Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:25



Със сигурност съм платил повече данъци от теб.



Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:26



До сега само псуваше, сега на бой започна да налиташ ?



Shit happens

Тема Re: Нека помогнемнови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:27



В отговор на:

* това че абстинентните имат запек е едно..




Тука се изложи.

Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:29



Ма ти да не би да разбираш английски ?



Shit happens

Тема Re: Нека помогнемнови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:30



В отговор на:

Аз просто знам че естественото раждане е най-малко стресиращият начин за бебето, и честно казано даже бих искал моята жена да роди ън-асистед.




Може да искаш, но за тая работа само и единствено жена ти ще има думата.

Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:31



Не разбирам английски ... Ще ми преведеш ли ?



Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано01.12.11 04:34



Утвърди единствено простащината си.



Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор qrj (scumfuck)
Публикувано01.12.11 09:26



ахах, не, с този мортал комбат, всичко това придоби един величествен смисъл! ;p

'не ставай играчка в ръцете на хората, дори ако това значи да умреш.' кьока


Тема Re: Нека помогнемнови [re: 1639]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано01.12.11 10:57



Скъпа ще викаш на дружките ти от градинката, не на мен.



Изобщо имаш ли идея какво значи да чери пикваш и кога се използва? Ще стана вярваща покрай теб. Хайде отново:

1. Ти изразяваш някакво крайно, всеобхватно мнение
2. Това крайно мнение, за да се обори стига и 1 (един) пример

С други думи, след като съществува държава, в която хероина се използва в крайни случаи, че и в не толкова крайни, то хипотезата ти отлита в небитието. Колко ти се спори за уличната употреба на хероин не ме интересува, защото тук, в този разговор, говорихме само и единствено за крайни случаи като ранен войник например.

Не знам дали все пак разбра защо не можеш да използваш обвинение в cherry picking. Ще пробвам да се уверя, че разбираш. Ако аз градях някаква хипотеза или пък теория, тогава аз би трябвало да вземам предвид всички налични факти, нали? Ако не го правя, а подбирам само тези, които са ми удобни, тогава можеше да кажеш че "подбирам черешките". Да, ама кой тук изразява всеобхватни мнения? Я, ама това си бил ти! На всичкото отгоре обиждаш хората, които ясно са дефинирали една малка част от тематиката с термина "краен случай".

След като си съгласен с медицинското използване на хероина, върни се на първото си мнение и кажи на Accolade, че си сбъркал и че е възможно и разумно използването в крайни случаи. Не е страшно, всички бъркаме.

Като ти казах, че грам идея си нямаш от темата, имах предвид наистина базови факти. Как може човек, с претенции че познава достатъчно, за да изказва крайни мнения, да ми напише, че абстинентните хора имат запек? . Голям смях. Сериозно, дори един трол не би се сетил. Абстинентните често имат обратното- разстройство. Другата глупост, че хероинът ти спира сърдечната дейност, направо ме хвърли в потрес. За да я спре, значи да си на прага на смъртта. Това не ти ли говори, че става въпрос за предозиране, което в контролирана среда няма да се случи? В извадката, която ти пуснах, се говореше за даването на хероин на хора след сърдечен удар. Как връзваш в главата си сърдечен удар и вещество спиращо сърдечната дейност? Намаляването на сърдечната дейност е може би това, което искаше да кажеш, ама намаляването нямаше да се впиша в алармизма ти- не става.

Та така, след запека на абстинентните, мисля че може да изядеш един humble pie и да спреш да се мислиш за всезнаещ, при положение, че наистина грам идея си нямаш от темата.

А да, за малко да забравя. ОК е Обединеното Кралство на английски UK, а не Южна Корея. Ти изобщо четеш ли какво ти се пише?



Тема Re: Нека помогнемнови [re: acroo]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано01.12.11 11:16



Той и да чете, просто не разбира, всъщност можем да се върнем към първия ми пост в тази тема, в който говоря за "нищожните знания и огромните комплекси" на някои хора, под които тогава визирах, както стана ясно впоследствие, и 1639. Забавното е, че човекът просто не спира да доказва правилността на съждението ми, в което може да се убедите прекрасно от поредицата му от постове досега.

Всъщност би трябвало да се радвам от такова доказателство, потвърждаващо улимативно характеристиките ми, но по-скоро не се радвам, тъй като спорът с него proves fruitless, няма знак за прогрес и подобно пътешествие в Абсурдистан просто не ми допада. Той между другото би се изкефил на такова изказване, считайки го за слабост и знак, че е победил...Простотията е доста вбесяващо нещо as a rule :)

Редактирано от ruckus на 01.12.11 11:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.