Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 04.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Koga se poqvqva abstinenciqta?нови  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано06.09.11 00:48



Purvo se izvinqvam za latinica, no pisha ot telefona si, a toi nqma bulgarski.
Vuprosut mi e sledniqt: sled kolko vreme (minimalno) se zakachash za herca?poveche ot mesec (stava duma za 40na dena) dostatuchni li sa za absi! Vuprosut e, che gore-dolu tolkova upotrebqvam ejednevno, po polovin gram...nqkoi put i edin, no tova sa edinichni sluchai.subujdam se i sum ok, no sled nqkolko chasa,zapochva edna hrema,reduvane na topli i studeni vulni,bolqt me muskulite,stavite, no kakto pri mnogo silna nastinka,obshta otpadnalost....ne se ostavqm bez herc,stoq nai-mnogo do vecherta i vzimam,zashtoto teq bolejki super me iznervqt,ne moga da si namerq mqsto,nervnicha,vsichko me drazni.neshto kato leka absti.kajete mi ako ne vzimam vsichko tova shte se uvelichi ili shte izchezne(v smisul shte mine za kratko vreme i leko)?ne moga da se koncentriram i da si zadam vuprosa qsno.shte bude li kakto vashite abstinencii ili shte mine po-leko?zabravih da spomena,che go shmurkam hahha inache kak bi zvuchalo polovinka na den za novak :) okolo 2godini upotrebqvam,no sega mi se izpluzna ot kontrol...vreme beshe da se slluchi,a? :)



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Samotna]  
Авторmad_doggy (Нерегистриран)
Публикувано06.09.11 01:15



za sujalenie mai ABC ti e nai malkiq problem moje da go iskarash ot tqloto si noo ne i ot uma si taka 4e ABC-TO nema nikvo zna4enie to si idva bonus





Тема Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: mad_doggy]  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано06.09.11 01:28



I vse pak kak shte e?



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Samotna]  
Авторmad_doggy (Нерегистриран)
Публикувано06.09.11 01:37



dea te znam predpolagam 4e tvoqta she e po dulgi4ka no puk ne tolkova intenzivna



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: mad_doggy]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано06.09.11 03:26



Изчакай 24 часа без да зимаш нищо и ще разбереш, къде си . Мойте пък в началото не бяха дълги. 2-3 дена сополи и настръхване и безсъние и толко. Нито гърчове, нито пот, нито разстройство и болки. Сега обаче си имам всичко без болките с костите





Тема Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Ko3yHak]  
АвторSamotna (Нерегистриран)
Публикувано06.09.11 22:04



Tva kvo znachi ? Abstinenciqta se poqvqva 24 chasa ot poslednoto vzimane?



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Samotna]  
Автор Ko3yHak (наивняк)
Публикувано07.09.11 00:22



не, появява се когато си иска,,, след 24 часа се предполага , че вече е най-силна. Ако тогава оживяваш и креташ значи -печелиш. Ако изпаднеш в гърч и неспособност да мръднеш до кенефа, начи - губиш.



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Samotna]  
Автор Ети ()
Публикувано07.09.11 10:02



Щом имаш описаните симптоми, то отговорът е, че вече си закачена, за голямо съжаление. Моите съвети: Започвай да четеш всичко по форумите и в Мрежата, за да се ограмотиш, че аз като се сетя какво ми беше дереджето, срам ме хваща.. Ако учиш или работиш, организирай някакси 4-5 дни почивни, отивай на вила, ако имаш, кажи на родители, ако си на по-малка възраст, че имаш страхотен грип, лягай в леглото с всякакви хапчета - Ентерол, ако имаш разстройство /малко сме хората, които нямаме../, Аулин си вземи, ако те заболят крака, ръце, Бусколизин и Но-шпа също за коремчето.. Имай предвид, че всеки изминал ден ще е все по-добре.

Вторият вариант е да ходиш по лекари, но нищо по-различно няма да научиш от това, което ще прочетеш в Интернет, само ще се изръсите финансово.
Съществува и вариантът да си намираш някакъв заместител от типа на Кодеин и Метадон, с които да си намаляваш дневните приеми по схема и да ти бъде по-лесно, но за тях ще трябва ходене по лекари, наркомански пости, търсене на черно.. Ако можеш да издържаш, пробвай се, дай, Боже, да успееш и после не забравяй соления урок. Ако можех да върна времето назад и да си взимам всеки уикенд само.. Еееех, ако можех.. Успех ти пожелавам!

Редактирано от Ети на 07.09.11 10:04.



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: Ети]  
Автор nepopravimiq (непознат )
Публикувано07.09.11 13:48



А ве хора вервате ли го това, че може само от уикенд на уикенд да се оправяш
Или взимаш или не взимаш, това е положението.
А ти мацко си в кюпа вече.
Тия дет ги разправяш и казваш, че нервно ти било не знам как ще изкараш кризите. Кат те слушам няма как да стане. По-добре ходи някъде се лекувай.



Тема Re: Koga se poqvqva abstinenciqta?нови [re: nepopravimiq]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.09.11 14:31



Баси, аз като бях тийн и като започна хероиновата вълна в София, си мислех, че само нашето поколение ще е така. Че само нашето поколение ще погребваме приятели, починали от свръхдози. Понеже ние бяхме поколението Х, отровеното поколение, нежаланото дете на прехода.

Но сега като прочета, че някое 23-4 годишно момче или момиче се е закачило, при все че имат цялата необходима информация да не се закачат, ми става тъжно едно такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.