Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 22.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ruckus]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 01:02



Някой ако ти каже да скочиш от 4-ия етаж, ще скочиш ли?

Това е примитивна логика, с която заучават децата защо самоубийството не бива да се практикува. Да зарибяваш хора на херца за да търсиш после изгоди е долно, подло и незаконно. Зарибяващият е престъпника, зарибеният е жертвата. Факт. Ако не ми вярваш, направи си статистическо проучване.

Освен ако не го вържат някъде и не го инжектират всеки ден в продължение на месец - тогава вече има виновници

Без коментар!



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 01:11



Т.е., ако аз сега дойда с едно приятелче, на което съм му платил да ти нафраска 20-30 милилитра капсейсин със сила 2-3 милиона по скалата на Сковил в очите, и после да те пребие с бухалка, после няма да съм виновен, така ли? Ако го направя собственоръчно, пак ли ти сам ще си си отговорен за собствения си живот?

Всеки може да пуска усмивчици в интернетЯ, обаче ако си направиш труда да прочетеш ЗНК, можеш да откриеш следното:

Чл. 20. (1) Съучастници в извършването на умишлено престъпление са извършителите, подбудителите и помагачите.
(2) Извършител е този, който участвува в самото изпълнение на престъплението.
(3) Подбудител е този, който умишлено е склонил другиго да извърши престъплението.


Т.е., зарибявайки някой, ти, освен действащ извършител на престъпление (употребата на хероин), ставаш и подбудител, т.е. още по-голям престъпник. Оттам, единствената ти защита в съда остава да се правиш на луд, че деянието ти не е било умишлено. И вместо в затвора, отиваш в лудницата.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: xexo]  
Автор 1639 (член)
Публикувано30.11.11 01:18



Твоите постове изглеждат като плод на душевно болен човек.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 01:22



Тия разкази от 1001 нощ със зарибяванията може да минат евентуално за пред Кабровски.

На нас другите земляни ни е ясно че не е особено разпространена практика.

Най добрия съвет който мога да ти дам е да понамалиш малко дозата жълта преса.



Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 01:37



Първо, притежанието а не употребата се счита за престъпление.

Второ, тези приказки със зарибяването ги разказвай на някой който е виждал хероин само на снимка във вестник Труд. Ще можете да обсъдите проблема из дълбини.

Трето, не говорих за законодателство а за лична отговорност.

В отговор на:

Т.е., ако аз сега дойда с едно приятелче, на което съм му платил да ти нафраска 20-30 милилитра капсейсин със сила 2-3 милиона по скалата на Сковил в очите, и после да те пребие с бухалка, после няма да съм виновен, така ли? Ако го направя собственоръчно, пак ли ти сам ще си си отговорен за собствения си живот?




Айде пак сравнения на ябълки с портокали. Мисля че ще звучи по-правилно по следния начин: Ако ти подам една спринцовка и ти кажа че съдържа капсацин, и ти въпреки всичко си я джаснеш, отговорника ще си ти и единствено ти. Колкото и да търсиш отговорник пред закона, пак ще си отговорен за собствената си глупост.

Shit happens

Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 01:57



Ясно е че изобщо не си наясно с темата.

Не съм напълно съгласен със цифрите които изкара, въпреки че наистина си си направил труда да прочетеш Уикипедия.

Но дори и да приемем че е така, терапевтичния индекс със сигурност няма нищо общо със забраната на повечето вещества (включително хероина).

Shit happens


Тема Re: Що е то програма ???нови [re: 1639]  
Автор xexo (beast)
Публикувано30.11.11 01:58



Това ли е единственото което успя да измислиш ?



Преставам. Няма смисъл да се занимавам със човек който базира 2/3 от мненията си на творенията на жълтата преса.

Лека.

Shit happens

Редактирано от xexo на 30.11.11 02:01.



Тема Re: Що е то програма ???нови [re: ruckus]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано30.11.11 03:40



... прави че не разбира и понякога се държеше и той гадно.

Ц. Винаги съм се стремял да се държа добре с хората около мен, особено с интелигентните. Както е видно, интелектът не е гаранция за имунитет от Assholism, явно съм грешал?

Най-жалкото и показващо низки страсти и емоции поведение е да се държиш гадно с човек, който е в беда или кризисно положение, когато виждаш, че не се чувства добре и се възползваш от това, за да му се надсмееш.

Абсолутно съгласен! Сигурен ли си, че знаеш вкуса на това което сам казваш? Или просто ни наливаш Кока-Кола в ушите?

Хехе, а ти и тогава не намери изход в интерес на истината...

Виж по-горе. Да залагаш "капани" не ми изглежда много "учтиво", не мислиш ли?

Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ???нови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор Accolade (Erisian)
Публикувано30.11.11 04:06



Темата яко се изроди на feces flinging, реване и думкане в гърдите... Аз съм аут.

Before enlightenment, chop wood, bring water. After enlightenment, chop wood, bring water


Тема Re: Що е то програма ???нови [re: Accolade]  
Автор ruckus (непознат )
Публикувано30.11.11 08:30



Така е, не е гаранция

. Ма кво да правиш, викаш, кръвни връзки, а

Между другото, ха-ха-ха, "капанът" не го заложих аз.

Разговорът дотук е изключително красноречива илюстрация на това, което написах още в първия си пост в тази тема. Освен интелектуалното си удовлетворение нямам какво друго да прибавя.

Ех, човече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.