Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 18.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО! Инфо моля ви'нови  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано10.11.11 10:08



Обръщам се главно към дамите, но и господата да се чувстват поканени да помогнат, ако могат.За тези, които не са чели мои теми:
На материал съм,закачена,но и съвсем прясна (около 5 месеца редовна употреба).За това време се е счучвало да ми закъснява,дори веднъж с цели 11дена,но в крайна сметка цикълът ми идваше.(тук вече подходете с внимание)- в средата на септември ми дойде както си трябваше и от тогава никъв го няма

Може би някой очаква да попитам "бременна ли съм?" , но уви По темата- какво се случва с вашите менструации, момичета? Чувала съм, че е твърде вероятно да станат нередовни разположенията,но има ли някви "нормални" граници? Кога трябва да заподозрем вероятна бременност и евентуално да се вземат мерки? Или просто всяко закъснение трябва да бъде последвано от тест?

Някои могат да сметнат темата за неуместна, но според мен е изключително полезна.Приятен ден на всички!



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви'нови [re: Samotna]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано10.11.11 10:31



Да, преди време тук едно момиче беше споделила, че нейният цикъл закъснял с почти 3 (три!) месеца и накрая почнала да го предизвиква с някакви хапчета.

Пък може и твоето забавяне да се дължи на стрес някакъв, не единствено на материала.



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви'нови [re: Samotna]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано10.11.11 10:59



Не съм дама (получавам обрив от там дума), но като жена ще кажа, че мерки се взимат преди подозирането на бременност. Бременност може да се подозира след всеки непредпазен полов контакт. Предпазване не е да се свършва отвън, да се броят дни или да се бае на пълнолуние. Не е и промиване със сода или пък сок от кисели краставици. Да, и такива ги има. Предпазване е хапчета или презерватив, а най-добре и двете.

Закъснее ли ти, можеш свободно да предполагаш бременност, без да изглежда прекалено неразумно. От там насетне дали си бременна, е друг въпрос.

С опиатите не само шансът да ти е нередовен цикъла е голям, ами може и тотално да изчезне- зависи от организма ти и от количеството и честотата на прием. Ако използваш правилни предпазни средства, не е нужно на всяко закъснение да правиш тест, но нищо не коства.



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви'нови [re: ARlZE]  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано10.11.11 13:42



Разбира се причините могат да бъдат разнородни,но лично при мен откакто взимам цикълът ми ужасно се обърка, та чак се чудя кога е нормален и кога не;) На мен темата ми е страшно интересна, мисля и необходима...та това е и главна причина за създаването й. Надявам се да се развие



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви'нови [re: acro]  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано10.11.11 14:27



Мисля, че тези , които не искат дете в дадения момент знаят как да се предпазват.и все пак повечето правят необезопасен секс, по мои наблюдения.
Но темата е за друго-да споделим по какъв начин се е изменил (или изчезнал) цикълът ни и до колко това се влияе от употребата на опиати.
Относно мерките. Имах предвит това - имам си приятел,с който водим редовен полов живот, но аз съм на материал..в един момент цикълът ми ме пропуска месец-два.оттук нататък:
1.да си продължавам живота без да го мисля много, "щото то тва е от херцата"
или
2.абе май нещо не е наред, да ида лекар
или
3.възможно ли е да съм бременна? Я да разбера докато не е станало късно (и е късно за аборт да речем, ако такива са нуждите ни или пък минаване в програма и изобщо спиране)
Разбираш ли

Просто някви разсъждения,някви вероятности..някви случки :) дори хипотетично да наречем всичко .. В този ред на мисли ми дойде идеята за темата



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви' [re: Samotna]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано10.11.11 18:00



Ще се учудиш колко народ не знае как да се предпази

. Абортите в България са изключително много, така че това говори повече, че масово не се използва коректен начин за предпазване. Но както и да е..

