Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 10.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Що е то програма ???нови  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано27.11.11 16:57



Като чуя метадонова, или каквато и да е програма, веднага си представям място, където те програмират, ама от-до. Там където ходя, една камара психолози и психиатри ме разучават, аиде да е свързано с дрогата как да е, ама те питат за неща дето не са свързани, искат да диктуват изцяло мисленето ми.Като че ли друсам щото мисля, ама аз мисля щото друсам. С въпроси от сорта : Получавал ли съм полюцйи, като съм сънувал циците на мама, като пръцкам дигам ли прах, и при запек получавам ли ерекция. Аз кимам разбиращо и им казвам ,че се дървя при еротични сцени, но (едно голямо но) зависи от коя страна на фалоса съм.Ебати и пичовете ако лекуват наркомания, да лекуват, какво са хванали да ми бъркат из психиката, да ми разместят сексуалната ориенттация ли, що ли? В други програми така ли е ?



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор qrj (scumfuck)
Публикувано27.11.11 19:14



ти си в поддържаща програма, в която реално предлагат психологична помощ? наистина?

абе, виж, стига да е правилен подхода и т.н. тези неща могат да са страшно полезни, есенцията на това да се чувстваш по-добре може да разровиш&откриеш.

доста време ми бе скептично по този въпрос, но изглежда, че може да се получи.

forget your life. it's nothing.


Тема Re: Що е то програма ???нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано27.11.11 19:43



Всъщност, ти какво по-точно очакваше?
Промяната на поведението ти от друг човек си е програмиране, да.



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ??? [re: qrj]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано27.11.11 19:44



Така както го описваш съм съгласен, но да ти втълпяват как да мисля, и за какво, то по-добре да им дам, да живеят вместо мен. Аз ще проверявам само, дали живеят качествено моя живот, ама по-рядко, да не досаждам. За това се жалвам, иначе нищо против някоя психологична патерица.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано27.11.11 19:50



Психологията както аз я разбирам е, друг да ти посочи пътя, а самата промяна, да дойде от теб. Друг да те променя, си е живо промиване на ануса( опа грешка, кой за какво си мисли) на мозъка исках да кажа. Освен ушите, друго не давам да ми промиват.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано27.11.11 20:22



За да идва от теб, трябва да имаш желание. Голяма част от хората ходещи на психотерапевти и психиатри ходят против волята си. В клиниките винаги минава период от време в което практически подчиняват психиката на някакви норми. Чак по-късно идва диалог в който можеш да избираш и начин за промяна.

Звучи зле, но заради повсеместното роботизиране на хората от социало-морални норми за поведени, това е почти единствения начин който "работи" (роботи) и е признат от естаблишмънта. Едно време хората (племената) са имали шаман, ползвали са транс и психодраматични ритуали за да пречистят психиката си и не са имали нужда от терапевти.

В днешно време най-доброто нещо което можеш да направиш е да си намериш учител, гуру на НЛП (Невро-лингвистично програмиране) и с негова помощ да се научиш да контролираш интелекта и съзнанието си. Медикаментите са допустими в определени граници.



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор qrj (scumfuck)
Публикувано27.11.11 21:13



нали за това си си 'ти', слушаш, попиваш каквото считаш за полезно, пробваш дали ти върши работа, ако не - отхвърляш го и така...ако можеш да се отстояваш не е 'brainwash'.

forget your life. it's nothing.


Тема Re: Що е то програма ??? [re: qrj]  
Автор xexo (beast)
Публикувано27.11.11 22:29



Според мен психологична помощ която не е желана няма как да бъде ефективна.

Не всеки психиатър би паснал на всеки пациент.

Разбира се, има екстремни случаи когато се налага принудително лечение (когато пациента е невменяем, или опасен за обществото). При тези случаи се набляга най-често на тежка медикаментозна арттилерия - връзката с пациента не е особено важна.

Shit happens

Редактирано от xexo на 27.11.11 22:38.



Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано27.11.11 23:23



Бате, умен си, ако не слушаше брат си, ваште и такива оръфляци тип "Добри" можеше и да стане човек от тебе, но уви... Те са те размазали с нищожните си представи и огромните си комплекси, прикрити под смешните нападки срещу другите. Ти вероятно се опитваше по някакъв начин да ги примириш с онова другото, доброто, което го има в теб, но не става така. Допускайки компромиси с тях, ти се превръщаш в техен "роб" и докато продължава това, ти никога няма да бъдеш истински щастлив. Честно, наистина ми е тъжно за теб, въпреки успешно гадното ти поведение, когато им подражаваш (например ехидните и надменни забележки, идеята ти за "превъзходството", неуважението към чуждото мнение...). Ех, човече...



Тема Re: Що е то програма ??? [re: ruckus]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 06:23



Човече! Наистина, не разбирам тази омраза от теб която блика към мен? Наистина, какво по-точно съм ти направил аз лично на теб? Защо не правиш разлика между мен, брат ми и другите?

Разбирам, че те дразни фактът, че съм пацифист, но ТОЧНО ТИ, като анархист би трябвало да ме разбереш и поне да приемеш избора ми (защото е избор). Още повече в идиотската ситуация в която изпаднахме и ти, и аз, и брат ми. Имам в предвид индивидите които честно казано се натрапваха.

Винаги ми е било интересно с теб заради широките ти познания по История които ти имаше (и сигурно все още имаш, освен ако не ти е писнало). Аз самият също като малък имах интерес към Историята, и ако не се лъжа, комиксите които рисуваше ти, пък и аз в читалището, книгите на Карл Май, бяха едни от първопричините. Също така, и двамата бяхме едни от малкото хора които харесват наистина фантастика.

. Честно, наистина ми е тъжно за теб, въпреки успешно гадното ти поведение, когато им подражаваш (например ехидните и надменни забележки, идеята ти за "превъзходството", неуважението към чуждото мнение...). Ех, човече..

Брат, кога съм им подражавал, какви ехидни забележки и кога съм имал идея за превъзходство? Неуважение към чуждото (твоето?) мнение и гадно поведение спрямо теб?!? WTF? Да не ме бъркаш с накой?



PS:
Тъпо е... Имаме сходни разбирания и възгледи. Аз самият, станах анархист и покрай твоето влияние и на още един приятел. Единствената разлика май е, че аз смятам себе си за примитивист, докато ти си май анархо-капиталист. Не виждам никакъв смисъл, да се плюем и псуваме един друг през кабела...

Аз лично се "отървах", така да се каже, от "влиянието" на всякакви които ми се пишеха за приятели (включително и "Добри"). За мое не голямо съжаление, те се оказаха почти всички с които НЕ контактувам онлайн. И без това бяха само роботи на агресията и тъпото мАжествено доминиране като от учебник на Фройд...

Напрактика сега нямам приятели (Ох ужас! какво ще каже убщиствоту!) и честно казано се чувствам по-добре, дори и това да ме прави по нечия категория аутсайдер. Good riddance дет се вика... Бачкам си когато ми кефне, чета си каквото ми харесва, слушам си музика която само на мен ми харесва, и се чувствам свободен.



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.