Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 17.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано30.11.11 09:36





Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water

Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: Accolade]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:50



Това е правилната посока, макар да не съм сигурен дали самата "пътека" която предлага е най-удачната... Както самият той казва накрая, има какво още да се доизпипа.

За съжаление по-голямата част от клубарите тук, да не казвам почти всички, няма да успеят да асимилират съвсем правилно информацията. Необходим е превод със субтитри, което аз бих направил на добра воля, тъй като имам професионален опит с превеждането.

Накратко, човекът предлага разрешение на проблемите с дилърите, и за това как да се "препрограмира" мисленето за да може човек наистина да открие ползата от невзимането на дрога.

+rep от мен.



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: 1639]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:53



Само че после човек трябва да е готов да се гърми с наркокартелите и изобщо, с хората които имат интерес от наркоразпространението, и от наличието на "дрони", които да са готови на всичко за дозата.

С две думи, после трябва самите дилъри да се превъзпитат, и да станат част от държавата, съюза, и изобщо, от глобалното мнозинство.

Редактирано от 1639 на 30.11.11 12:54.



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: 1639]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано30.11.11 12:55



За съжаление по-голямата част от клубарите тук, да не казвам почти всички, няма да успеят да асимилират съвсем правилно информацията. Необходим е превод със субтитри
....................................

Буахахахахахаха!!

Само за твое сведение - "повечето от клубарите тук", ако не и всичките редовни, говорят английски СВОБОДНО. Диаморф 5 години не можем да го отучим да мисли на английски докато пише текст на български...

Лично аз говоря 3 езика, ама аз не съм наркоман така че не се броя.



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: 1639]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано30.11.11 12:57



после трябва самите дилъри да се превъзпитат
..........................

Ами да, ако дрогата бъде някога легализирана, дилърите ще бъдат "превъзпитани" във фармацевти...



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: ARlZE]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:59



Ами да, ако дрогата бъде някога легализирана, дилърите ще бъдат "превъзпитани" във фармацевти...


Точно така!

+реп



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: ARlZE]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 13:02



"Буахахахахахаха!!

Само за твое сведение - "повечето от клубарите тук", ако не и всичките редовни, говорят английски СВОБОДНО. Диаморф 5 години не можем да го отучим да мисли на английски докато пише текст на български...

Лично аз говоря 3 езика, ама аз не съм наркоман така че не се броя.
"

Ами, в такъв случай още по-добре! Ако е така -- добра новина.

Аз говоря само 2, но и аз не се причислявам към наркоманите.

Сега остава само някой да се заеме с осъществяването на този метод.

Редактирано от 1639 на 30.11.11 13:03.



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 13:07



В отговор на:

За съжаление по-голямата част от клубарите тук, да не казвам почти всички, няма да успеят да асимилират съвсем правилно информацията. Необходим е превод със субтитри, което аз бих направил на добра воля, тъй като имам професионален опит с превеждането.




После очаквай отношение.

Shit happens

Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: Accolade]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано30.11.11 18:59



Ъм, какво е общото между мнението му и факта, че е сантанист?

Иначе не, не съм съгласна, стигматизирането на хората никога не е довело до нещо добро, нито ще доведе. В западните общества хората от бедните социални прослойки имат много по-ясно изразено проблемно отношение към наркотиците, отколкото богатите.

Понеже бедните са по-рискова група, обикновено са и от малцинства, още една стигматизация като записването им в регистър, ще ги унищожи. Бедните хора имат достатъчно проблеми с намирането на работа, продължителното образование и социалната интеграция. Защо е още една листа, в която да бъдат подредени? Още една пречка пред един живот, който можем да наречем нормален.

Самият факт, че някой слага равенство между консумация и проблеми на работа, няма да доведе до продуктивен резултат. Професиите, в които е опасно да се консумират вещества, вече си прилагат тестове, демек там наркоман трудно може да работи. Другите, нямат нужда от такива, а само оценка дали някой си върши работата или не, ако я върши, правителството и шефовете му нямат място да се месят в какво пъха в тялото си- казва му се свобода.



Тема Re: Легализирани наркотици? Мнение на Сатанистнови [re: xexo]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано30.11.11 20:02



Неговият пост е крещящ пример за това как мисли човек с клишета т.е. кон с капаци. То така е по-лесно де, спор няма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.