Ако съм объркала целта на темата, съжалявам, но зададе конкретни въпроси и се опитах да отговоря възможно най-конкретно. Просто каквото и да се сподели, трудно ще бъде от полза на друг човек, освен на този който може би ще си излива някаква тежест, защото няма правило в случая. Някои жени нямат проблеми от такова естество, на други се дерегулира всичко, а на трети направо изчезва.

Никой не може да отговори на тези въпроси, защото хероинът може да е причината, но може и да не е. Ако една жена се предпазва подходящо, то бременността може почти да я изключи. От друга страна, един тест за бременност е жълти стотинки. Дали да отиде да се прегледа или не, не може да знае, докато не отиде да се прегледа, колкото и абсурдно да изглежда така написано. Този въпрос не може да има дори бегло начало на отговор от друг човек, нито трябва да се влияе от мнението или опита на други хора. Ако някой напише тук на въпросната хипотетична жена да си кара живота както си знае, а се окаже, че тя има сериозен проблем, който е довел до проблемите с цикъла?

Ако на някой му пука за здравето му, ще иде на преглед и ще направи тест, ако не, ще си кара по старому и ще разчита, че е заради хероина. Това е ако някой иска да научи нещо по темата, ако не.. винаги е свободен да си споделя каквото желае.

Само искам да добавя, говорили сме го в друга тема, но може някой и тук да го прочете. Спирането по време на бременност е опасно за плода.



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви'нови [re: Samotna]  
Автор xexo (beast)
Публикувано10.11.11 23:07



В отговор на:

Но темата е за друго-да споделим по какъв начин се е изменил (или изчезнал) цикълът ни и до колко това се влияе от употребата на опиати.




Скъпи Дами,

Споделете моля ви се повечко подробности като сте тръгнали: количество, цвят, мирис, евентуално вкус.

Shit happens

Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви' [re: Samotna]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано11.11.11 17:44



И аз съм питала за това, защото ми е любопитно. При мен е много странно. Аз съм вече почти три години на материал, но всеки месец си ми идва и си ми е нормално. Странно ми е кога и защо при някои жени, които употребяват спира??? Зависи ли от това дали се бодеш или не ? А,да единствената разлика при мен е че сега последните 2 дена ми е някво супер слабо и след 5тия ден още 1-2 дена има по една капка, докато преди и 4тия и 5тия си ме течеше мъничко , но повече от сега.



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви' [re: xexo]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано11.11.11 18:00



хехоооооооооооо



Акро - като прочетох първото изречение "Аз не съм дама" и първата ми мисъл беше,,, а, некъв мъж е влезнал с ника на Акро и после това в скобките го видях и се сетих за твоето мнение относно "дамите" форумни и се разсмях на глас Та благодаря за предизвиканата у мен усмивка и мил спомен хаххаххаха. Четейки надоло поста ти вече паднах от стола :))))) Та благодаря за прекрасното писание, наля настроение в мрачния ден . Тотално ме изкефи сока от кисели краставички. Тамън бащата слага туршията ше зема да си запаза едно бурканче за спешна контрацепция...

ПС: Към авторката, не мога да разбера какво значи това чудене дали си бременна.... Как така се чудите ,,, с кристалана топка ли, гледане на карти ??? Щото аз не виждам причина да се чудиш, при положение, че във всяка една аптека се продават тестове, та в мига в който се зачудиш, отиваш даваш там 5-6 лв и след 15 минути чуденето приключва. Няма нужда да минават месеци и да се чудим късно ли е за аборт не е ли късно.... Непонятно ми е наистина ...извинявам се предварително ако съм те засегнала , просто аз така знам относно цикъл-закъснение-бременност => аптека - тест - ако е положително -беж при чичо доктор.

Редактирано от Ko3yHak на 11.11.11 18:03.



Тема Re: СПЕШНО! Инфо моля ви' [re: Ko3yHak]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано11.11.11 18:05



И темата наистина е важна. Нищо, че уж гугъл знае всичко.Относно този проблем съм се ровила много, но така и не намерих отговор на въпроса ЗАЩО се случва това с женския организъм и като се случи ОПАСНО ли е ... Всичко друго бе изписано и казано в интернет пространството, но не и тези два за мен важни въпроса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.