Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:20



Човек ще си помисли, че идваш от друга планета. Не е особено разпространена практика, защото институцията "полиция" беше затегната в последните 5 години. Но преди 10 си беше разпространена практика.

Междувпрочем, жълта преса не чета никога. Аз бих те посъветвал да намалиш дозите дрога.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:21



Това е моето мнение. Радвам се че преставаш, вече бях започнал да губя търпение. За жълтата преса вече ти казах.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: Accolade]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 12:58



Еми да, понякога се налага да търсиш лайната, за да ги премахнеш, и после да заживееш начисто. Реването идва от разни хеховци и яржове... какво да направя?!



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано30.11.11 13:07



Реването идва от разни хеховци и яржове... какво да направя?!
...........................

Аз си направих труда да изчета темата и , признавам си, твоите постове не ги изчитах целите, понеже са много дълги вследствие на тафтологиите и откровената ти простащина, но това, което ми направи впечатление бе, че "реването" идва главно от теб.

Очевидно е, че ти е органически невъзможно да вникнеш в чужда теза и аргументи, което от своя страна БИ МОГЛО да се тълкува като ниска социална интелигентност. Да не споменавам, че се изказваш за неща, от които хал хабер си нямаш понятие - бил гледал Карбовски, бил чел тук, бил чул оттам, в няква тъмна уличка некви го били стреснали... Ти изобщо нямаш поглед и познание за материята, върху която толкова категорично се изказваш. Нямаш друг аргумент, освен субективната ти представа за предмета на спора. Това те прави слаб и неадекватен опонент, от който няма какво да се научи. Оттам и пренебрежението, което ти грешно си взел за "реване".

Редактирано от ARlZE на 30.11.11 13:13.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ARlZE]  
Авторarc-en-ciel (Нерегистриран)
Публикувано30.11.11 15:37



Първо, "тафтология" няма, има тавтология.
Второ, тя е в твоето изказване.

Като правиш забележки за грешки в чуждите мнения, поне се погрижи в твоите постове да няма такива.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ARlZE]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 17:38



Преди да говориш за тавтология, научи правописа на думата. Твърдиш че знаеш 3 езика, но ако другите владееш толкова добре колкото майчиния ти, това не говори добре за тебе.

Да не би да си бил гастербайтер тук-там, да си понаучил някоя дума колкото да не си "индианец", и да си придобил самочувствие на полиглот? Щото поне за момента, не изглежда да си такъв.



Второ, аз нарочно ползвам тавтология.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 18:03



В отговор на:

Второ, аз нарочно ползвам тавтология.




Наречи го тролщина ...

Айде стига, сериозно.

Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 18:33



Виж... Аз не те познавам. Нали искаш анонимен форум? Защо тогава да ти спестявам какво мисля за теб?

Насилственото лечение или затвора със сигурност са по-слабо ефективни от доброволното и самостоятелно взето решение да се лекуваш. Но ти трябва да разбереш, че не може обществото да седи и да чака господа друсащите се да се надрусат донасита, и чак тогава да се запишат в курс за лечение.

Под общ знаменател нещата поставяш именно ти -- твърдейки че хероинът не се различава "съществено" от еди-кои-си лекарствени препарати.

Аз просто, по отношение на наркоманите разсъждавам -- "виновен до доказване на противното". Ако можеш да ми покажеш че не си като средностатистическият наркоман от 2000 година (когато положението беше най-зле), аз бих си променил мнението за теб.

И знаеш ли защо се държа така с всички, за които имам съмнение че се друсат? Защото преди време познавах такива хора, и като всеки непредубеден човек, реших да си кажа, че са "невинни до доказване на противното". Така да се каже, дадох им шанс да бъдат "приятели" с мен... Всичките до един, като долни хиени се опитаха да ме използват -- кой както намери за добре.

За това ми е по-добре да си мисля, че всички сте един дол дренки. Един по-начетен, друг по прост, но всички ви обединява едно и също нещо -- озлоблението към тези, които не са като вас.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано30.11.11 18:40



1. Нямаш грам идея за какво говориш
2. Позволяваш си да обиждаш другите
3. Престани с драмите

Агресивното налагане на твоето, грешно мнение, няма да те доведе до никъде, защото ти отговори на мнение отнасящо се за крайните случаи. От там насетне, всичко останало е една лавина от думи, полуфакти, откровено изкривяване и мъничко истини. Само че с мен или ще докажеш, че хероинът като вещество е разрушителен за организма, което значи че не трябва да се използва в крайни случаи, или ще ти напиша с една-две думи, предимно епитети, какво мисля следващия път.

Като го докажеш, ще напишем всички заедно едно писмо до здравните власти в ОК, а и всичко останали, които използват опиати в медицината, да спрат, защото тровят безнадежно болните си пациенти или тези с хронични болки.

Да добавя: Мисля да започнем писмото със следното:

"Абе к*рове, защо аджеба тровите родилки след цезарово с хероин? Ъ? Да ви #€$%€§%!!1"

Редактирано от acroo на 30.11.11 18:44.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ruckus]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 18:41



Общество на "просветените" е имало откакто човек е открил комуникацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.