, ама с договори от заложната

На всеки злоупотребяващ пожелавам в дълга ресимия да забрави за опиатите.


сменям темата, мой стар френд който е далече вещества, се опитва да се пробва да ме ебава с тоя клип заради няколкократното ми предозиране и изпадане в подобно състояние последните седмици.

http://mnogozle.com/video16765_buden-sum-do-kusno-i-ne-mi-e-dobre.html

преди години ме беше питал що хората в тва състояние се навеждат надоло и винаги се стига до момент в който се връщат в изходна позиция и навеждането почва отначало, вместо да си легнели на земята направо.
А кажи ми да ти кажем



Бахти тва докато го пиша 36 пъти микро сън и на няколко дълги предремвания



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: JStyle]  
Автор bodnostrokulum (непознат )
Публикувано29.04.13 11:27



браааат

искам и аз да си пусна фолио , майка му да ибааааа
каде е тоз материал 3 години го търся ......



Тема Re: Наркотиците и аз.нови [re: bodnostrokulum]  
Автор JStyle ()
Публикувано01.05.13 00:26



Еми браат, аз земах клоназепам,50мг. мет. и почвам отнемато утре или в другиден.Останали са ми 3 пакета, ако е зор ще пратя;) щеше да дпбре ако живеем по близо, да пафкаме заедно, тоя ритуал в компания си е много по добър;) а тия 3 седмици само сам пуша, никой не е останал от старите партий, само с бифшата ми можех да пуша, и са тука от 2-ва месеца и тя на метадоновото хоро се качи



пусни ми ена бележка;)


Бахти днеска на среща за материал до една програма в люлин гледам 40 човека чакат отпред да стане 15:00ч. да си вземат меда, от 40 човека 35 без зъби, ебати картинката, включително познати които от около 3 гоини не бях виждал а преди това са си били ок със зъбите За 5 години на фолио не съм имал никви приблеми със зъбите, за 3-те години които изкарах на мет. след първата година през месец на зъболекар.

Някой има няква инфо. кво мамка се случва докато си на мет.? кво прави със зъбите баси ....

Редактирано от JStyle на 01.05.13 00:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.