Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 02.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Най тъп вицнови [re: Ko3yHak]  
Автор ratna ()
Публикувано22.09.11 16:19



Сетих се за един тъп виц
Двама приятели се срещат . Единият изглеждал много зле , бушониран , с издраскано лице . Другият го попитал :
- Какво се е случило с теб ?
- Абе , остави , дълга история , но ако искаш да седнем по на едно и да ти разкажа , жената щеше да ми извади очите .
Седнали те и човека спокойно започнал да разказва :
-нали знаеш увлечението ми по лова . Та излизам аз с ловната дружинка и за да ни е по- интересно , решихме да си направим игра . Вързваме плътно очите на някой от нас и го водиме така цял ден , без да вижда нищо . Когато убием някакво животно , той трябва да познае дивеча и с какво оръжие е убито .
На мен ми се падна да ми завържат очите . Та гръмнаха нещо и ме заведоха при животното . Пипам аз , пипам , опипах го цялото и им казах , да това е сърна убита с немска пушка двуцевка . Кеф , познах .
След малко гръмнаха още нещо . Аз пак така с опипване , познах , че е диво мъжко прасе и оръжието разгадах . И така цял ден , не мога да ти обясня каква емоция беше .
Да обаче през ноща сънувам , че съм с ловната дружинка и ми казват :"ай сега , можеш ли да разгадаеш какво е това животно ?" мисля аз , пипам животното , а то била путката на жена ми . И така изведнъж викнах , та това е дърт таралеж , разцепен със секира





Тема Re: Най тъп вицнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор квантов обект (клизматик)
Публикувано24.09.11 19:09



Щъркела и жабата седят в блатото и расъждават на глас.Пернатия отсича :Вей ша та лапна ха-ха-ха ,тя отвръща ;Ще скокна през устата докат се хилиш,той:Ша та лапна и нема се хила,тя му отвръща,че ша излезе през газа му,на което той заключил,че ша я лапне и ще си навре клюна у газо :А са цирколирай.

Сляпата кучка,бързи ги ражда.


Тема Re: Най тъп вицнови [re: квантов обект]  
Автор квантов обект (клизматик)
Публикувано24.09.11 19:36



Един си седи на мост, и си клати мадурите.Миновач наближавайки го пита, защо седи на моста и си клати мадата, пича му отвърнал: Ти кво сакаш да си седнем на мъдете и да клатим мосто?



Сляпата кучка,бързи ги ражда.

Тема Re: Най тъп вицнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано27.09.11 22:27



Седят в ресторант българин, англичанин, французин, и една дама. Дамата пръднала , станал французина , и се извинил , тя пак пръднала(явно била духовита) този път станал англичанина, извинил се на компанията, и вечерята продължила. Нашенеца станал да отива до тоалетната, но преди това заявил :Тая ако пръдне още веднъж, да знаете, че бях аз.



Сляпата кучка,бързи ги ражда.Бързата работа-краси човека.

Тема Re: Най тъп вицнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор kвaнтoв oбekт (клизматик)
Публикувано28.09.11 19:18



Един влязъл в бар и казал на бармана : Еи ти с лице като гъз дай една бира , бармана погледнал криво , но изпълнил поръчката. След десетина минути клиента пак заръчал : Ти там с гъза като лице (май беше обратното) дай бира .Бармана скокнал и го ступал, после седнал да си пие коктеила със сламка, а нашия му рекъл кротко : Ае като свършиш с клизмата , да дадеш бира.



Сляпата кучка,бързи ги ражда.Бързата работа-краси човека.

Тема Re: Най тъп вицнови [re: kвaнтoв oбekт]  
Автор sprtp (минаващ)
Публикувано28.09.11 19:30



Един мъж отива на доктор:
- Докторе, ни ибъ..
- Как така не ибеш, бе? Чакай, сега ще я видим тая работа.
Извикал доктора сестрата, 20 годишна нимфоманка. Видял я пича, гепил я и за отрицателно време я оправил.
- А, явно се оправи - казал доктора.
- Е, като има ибъ...



Тема Re: Най тъп вицнови [re: sprtp]  
Автор sprtp (минаващ)
Публикувано28.09.11 20:02



и сега класически виц;

Две бабки, приятелки се видяли и си уговорили среща на по кафенце. Да кажем Пенка и Цонка. Цонка отишла на гости у Пенка и почнали клюки и кафенце. По едно време Пенка изкарала, току що сготвена мусака да почерпи Цонка. Но, не щеш ли, Цонка си била забравила чеенето. Пенка веднага, разбира се, се отзовала със своето. Цонка си го сложила, облизала се и казала;
- Ммм, кексче ли си яла?!



Тема Re: Най тъп вицнови [re: sprtp]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано30.09.11 15:11



Жена отива на лекар.
- Докторе, циците ми са много малки. Дай ми някакъв евтин метод да пораснат бързо, нямам пари за операции.

Докторът гледал, мислил и накрая казал:
- Ами разтривай си циците всяка сутрин с тоалетна хартия.

И жената, учудено:
- А! Ма ще помогне ли?
- Еми като гледам на гъзъ ти помогнАло.





Тема Re: Най тъп вицнови [re: ARlZE]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано30.09.11 17:25



hhhahahaa .kefi me tvakhhh



Тема Re: Най тъп вицнови [re: koko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.09.11 18:36



Срещат се двама приятели.
- Вчера те търсих цял ден, къде беше?
- А, с жена ми ходихме в зоопарка!
- И кво?
- Е, кво, кво, приеха я!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.