Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то програма ???нови [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.11.11 07:26



Искаш да кажеш, че може да откажеш дрогата, и без да го желаеш ?



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 07:32



Ами да.
Ако те вкарат в психиатрична клиника насила или затвор, мислиш ли, че няма да ги откажеш, щеш не щеш?



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.11.11 07:33



Говорим за психологична интервенция в програма, а не за затвор, или психиатрия.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.11.11 07:34



А като излезеш, какво ще стане?



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 07:47



А като излезеш, какво ще стане?

Ми ако си размислил в това време, и си решил да не се вкарваш в "лайната" нищо лошо няма да се случи...

Под лайна разбирам хероина и другите подобни опиати които човек трябва да взима в крайни случаи и е трудно да ги ползваш за удоволствие.

Проблемът на опиатите е, че действат на много древни, архаични нервни системи отговорни за личната ти сигурност, непосредствено оцеляване (инстинктът за бягане и приближаване, ядене и плюене/повръщане) и инстинктът за доминиране/подчинение. Точно заради това, хероинът кара хората да се свият в ембрионална поза, да спят все едно са дечица под майчина закрила. А алкохола в малки количества действа като социален адхезив а в големи, като ключ за агресия, "ти уважавъш ли мъ?" тип разговори и "те тоя е голем педераст, аре да му скочим, а?" поведение.

Да не говорим, че обвързва невросоматично и кризите наистина стават Ад, а не само емоционално напрежение и психология. При това и можеш да умреш.



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 07:49



Самият факт, че споменаваш "интервенция" показва, че "интервирания" го прави заради социален/морален/семеен натиск, а не по собствена воля.



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.11.11 08:02



Не не го правя под натиск, а както обясних, очаквам някой да ме насочи, и аз сам да извървя пътя, не да ми налагат мисловни модели.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: Accolade]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.11.11 08:06



Говорим, че хипотетичния аз, не иска да спре, той и след 5 годишен престой няма да иска.



Ясната мисъл се ражда в оръфаните краища на здравия разум.

Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 08:42



очаквам някой да ме насочи, и аз сам да извървя пътя, не да ми налагат мисловни модели

Ами в България според мен, няма такива хора. Няма и култура за това, всички са се превърнали в овце, "миряни" и роботи, и разбират само ако някой им набива канчето всеки ден по малко или ги плашат с адски мъки в пъклото.

Както ти казах, най доброто нещо е да намериш опитен психолог/психиатър с ентусиазъм за невро-лингвистично програмиране който да те научи на трикове. Трудно се намират такива индивиди които не са шарлатани. Обърни внимание на "научи"... тоест трябва да не се мотивира само от кинтите които може да гепи от теб, докато ти налива кока-кола в ушите и ти дава зелени рецепти



Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water

Тема Re: Що е то програма ??? [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано28.11.11 08:43



Абе не знаеш какво точно ще искаш след 1 година, пък камо ли, след попадане в такава среда... Може и да ти писне дори и да си най-заклет привърженик на опиатите.

Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.