Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 15.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Помощнови  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано15.09.11 11:44



В Софиа съм, а съм затрила всички номера а триабва да си взема, ако ниакои може да помогне...

Здравей, здравей, студен живот....


Тема Re: Помощнови [re: MelanXolia]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано15.09.11 17:27



opss.. mistake:)

Редактирано от diamorph на 15.09.11 18:04.



Тема Re: Помощ [re: MelanXolia]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано15.09.11 20:12



Здравей ,искрено се радвам да те видя тук, естествено не се радвам на намерението ти но не бих го и осъдил. Как си сподели нещо повече





Тема Re: Помощнови [re: koceto22]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано18.09.11 16:33



ами... аз преди време бях в същото положение. Няколко месеца чистичко, телефоните нямам - абе... И ми трябваше около час мотаене от Попа - Малките пет и градинката на Свети Седмочисленици, за да видя някой от дъртите джанки. После е лесно: "Абе... нали знаеш, немаше ме, пък всичко е сменено, аре дай нещо да видим, кажи телефон там да звъннем, щотооооооо..." Почти е сигурно, че ще трябва да им цъкнеш ама ще свършат работа. Мене тогава Реми ми помогна. Даже не отвори дума да почерпя. Директно каза"Ами имаш ли мобилен, ся ше звъннем", чукна ми среща и готово>
та това си е начина. пообиколи, все ще видиш некой познат там:)))))



Тема Re: Помощнови [re: abv]  
Авторmad_doggy (Нерегистриран)
Публикувано18.09.11 23:56



koooopeeleee za kvo sttaa vupros dea
qko hood posting



Тема Re: Помощнови [re: abv]  
АвторHeмa ga вu kaжeм (Нерегистриран)
Публикувано19.09.11 23:34



Абе(Реми) тоя боклук още ли е жив?



Тема Re: Помощнови [re: MelanXolia]  
Авторhihi (Нерегистриран)
Публикувано20.09.11 10:07



има хора, които не познават и не са и искали да познават парцаливите боклуци, дето висят на попа. това, че си закачен, не значи автоматично, че трябва да познаваш ония дрипльовци, дето по цял ден висят там и просят.



Тема Re: Помощнови [re: MelanXolia]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано20.09.11 16:32



ами, дрънни един телефон. откога не сме се виждали. дееба, що чак сега го виждам тва...
само преди тва прати един смс да знам, че си ти, щото не вдигам на непознати номера. сметам знаеш :)
на лични ще ти остава номера ми, ако го нямаш вече.



Тема Re: Помощнови [re: hihi]  
Автор Ети ()
Публикувано21.09.11 10:17



Мдаа, дежавю.. Същите изречения, същите формулировки, но което е по-лошо - същите мисли имах и аз преди доста години през първите месеци.. Казвахме си - ние си имаме готино бачкане, достатъчно пари за заведения, Малборо и дрешки, ходим с коли до постите - ние само взимаме, категорично НЕ сме наркомани, камо ли да се приобщавам към групичките на гореописаните хорица..
Само след няколко години вече положението беше в другата крайност: с месеци не си бяхме купували нови парцалки, качвахме се на автобуса без дори билетче, изпокарвахме се, когато някой искаше да си купи пица, защото парите ни бяха само и единствено с ЕДНО предназначение.. Въобще, всичко е относително, както е казал рошавият симпатяга..





Тема Re: Помощнови [re: Kaschey]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано22.09.11 12:17



Какво ме направихте бе, хора:))) просто исках да помогна:). А ако наистина си закъсал, надали важат обичайните скрупули "Тоя е боклук - аз не го познавам, да не вземе некой колега да ме види, че говоря с него, защото ще ми падне реномето". А за дъртите пропаднали наркомани - Ако искаш услуга от зарибен - по-добре да е от дъртите. В тези, който са над 40 години все пак е останала някаква частица от онова хипарско мислене, в което дрогата е готиното в живота, споделената дрога е още по-готина - естествено, че ще помогнем. Нали сме пичове, нема как:) Иначе - забрави някой на 20 да ти помогне освен ако не прецени, че си достатъчно тъп, за да може да те изгърби. Все пак говорихме просто да намериш телефона. Не да те черпят или да ти свършат кой знае каква услуга. Ако внимаваш как говориш - не се гъзариш, не се сдухваш и унижаваш - просто ако му отвориш филма - всеки е оставал празен. А пък ако имаш кинти и единственият проблем е, че нямаш номера - защо да не помогнат хорицата - все пак нали всички сме заедно е дупката - какво толкова.:))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.