Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ruckus]  
Автор 1639 (член)
Публикувано29.11.11 23:23



Ти си боклук, нищо повече. И?



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ruckus]  
Автор 1639 (член)
Публикувано29.11.11 23:36



И освен това, ако не си забелязал, изобщо не търся и защита от който и да е било. Не я търся, защото така съм бил възпитан. Навремето, аз не съм излизал с бате като с питбул на каишка. Не заслужавам да бъда защитаван, защото нямам нужда от това. Когато съм имал нужда, съм го получавал. Ти знаеш много добре, от личен опит, че и със 100 килограмова "мутра" + твоето неуверено момче за всичко, при това на твой терен и затворен, аз пак успявам да намеря изход.

Много съм ти набрал през годините. Предизвикателното ти и надменно поведение спрямо мен no longer има whatsoever ефект, сесе? Нали се сещаш, през годините минах през "форчън, фейм, мирър вейн", даже "гон инсейн" бях, "бът дъ мемори римейнс".



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано29.11.11 23:56



Нали живеем в 2011? В момента в САЩ:

- oxycodone -- e Schedule II drug, т.е. "има висок потенциал за злоупотреба (абюз)", и "този абюз може да доведе до тежка психологическа или фичическа зависимост". Да, използва за като лекарство, но в основата си остава същата гадост. Обаче никой не предписва да си инжектираш оксикодона във вените с мръсна инжекция ежедневно. Освен това тук говорим за български хероинови наркомани, които никога не са имали достъп до подобни лекарства. "Гошо помпата" да не би да си е развил зависимостта вследствие на години наред редовен прием на фармацеВВВти?

Другите препарати не искам да ги коментирам. Просто искам отговор на следния въпрос: това ли е причината българските хероинови наркомани да бяха това, което бяха -- "заради фармацевтични опиати, предписани им заради болка"?!

Abuse of the drug or other substances may lead to severe psychological or physical dependence
-



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано29.11.11 23:59



Мда де, ама аз не съм започвал, а и си мисля, че доколкото го познавам той (сес се кой) също нямаше да започне (просто щото има акъл за разлика от някои хора), така че "каквото повикало, такова се обадило", сесе



Ама ти без друго не заслужаваш да говоря с теб, не съм и почвал, що се отваряш и говориш без да те питат?

Като се пообразоваш малко - тогава ;)



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 00:24



О, сега видях че "ХероинЪТЪТЪТ не се различава съществено от горе-посочените вещества"

1) Хероиновите наркомани си бият якия разтвор от 100-200 милиграма ВЕНОЗНО
2) Оксикодонът е произведен от Байер, след като същата компания спират масовата продукция на Хероин, "due to hazardous use, harmful use, and dependence".
...

Не ми се занимава повече с промити мозъци. Хероинът не се бил различавал съществено. ХЕХО, аз ти дадох най-разнообразни примери -- мизерни жени пред камерата, солидна информация колко е вредно, примери от моя личен живот, общественото мнение, раздирателни теми именно от този клуб... Има цял океан от примери колко е вреден хероина, но за теб очевидно черното е бяло. ОК. Нямам нищо напротив да виждаш света като през фото негатив. Твоя си работа. Аз съм посочил ФАКТИ, и оттам, дали ти ще извлечеш някаква полза от това, си е изцяло твой личен бизнес.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: Accolade]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 00:25



Нека да му сменим името -- парацетаМАКС!



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 00:33



Доста си тъп. Въпросната бабичка е на почти 80, и мисли горе-долу колкото 2-3ма като тебе.

Хероинът е доста неефективен и изключително токсичен. Аспиринът е революционното лекарство, което веднъж завинаги решава проблемът с леката до средна болка, като от грип и главоболие. Хероинът го ползват само в Ю-Кея да раждат деца с него.

Непоправимо си прост, Гошйе.

В препоръчваните дози, страничните ефекти на парацетамола са "mild to non-existent". За разлика от Аспирина, "it is not a blood thinner (and thus may be used in patients where coagulation is a concern), and it does not cause gastric irritation".

* "Compared to Ibuprofen—which can have adverse effects that include diarrhea, vomiting, and abdominal pain—acetaminophen is well tolerated with fewer side effects."

* "side effects may be more likely in chronic alcoholics or patients with liver damage."

Гошйенсе, тролченце смачканко, затвори си пръдливото портче на компютърчето.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: qrj]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 00:38



Какво е обяснил ХЕХО за предписваните опиати, че не разбрах? Темата и без друго стана сложна невронна мрежа, или поне така изглежда на моя компютър, та просто не схващам какво имаш впредвид? Ако говориш за това как "в САЩ 9 от 10 херцога са станали такива заради предписаните им лекарства... Аз вече попитах него, сега ще те питам и теб: Ти самата, заради предписаните лекарства ли стана наркоманка (ако изобщо си била)?



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано30.11.11 00:43



Той бдз знае много добре за кво говоря де, ама си мисля че от чиста солидарност с тебе се прави че не разбира и понякога се държеше и той гадно. Най-жалкото и показващо низки страсти и емоции поведение е да се държиш гадно с човек, който е в беда или кризисно положение, когато виждаш, че не се чувства добре и се възползваш от това, за да му се надсмееш. Това без справки в дебелите книги е ясно.

Хехе, а ти и тогава не намери изход в интерес на истината...



Ама нейсе, това, което го правим в момента е спам.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 00:57



1. Основното му приложение е за пълни упойки и като аналгетик. Основното приложение на хероина е да се продава по улиците на хероиновите наркомани, и да израждат бебета с него в Ю-Кея.

2. Друго приложение е за местни упойки. С хероин местна упойка не ми е известно да може да се направи. Поправи ме ако греша.

3. Фентанилът е почти 100 пъти по-силен от морфина. Хероинът е около 1.5-2 пъти по-силен.

4. Фентанилът има терапевтичен индекс 270. Т.е. ефективната доза е 270 пъти по-ниска от леталната. Терапевтичният индекс на хероина е 10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.