Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: diamorph]  
Автор clovenhoof ()
Публикувано07.10.11 10:18



В щатите веднъж ме сбараха само защото чантата ми им изглеждала съмнителна. Не са ме вкарали в клетка, но яко преджобване на улицата и разходка с полиценската кола.

Та, там е по-зле даже.

Междудругото и аз изпитвам някакво облекчение и доволност когато ме уволняват :)

____________________
Qui haec legit mihi meos suaviari


Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: diamorph]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано07.10.11 10:31



Много мразят по умни и интелигентни от тях, веднага решават, че са наркомани, от къде на къде ще си по-умен, и хубав а ? На това отгоре си отглеждате пичурки по джобовете, хаймани, аз като минавам покрай тях марширувам, и викам ура за поздрав, пробвай нема да те спрът, ама докарай и поглед тип продадох брат си за зеленчук, и разфасовах баща си ,че беше лебетка.



Сляпата кучка,бързи ги ражда.Бързата работа-краси човека.

Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: clovenhoof]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано07.10.11 10:51



хаха, нали?!

аз направо тайно in the back of my mind се надявам така да стане.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.10.11 14:07



Те мен ме джобат чат-пат, дето ходя с костюм, или ако не с костюм, то поне доста официално... Мамата си ебало. Имам едно задържане за трева 1999г и като ме проверят по радиостанцията, все ме питат: "Спря ли тревата?", а аз им казвам - не, не съм я спрял, пуша си всеки ден

, само че не нося никога нищо в себе си, така че и да ме обискирате, ще останете разочаровани. Иначе трева не съм пушил от 10 години поне.

Проверките напоследък са по-зачестени, понеже идват избори и полицията (властта) трябва да демонстрира активност. Трябва да покаже на законопослушните граждани, че се грижи за сигурността им...

Освен това Цвъ Цвъ сега е в отпуск, понеже е шеф на предизборния щаб на Плевналиев и заместникът му в МВР вероятно бърза да наложи "визията" си за това какъв трябва да бъде обществения ред, докато е докопал малко власт. Като минат изборите на 23-ти, нещата ще поутихнат.

И защо са ви затворили всички, след като само в един са намерили? Що за простотия. На какво основание е бил задържан човека, който е нямал нищо? И в кое районно това?

И като стана въпрос за заплашваници, на мен любимата ми реплика в такива случаи е: "Да не мислите, че вашите гестаповщини ме плашат? Баща ми е адвокат към Хелзинския комитет и е много нервен..."

Ако ти се занимава - подай жалба. За неправомерното задържане, за заплашванията и тормоза, за това, че не са ти позволили да ползваш правото си на телефонен разговор. Трябва да се научим да отстояваме правата си, иначе нищо никога няма да се промени.

Редактирано от ARlZE на 07.10.11 14:12.



Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: ARlZE]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано07.10.11 14:11



6то.. па добре че не беше 4то... оттам още се водя, че съм си крал собствения лаптоп.

абе кво да ти кажа.

едно цунами диария да затрие цялата таа държава дано.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.10.11 14:16



Оф, 6-то


И аз живея в 6-ти район. Големи са капути.

Това е то... българският вариант на community policing



Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: ARlZE]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано07.10.11 14:39



мн ме кефят точно тоя тип дет ние попаднахме на тях.

testosterone fueled, & bored from чоплене на семки.

ти се държиш с него уважително, като орган на реда, на границата на мазнярското, тоя ти се дърви... кво искаш бе братче?! нали ти плащам заплатата в крайна сметка.

обиск вкъщи имаше.. то не беше на дълго и на широко да разпитва за червения пипер кво е тва, то не бяха абсурди...

и тая инвазия на личното ти пространство, и да те затворят в клетка за 20 часа, и ти просто НЯМА кво да направиш по въпроса... всичко тва, ей така, за спорта.

he who packs your capsules controls your destiny.

Редактирано от diamorph на 07.10.11 14:52.



Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: clovenhoof]  
Автор Ети ()
Публикувано07.10.11 15:29



Случка: Взимам си меда, сядам в колата и усещам, че ми се е счупило шишенце с парфюм. Изсипвам всичко на седалката, като внимателно подпирам прави шишенцата с мед с разни несесерчета и т.н. /дамска чанта -хи-хи

/ Звъни ми тел. и колега вика: "Идвай спешно, че нашефа му трябва еди-що си от касата.." И аз си викам - ще прибирам всичко по светофарите и тръгвам. След ама сигурно 30 м стоп-палка. Нямах как да прибера шишетата, а и съм една адекватна в такива случаи.. Простено е на всеки, който въздъхне: "Жена..".. Спирам и без никой нищо да ме е питал, почвам шашнато и неадекватно да бръщолевя: "...Дрън-дрън.. Аз имам карта, която удостоверява, че мога да нося метадон в себе си.. дрън-дрън.." и униформеният ме поглежда с най-компетентния поглед и казва: "Трябва да си носите фактура принципно..".. Аз, тъпунгерката, хем усещам, че той се е объркал, ама пак идиотски казвам - "За кое, за метадона ли?" И гос-инът отговаря: "За каквато и да е блажна боя.." хи-хи-хи.. още като се сетя и се хиля сама.. Прегледа ми документите, измрънка нещо, че мигачът трябвало да се пусне преди завоя, а не по време на завиването.. Аз измрънках също нещо и "Лек път!"



Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: Ети]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано07.10.11 15:41



е, ти се жена, тебе няма как да те бутнат в килия в тия условия и т.н...

богата фауна от артроподи и смрад, +студ.

получих няква бегла представа кво им е било на тия в сибир.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: sick of this police state of ours lately?нови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.10.11 17:53



е, ти се жена, тебе няма как да те бутнат в килия в тия условия и т.н...
.....................

Да, за жените и децата (малолетните) има отделна стая. Не килия, а стая. С прозорци (с решетки, естествено), светлина, пространство, легло, тапети по стените и т.н. Човешко е. Това съм виждал в 1-во.

Нас, мъжете, както винаги кучета ни яли.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.