Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 02.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови  
Авторне съществувам (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 10:26



НО има какво да се каже.....
Всичко идва от страха..от страха да живееш едновременно свободно и отговорно...
от Страха изобщо...
Като бях наскоро в Дания,влизам в един магазин в центъра на Копенхаген и що да
видя....гъби,треви,пейоти,кактуси....всякакви природни халюциногени и тем подобни,
но ХИМИЯ нямаше...поздравления за това.И всичко си е съвсем легално...а цените..хм...за тях незнам дали е скъпо,но за нас си е скъпичко....та исках да кажа,по.добре така,отколкото всеки да иска да опита от забранения плод......



Тема Знаеш ли, нови [re: не съществувам]  
АвторDeny (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 11:09



понякога си казвам: "Все пак, не трябва да губим надежда - нали все пак той не е болен от рак, още е жив! Значи още не е късно! Ще се справим!"
Но и зная, че не е така!




Тема Отг: Знаеш ли, нови [re: Deny]  
Авторnickolette (Нерегистриран)
Публикувано02.11.00 21:36



kolko dramati4no i pro4uvstveno:~(((((



Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: не съществувам]  
Авторнeмa ga вu kaжeм (Нерегистриран)
Публикувано20.09.11 00:27



Аха



Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: нeмa ga вu kaжeм]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано22.09.11 12:28



не знам за вас, но аз смея да твърдя, че съм пробвал доста нещица. И чисто природни; и не чисто природни:))) и 1000% химия. И съм твърдо убеден, че колкото са "по-химични" - толкова са по-яки. Не можем да сравняваме едното с другото. И опиум съм пушил - да готино е, но като мине през химиците и го докарат до хероин - тогава става наистина перфектната дрога.
Химията си е друго - Велика наука е, не може да се отрече!
Все пак живеем в 21 век, нека подобаващо оценим специфичния труд на високоплатените армии от химици. И се насладим на резултатите от му.
Опитах да се пошегувам с последните изречения - само да уточня.
Ама сега като гледам май отново не ми се получи смешката, извинете ме:))))



Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: не съществувам]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано22.09.11 14:45



Ти какво искаш дегустация ли?



За мъжете е анус,а за жените и педитата-бонус.

Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: kвaнтoв oбekт]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано24.09.11 11:37



за кое? Или нещо не разбирам, или съм извън темата:)))) Не знам кое от двете говори по-зле за мене, ама... карай, нека разговора да върви:)))



Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: abv]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано24.09.11 11:56



Знаете ли, замислих се доста сериозни глобални проблеми:))) Не искам да пускам нова тема, то така или иначе всичко, за което пиша си е оффф, но... Дадох си сметка от колко години съм тук. Форумчето го открих няколко месеца преди да започна спирането (първото от многото ми). Беше някъде края на 2004 - началото на 2005. Оттогава почти всеки ден попрочитам това-онова. Пиша рядко. Няколко пъти в месеца, ако нещо наистина ме издразни или път ми е важно. Дадох си сметка, че всичко си има някаква закономерност. Винаги има двама-трима, който са отскоро, но пък пишат по 50 мнения на ден. Постоянно пускат нови теми, изказват се, изживяват се като абсолютни капацитети. След няколко месеца тотално изчезват. Има обикновено един хейтър - той също е редовен. Всеки ден пуска - псува, обижда, пробва да е остроумен, но обикновено не успява. Сещам се за едно типче, Огнянчо май се пишеше. Толкова ме кефише - Спрете да се друсате бе, как може да нямате волята и мъжеството, да та спрете хероина:)))). И освен такива субектчета - няколко редовни, които ту се появяват, ту се скриват. Най-странна ми беше пси. Дразнеше ме с нейните хипарски разбирания, но... какво да се прави, тя си е такава. Дано не се обиди, аз си я харесвам:))). Иначе... Иначе - много пъти се заричах никога да не отворя този форум, никога да не чета "глупостите ви", но... продължавам... Все пак само тука мога да разкажа некоя смешна наркоманска история, или да напиля някой, без да се притеснявам, че ще се изложа. Какво толкова. Въпреки че се пробвам да съм серизен, амбициозен, "възрастен", след всичките лайна на наркоманския ми живот, имам и едно такова романтично усещане за него. Имаше и готини моменти. И като ги споделиш с някой, който те разбира - ами приятно ми става, признавам си. А и ако се провалиш, надрусаш се, излъжеш нещо, пропаднеш, нема да ме обвините, че съм слаб, безволев, безотговорен и глупав. Хубаво е да имаш подкрепа, дори и тя да идва и лузари, които са на твоето положение:)))) Ама само ние си го знаем, нали?
аре спирам, че ще се разплача:))))))))))) Ако аз бех спечелил милионите от тотото, повярвайте ми щях първо вас да почерпя. Всичко, което е вредно, но пък те праща в света на готините усещания, където всички сме добрички, усмихнати и позитивни:))))



Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: abv]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано24.09.11 12:09



Не е адресирано до теб,виж първо към кой съм го адресирал,не отговарям на твоя пост,а на "не съществувам" тъи,че си запази нападките.



За мъжете е анус,а за жените и педитата-бонус.

Тема Re: Темата за наркотиците не е кой знае колко обширнанови [re: abv]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано24.09.11 12:12



Горе под темата има ре: и името за което се адресира поста.От 6 години,а незнаеш как да използваш клуба?



За мъжете е анус,а за жените и педитата-бонус.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.