Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Нека помогнемнови [re: acroo]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано30.11.11 23:22



Хахаха, аре стига бе и аз му гледах днес един филм - Religulous! Това ако не е съвпадение, те пък на!!!



Тема Re: Нека помогнемнови [re: ruckus]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано30.11.11 23:45



Хахах аз го гледах преди няколко дни

. Особено много ми хареса частта със сенатора.

Ето я:



Тема Re: Нека помогнемнови [re: acroo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 01:40



Мислех да си лягам рано тази вечер, обаче просто не мога да се стърпя!

Скъпа,

ти чери-пикваш само една единствена черешка* от цял бараж с примери за унищожителното въздействие на хероина. Ако толкова искаш да видиш как точно действа "благоприятно" хероинът, и примерно имаш котка или куче -- нафраскай им по една подкожна, и направи видеозапис с любителска камера. След това го публикувай в Ви-Бокса и напиши заглавие "благоприятните ефекти на хероина". След това виж общественото мнение, и си извади изводите сама.

* това че абстинентните имат запек е едно... А че хероинът ти спира сърдечната дейност и ти пре*бава дишането към групата на благоприятните ефекти ли спада?



Тема Re: Нека помогнемнови [re: acroo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 01:46



И да допълня, че клиничната администрация на терапевтични дози от лекар е едно, докато боцкането по градинки и паркове е съвсем друго. Аз сигурно вече за трети път ще кажа, че одобрявам употребата на хероин в медицината, но само за случаи когато е необходимо да се индуцира наркотичен унес у пациента. Ако в Ю-Кея правят това и с родилките -- аз нямам проблем с това. Аз просто знам че естественото раждане е най-малко стресиращият начин за бебето, и честно казано даже бих искал моята жена да роди ън-асистед.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 01:54



Всъщност аз Уикипедия не чета -- освен в изключително редки случаи, просто по изключение. Чета единствено Wikipedia, защото информацията е далеч-далеч по-подробна и задълбочена, докато в Уикипедия 90 на сто от нещата са повърхностни.

Иначе, мисля че е логично след като едното вещество е има около 27 пъти по-висока летална доза (относително).



Тема Re: Нека помогнемнови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 01:57



И аз какво съм драматизирал? Всичко което казвам е истина.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 02:10



Първо, притежанието а не употребата се счита за престъпление.



В такъв случай, ако нямаш адвокат могат да те осъдят по...

Чл. 30. Забранява се производството, преработването, търговията, съхраняването, вносът,
износът, реекспортът, транзитът, пренасянето, превозването, предлагането, придобиването,
използването и притежаването на растенията, наркотичните вещества и техните препарати от
приложение № 1.

Айде сега бЕгай да ровиш в приложение №1 дали херцата присъства.

Така че ако само ми подадеш спринцовката ще ти кажа "не мерси", но в момента в който ми предложиш "искаш ли...", понеже се правим на много цивилизовани, значи извършваш престъпление. И честно казано, ако някой предложи херца на детето на братовчедка ми, примерно, ще му разбия главата, пък после да се оплаква на арменския поп.

Редактирано от 1639 на 01.12.11 02:11.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 02:17



Докато обществото получава данъци от заплатата ми - ще чака, и още как.



Ти да не би да си държавата, че да определяш за какво да се чака и за какво -- не. Всичките 8 милиона ще чакаме на вас да ви дойде акъла в главата, и чак после ще почнем да ви плащаме разноските по лечението (под формата на данъци). Ми то, вие още малко и едно хорце да ви тропнем ще поискате!


Не мисля да ти показвам или доказвам каквото и да било с цел да се изтупам пред теб. Хората които ме познават могат да си направят преценка за мен, а такива като тебе са ми точно през оная работа (с извинение).

До колкото знам, не си някаква виша инстанция ?

Все пак, мерси че каза ясно какво мислиш.


Има си хас да съм виССССССша инстанция; ама и вие отдолу направо се давите от грамотност, ще вземе да ви се развали нещо ако пишете правилно! Иначе и вие сте ми през меча.

Редактирано от 1639 на 01.12.11 02:18.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 02:30



В отговор на:
Второ, аз нарочно ползвам тавтология.



Наречи го тролщина ...

Айде стига, сериозно.


И само да допълня, че тавтологията не винаги означава нещо лошо -- "Tautology (logic), a technical notion in formal logic, universal unconditioned truth, always valid."



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор 1639 (член)
Публикувано01.12.11 02:33



Айде поздрав за всички наркомани --






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.