Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 01.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема от метадон на кратомнови  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано15.05.11 18:09



Май никога не съм отварял тема, та ще се престраша ...

Преди 8 дена заместих метадона с една билка наречена "кратом". Билката съдържа един куп алкалоиди, между които и опиоидни агонисти / антагонисти. Да си призная, преди седмица не вярвах че кратома ще има ефект. Все пак - от 10г съм на синтетика (метадон). От година и нещо се опитвам да намаля дозата, слизам, качвам и общо взето си стоя на едно място (между 3.75 и 7.5мг). Последно бях качил на 7.5мг, имах и една изцепка със материал (между другото, материала ви в БГ си е много добър - какво се оплаквате ?). Както и да е ...

Та, след като ми пристигна пратката с Кратом, реших да се пробвам.

Първия ден, ставам както обикновенно абстинентен, но вместо да си пия хапчето метадон си направих едно чайче от 5г кратом. Всякакво желание за какъвто и да е друг опият се изпари 20мин по-късно. През този първи ден пих общо 20 грама (4 по 5г). На следващия ден намалих на 15г (3 по 5г), считайки че съм прекалено добре. Сега съм на 8-ия ден и пия 4г три пъти на ден (през 8 часа). Билката действа около 4 часа.

Разбира се, кратома съдържа агонист на опиоидните рецептори, което значи че и от него ще има някаква абстиненция. Според това което четох на темата, явно тази абстиненция е с пъти по лека от метадоновата, а някои хора дори не я усещат. Хубавото е че при кратома няма силна еуфория, тоест потенцияла за друга зависимост е малък.

Та така, ако има хора които се чудят как да се оправят с безкрайната метадонова абстиненция - give it a try.

Редактирано от xexo на 09.03.10 21:35.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Автор mindseeker (неоткриваем)
Публикувано09.03.10 21:51



Да бе съгласен съм да опитам но откъде да я вземем тая чудна билка - съмнявам се че расте в градинките пред блоковете в Младост например нали? Ти откъде я взе и колко ще струва евентуално?



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Автор principe (новак)
Публикувано09.03.10 22:02



Интересно, ами ако човек е на 120мг метадон това чайче ще действа или първо ще трябва да се намали метадона.
И каква му е цената? Прочетох някаква статия в която пише, че грама е м/у 5 и 10 долара.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: mindseeker]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано09.03.10 22:11



Пиши ми лична бележка ако се интересуваш, иначе може да потърсиш в гугъл - има един куп сайтове от които можеш да си купиш.

Това което е добре е че е напълно легално в България както и в повечето държави.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: mindseeker]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.03.10 22:12



тука е супер на оферта.

______________________________________
exterminate all rational thought.

Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.03.10 22:18



в wetdreams днеска гледам някой беше изровил някакъв патент за синтеза на 7-хидроксимитрагинин, му-агониста в кратома.
гледал съл го да се продава тук там..
искам да пробвам IV. интересно ми е дали ще има rush. :)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: от метадон на кратомнови [re: principe]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано09.03.10 22:19



Според мен е добре да се намали под 10мг. Според това което четох, някои хора успяват и от високи дози да използват кратом. Но със сигурност ще помогне поне малко.

Значи 250г ми излизна около 120EUR. Аз пия по 12г на ден - тоест 6EUR. И по-евтино може да се намери разбира се. Но при всички положения, тук става въпрос за нещо което се пие няколко седмици. За поддържащо лечение според мен меда е по-добро (и икономично) решение.





Тема Re: от метадон на кратомнови [re: diamorph]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано09.03.10 22:53



един средно тъп въпрос - а за спиране на хероин дали може да се използва?... както метадона се ползва за детокс, така вместо с метадон да се направи детокс примерно за две седмици с кратом?

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: от вакуум на кратом [re: xexo]  
Автор accro (непознат)
Публикувано09.03.10 22:56



Ще ти използвам леко темата, за да напиша и какво е за независим към опиатите.



Има малко предистория, бях пила веднъж преди няколко месеца, но явно прекалено ниска доза и освен разтреперване за около 5мин, не усетих нищо. Та нямах някакви специални очаквания. Хехо бе така добър да сподели с мен 4гр. от неговата билка .

Така, 4гр бяха разбъркани в гореща вода. Това което имаме са направени на пудра листа, демек- никакво разтваряне . Ще спестя как го пих това нещо, защото това е маловажно. Резултатът беше чудесен. Първо се разприказвах, после продължих да приказвам и после дойде топлината на вълни, много опиатна в стила си. Особено едната вълна и игличките в крайниците.. абе знаете за какво говоря. Най-хубавото за мен е че (в тази доза поне) ми подейства с всички позитиви на опиатите, без да съм отцепена. Пак има еуфория, ама е много лека, за сметка на това спокойствието, социализацията и физическото удоволствие бяха на лице.

Е, пиенето беше проблематично и леко ми се раздразни стомаха, ама както казах и на хехо- който го е страх от мечки не ходи в гората .

За мен беше чудесно преживяване, защото имах няколко много тежки месеца, бях буквално на края на силите си и това така хубаво ме успокои, малка пауза- да напълня батериите. Смятам да го използвам (if (кратом)) по веднъж максимум дваж на месец, ей така за кеф. Така де, наистина може да се развие зависимост някаква, не съм вече на тея години в които има нещо позитивно да си докарам проблем където мога да имам само и единствено кеф.



Тема Re: от метадон на кратом [re: diamorph]  
Автор The giver and the taker (Oranĝa pen)
Публикувано09.03.10 23:24



xexo, нали знаеш, че само Bali Kratom си струва?

Аз иначе знам от къде могат да се вземат 142 чувала Kratom за 22 стотинки и даже ти дават подаръци. Лентов фотоапарат, раница и запалка.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.